4:2
7:3
- : -

FBC Panthers Liberec - Florbalová akademie MB 13:7
7. Ondřej Neuman, 8. Ondřej Neuman, 30. Pavel Sekyra, 35. Jan Král, 35. Jan Král, 39. Pavel Hůza, 42. Pavel Sekyra, 43. Pavel Sekyra, 44. Jan Král, 46. Pavel Sekyra, 55. Ondřej Neuman, 60. Pavel Sekyra, 60. Pavel Hůza - 18. Hieu La, 20. Zdeněk Vyhnánek, 27. Jan Ulman, 40. Jan Ulman, 42. Vojtěch Dufek, 49. Vojtěch Hrůza, 51. Jan Ulman; rozhodčí: Milan Baloun - Jakub Horák; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Vacátko 29 - Radovan Kopuletý 11; po třetinách: 2:2, 4:2, 7:3;
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
Dneska dobrý výkon v dobré sestavě. Co se týká haly, je to standard, kvůli šermu se hrálo  na hale 2, na které jsme zvládli i play up a soupeř problém neměl ;) Díky vše zúčastněným.
Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér):
Soupeř nás výrazně předčil ve střelecké produktivitě a výkonu brankáře. Mezihra a držení míčku byly na naší straně, ale to nestačí. Příště ať po nás zase někdo požaduje předzápasové nástupy, ceremoniály a další zajímavosti pro hrstku přítomných diváků. Raději ať se někdo ze svazu přijede podívat, v jakých podmínkách se divize hraje trady v Liberci.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
59:59
Máme tu konec zápasu, ve kterém byli PAnteři hlavně ve druhé části lepší a nakonec zaslouženě vyhráli.
59:58
Ještě jeden gól, Hůzič upraviul stav na komečných 13-7.
59:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #80 Josef Dalibor (13:7).
59:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #93 Ondřej Neuman (12:7).
57:47
Timeout Florbalová akademie MB
57:33
Králík ve velké šanci, ale hostující gólman předvedl famózní zákrok.
56:11
Trocha emocí, Hůzič se nepohodl se soupeřem a něco si vyprávějí cestou na střídačku.
54:49
Ňouma opět geniální akce a gól, pěkně po zemi pod brankářem. To Boleslavští nečekali.
54:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #89 Jan Král (11:7).
53:30
Hosté mají k dipozici přesilovku, teď to Pádlič trochu přehnal a sekl soupeře. Důležitý okamžik utkání.
52:35
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
51:55
Zápas se dostává do poslední části a oba týmy do toho dávají vše. Vidíme mohutné povzbuzování a hodně fyzický florbal...a také Jéňu ze střídačky.
50:51
Hosté křesají a křesají, až vykřesali naději a snižují na rozdíl 3 gólů
50:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #14 Albert Vocel (10:7).
50:00
Pádlič si teď zahrál fotbálek, pak trochu šermu a nakonec přidal i trochu florbalového umu.
49:18
Domácím pomohlo stažení sestavy na 2 lajny, jsou živější a pohyblivěhší.
48:04
Šestý gól hostů, přesná střela mezi tělo a ruku Vaciho.
48:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (10:6).
47:44
MB se snaží se zápasem něco udělat, ale obrana Panterů je výborná a hosté netrefují bránu. Vražedná kombinace.
46:58
Jéňa sbírá body do radegast indexu, opět parádní blok!
45:32
45:31
Další pohledná akce, nahrávka z poza brány a Seky 4. zářez!
44:31
MB otevírá obranu a začíná hrát vabank, což domácím vyhovuje a mají rychlé a nebezpečné kontry.
43:30
Další hatrikář je Králík, už nám pomalu dochází čepice :) Radost se dívat na legii zkázy Ňouma, Králík, Seky.
43:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (9:5).
42:03
Čepice lítají na hřiště, Seky má hatrick!
42:02
42:00
Rychlý gólový nástup. Nejdříve Seky poté, co Pádlič velel 1, 2 a 1, 2, 3 a kupodivu to Seky pochopil. Pak rychlé snížení MB.
41:51
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #9 Vojtěch Dufek, asistoval #78 Hieu La (7:5).
41:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra bez asistence (7:4).
40:01
Poslední třetina před námi, ve vedení jsou domácí, ale víme, že florbal je rychlá a gólová hra a můžeme se dočkat ledasčeho. Pojďme se podívat, co nám předvedou Panteři a Mladoboleslavští.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:12
40:00
39:41
Opět konec třetiny a opět se MB chytá a snižuje na rozdíl 2 gólů, těsně po přesilovce utěšenou střelou trefuje hráč číslo 11.
39:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #44 Aleš Tůma (6:4).
39:00
Druhá přesilovka hostů je lepší, ale gól padá na druhé straně, po rychlém přečíslení 2 na 1. Trefuje se Hůzič pěknou střelou pod ruku.
38:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #77 Pavel Sekyra (6:3).
37:38
Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
36:38
Po delší době pěkná šance Boleslavských, ale střelu z výtoče Vaci chytá. S tímhle na něj nechoďte.
