5:2
7:2
- : -

Kralupy Wolves - Florbal Sokolov 15:5
7. Jan Řehák, 11. Jakub Hájek, 16. Jan Suk, 22. Jan Řehák, 23. Jakub Hájek, 33. Jan Suk, 36. Petr Husťák, 40. Matyáš Metoděj Krahulec, 49. Petr Husťák, 49. Kristián Malík, 52. Petr Husťák, 53. Jan Michálek, 53. Karel Urban, 54. Petr Husťák, 58. Lukáš Carvan - 20. Štěpán Mosler, 31. Matouš Tesař, 32. Štěpán Mosler, 42. Aleš Hoch, 43. Aleš Hoch; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Kotyza; vyloučení: 6 + Jan Řehák 4 + Jakub Svoboda OS:10; využití: 5:4; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Blaho 20 - Ondřej Heimerle 26; po třetinách: 3:1, 5:2, 7:2;
Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér):
fůůůůůůůů sám.....skvěle zvládnutá třetí třetina, kdy tým zvládnul zválcovat Sokolovský tým.
Komentář hostů Mosler Štěpán (Trenér):
Nedisciplína na obou stranách, bohužel u nás na konci zápasu větší, z čeho pak domácí těžili. Díky rozhodčím, divákům i soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 15:9
60:00
59:24
Asi se s vámi stihnu ještě rychle rozloučit a budu se těšit na další, poslední zápas za 14 dnů tady v Kralupech:) Hezký večer přeji a děkuji divákům, že dorazili.
57:28
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #12 Karel Urban (15:5).
55:53
Vyloučen hráč #29 Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
53:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #12 Karel Urban (14:5).
53:41
Dneska už vám asi nic nenapíšu, protože nestíhám :D
52:31
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #6 Petr Husťák (13:5).
52:13
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #32 Jan Suk (12:5).
52:13
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:21
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák z trestného střílení (11:5).
50:29
Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:59
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #32 Jan Suk (10:5).
48:49
Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:22
Hlavsa dvě vteřiny před vrácením Milana Skopového zpátky na hřiště nedovoleně vrazil do kralupského hráče a má to za dvě.
48:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #25 Jakub Hájek (9:5).
48:05
47:12
Tentokrát si přesilovku zahrají domácí. Skopový seknul Krahulce při střele na branku a má to za dvojku.
46:07
Vyloučen hráč #12 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
44:00
Dneska to tu máme fakt zajímavý. Jsem to zakřikla a máme tu jedno vyloučení za druhým. Cákymu se vybarvilo pěkně voko a má chudák monokla přes půlku obličeje.
43:17
Vyloučen hráč #29 Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zdržování hry.
42:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #39 Aleš Hoch, asistoval #7 Jan Skopový (8:5).
41:01
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:10
40:00
39:59
Poslední vteřiny druhé třetiny ještě zpříjemnil nájezd Krahulce, který s jistotou vymetl pavučiny Heimerleho.
39:55
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec z trestného střílení (8:3).
39:02
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2+2 minuty za hrubost.
39:02
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
39:02
Vyloučen trenér Jakub Svoboda družstva Kralupy Wolves - osobní trest.
38:31
Trestné střílení družstva Florbal Sokolov neproměnil #7 Jan Skopový.
38:31
Urban fauloval a je z toho nájezd pro Sokolov. Blaho perfektně zajistil balónek a Skopový neměl šanci.
38:02
Zápas začíná být dost ostrý. Hráči do sebe strkají. Jsou tu další vyloučení a hráči na zemi. I hokejky lítají....
35:38
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (7:3).
33:55
Neskutečná akce dnešního kapitána Honzy Suka. Sólíčko přes celý hřiště a nazdar je to gól!!!!
32:10
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk bez asistence (6:3).
32:09
Bohužel hra ve třech je těžká, i přesto, že Vlci dělali co mohli. Sokolovští stihli v přesilovce vsítit dva góly, a tak se přibližují vyrovnání.
31:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #72 Jan Hlavsa (5:3).
31:14
Vlci výborná obrana. Vyloučení tří hráčů najednou.
30:05
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #39 Aleš Hoch (5:2).
29:31
Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:13
To se nám to tady nějak rozmnožilo na trestný, až nám nestačí židle:D
28:31
Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
28:31
Vyloučen hráč #25 Jakub Hájek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
27:29
Kluci se trochu nedomluvili ve strkání a mají to oba za dvojku.
27:01
Vyloučen hráč #2 Jakub Brož družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
27:01
Vyloučen hráč #70 Jiří Pokorný družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
24:58
Vlci víc na míčku. Předvádějí moc pěkné výměny s balonem, ale nedaří se zakončit.
22:33
Kluci to rozjeli ve velké parádě. Hájek doráží Urbanovu nahrávku. Kralupy odskakují do vedení o 4 branky.
22:25
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #12 Karel Urban (5:1).
21:51
Vlkům první minuty druhé třetiny svědčí. Duo Řehák, Suk přidávají další branku.
21:38
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #32 Jan Suk (4:1).
20:48
Máme tady druhou třetinou. Hráči si vyměnili strany. Hra je zatím svižná.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
19:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #30 Jan Šafránek (3:1).
18:13
Na trestné máme momentálně sokolovského i kralupského hráče. Carvan za vzdálenost a Skopový za sekání.
17:44
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:13
Diváci se rozčilují. Domácím se daří. V oslabení dokázali vsítit další branku. Stav utkání 3:0.
16:50
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
15:52
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #88 Jan Michálek (3:0).
15:04
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:19
Domácí Carvan dostal hokejkou do obličeje od sokolského hráče. Vylučovat se ale nebude.
11:16
Sokolovská obrana teď polevila, Jakub Hájek měl tak dostatečný čas dorazit nahrávku od Krahulce do téměř prázdné branky.
10:56
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (2:0).
06:52
Máme tu první gól dnešního utkání. Honza Suk na půlce na Řeháka a ten z dálky perfektní střelou vymetl roh branky Heimerleho.
06:36
02:24
Hra začala v klidném tempu. Hráči se zahřívají v prvních minutách zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Jan Šafránek, Štěpán Mosler, Jiří Pokorný, Aleš Hoch, Jan Hlavsa
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Lukáš Carvan, Karel Urban, Matyáš Metoděj Krahulec, Petr Husťák, Jakub Hájek
00:00
Vítáme vás v Kralupech nad Vltavou, kde se dnes utkají Florbal Sokolov s domácím týmem Kralupy Wolves. Hráči právě nastupují.