35:30
Králík využívá mohutnou podporu z tribuny a pod dozorem manželky a dcerky dává jeden gól za druhým ;)
35:00
První přesilovku domácí bleskově využívají a na vlně pokračují a teď a rychle přidávají druhý rychlý gól.
34:59
34:35
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #18 Tomáš Szabo (4:3).
34:30
Vyloučen hráč #47 Michal Macků družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
34:00
Hosté přesilovku nevyužili.
33:25
Nejnebezpečnější akce přesilovka byla Ňoumova střela těsně nad.
31:38
Špaky nestíhal, ale soupeř přes něj neprošel, což je za 2 minuty. První přesilovka zápasu.
31:37
Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
31:11
Burák pěkně vybojoval, ale pak ztratil a vše musel řešit Sabič s Vacim.
29:17
Seky se nemýlil a máme vyrovnáno.
29:16
26:53
Od začátku třetiny je MB lepší a teď to i potvrdila gólem a zaslouženě se ujímá vedení. I když to bylo se štěstím, Vaci si na balónek šáhl.
26:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #11 Jan Ulman, asistoval #47 Michal Macků (2:3).
25:57
Další šance hostů, ale VAci opravdu drží domácí.
24:04
Selhání našeho středu a přečíslení 3 na 2 musel perfektním zákrokem vyřešit Vaci.
23:11
Obrovská šance Sekyho, šel sám na bránu, ale s gólovkou pohrdl a nedal.
22:58
Opět takový panterský diesel, rozjíždí se pomalu. Po delší době ale závar před hostující bránou.
22:04
Bolka nastoupila do druhého dějiství velmi sebecědomě. Opět velká šance hostů.
21:00
MB další šance, těsně vedle. Teď hostující fráč sám před bránou, naštěstí moc přemýšlel a nic z toho nebylo.
20:35
Králík v první šanci domácích, poté z nebezpečné situace blokuje Sabič.
20:05
Konečně se hraje a Vaci to glosuje hláškou hrajte v klidu.
20:01
V hale panuje zima a ta asi brzdí i domácí teplomilné Pantery, zatím vidíme hodně opatrný zápas s minimem šancí. Co měli gólmani chtit, to chytli, za branky nemohou.
20:01
Dokud slyšíme Jéňu Jeníka z lavičky se smát, tak je vše vpořádku a svět je takový jak má být. Pojďme se všichni zasmát, po včerejšku je proč ;)
20:01
Ještě nám chybí Vaci, zasekl se na záchodě, nejspíš nejapný žertík nějakého záškodníka :)
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:14
20:00
20:00
Zatím poklidnou první část utkání ročísl její konec, kdy z poklidného zápasu, který domáci kontrolovali, je rázem remíza. 2 nevynucené chyby a MB se dostala zpět do zápasu. Uvidíme, co nám přinese další část. Ale zatím je zápas takový poklidný až unavený, že by následek včerejších povolebních oslav?
19:59
Bohužel další chyba domácích a gól do šatny. Máme vyrovnáno.
19:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek bez asistence (2:2).
18:00
Hůzičova chyba byla potrestána střelou do vinglu, tohle se chytat nedalo.
17:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La bez asistence (2:1).
17:26
Po delší době nebezpečná střela hostů, nízko na d zemí a Vaci chytá.
16:11
Další střela a opět bloky domácí obrany.
15:25
Zápas je až překvapivě pantersky klidný, až na 1 minutu, kdy padly oba góly, jsme moc velkých šancí neviděli, ani na jedné ze stran.
13:58
Další výborný obranný zákrok domácích, tentokrát další matador Burák.
13:01
Hůzičova velká šance, ale hosté blokují.
12:26
MB hraje s balónkem, ale zatím to k velkým šancím nevede. Obranu diriguje Pádlič a to je velké sousto ;)
09:55
MB po dobrém úvodu zaspala a prohrává, ale teď začíná rychleji běhat a je v tlaku.
09:00
Hessík zlobí a fauluje v nebezpečné vzdálenosti od brány domácích.
07:19
Opět spolupráce 2 nejproduktivnějších hráčů ligy a domácí se ujímají vedení o 2 góly. Radost se dívat na tuhle lajnu ;)
07:18
06:14
Osvědčená spolupráce mezi Ňoumou a Králíkem zajišťuje domácím vedení.
06:10
05:55
Hessikova lajna v tlaku a vybojovala standartku.
03:45
Burák rozvážně rozehrává, ale ani jeho klid zatím k šancím nepřispěl.
02:45
První střela Panterů, Seky nedal.
02:00
Boleslav nastoupila ve velké stylu a domácí už přežili nájezd i další šance, které Vaci vychytal.
01:15
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #42 Vojtěch Hrůza.
01:15
První šance zápasu a po ní bud enásledovat trestné střílení za hru v brankovišti
00:01
Vítáme Vás u dalšího domácího zápasu Panterů, tentokrát proti Mladé Boleslavi. Panteři jsou v klidném středu tabulky, MB se ještě bojí o záchranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Jakub Horák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: hráči v poli: Vojtěch Starý, Aleš Tůma, Michal Macků, Vojtěch Hrůza, Jiří Krouský
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Pavel Sekyra, Jan Král, Ondřej Neuman