2:2
1:4
- : -

Fbc Strakonice B - TJ Sokol Chýnov 4:11
1. Karel Řezanka, 22. Tomáš Jiřík, 28. Martin Košta, 45. Tomáš Jiřík - 4. Ondřej Vachta, 5. Michal Janíček, 6. Dominik Sebastian Zenkl, 13. Otto Strakatý, 14. Pavel Korbel, 16. Dominik Sebastian Zenkl, 26. Dominik Sebastian Zenkl, 32. Pavel Korbel, 33. Vojtěch Vachta, 42. Pavel Korbel, 43. Dominik Sebastian Zenkl; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kučera; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Hynek Samec ? - Jiří Menšík 0, David Daniel Zenkl ?; po třetinách: 1:5, 2:2, 1:4;
45:00
44:15
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #23 Tomáš Jiřík, asistoval #88 Karel Řezanka (4:11).
44:15
Strakonický hráč s číslem 23 po krasné kličce dává gól
42:48
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #15 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #23 Viktor Voborský (3:11).
42:48
Chýnov zas a znovu skóruje
41:48
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #23 Viktor Voborský (3:10).
41:48
Desítka odbila, Chýnov vede 10:3
41:26
Vyloučen hráč #23 Tomáš Jiřík družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za vysoká florbalka.
38:40
Brankář Strakonic předvádí neskutečný zákrok
37:17
Chýnov je dneska jako mašina, svého soupeře doslova tlačí a jde si pro ten desátý gól
32:38
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #8 Vojtěch Vachta, asistoval #22 Vojtěch Ingr (3:9).
27:44
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #64 Martin Košta, asistoval #25 Jakub Kořán (3:7).
27:44
Brankář Chýnova teď měl trošku smůlu míčku se sice dokl ale i tak to končí brankou Strakonic
27:15
Hráč Chýnova se z trestné lavice zapojuje rovnou do útoku
25:58
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #15 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #8 Vojtěch Vachta (2:7).
25:58
Chýnov se prosazuje v oslabení, velká paráda
25:35
Hráč Chýnova ukázal fairplay a došel se omluvit hráči ze Strakonic
25:05
Vyloučen hráč #10 Pavel Korbel družstva TJ Sokol Chýnov na 2 minuty za bránění ve hře.
23:35
Strakonice rozezněli tyč
22:45
Hráči Chýnova nedokázali proměnit situaci 3 na 1
21:16
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #23 Tomáš Jiřík, asistoval #35 Radim Zálešák (2:6).
21:16
Strakonice se dokázali prosadit
19:00
Hráč Chýnova mohl jít do samostatného únik, naštěstí pro Strakonice mu balonek sjel z hole
17:22
15:15
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #15 Dominik Sebastian Zenkl bez asistence (1:6).
15:15
Chýnov využívá přesilovou hru po krásné střele pod břevno
15:13
Vyloučen hráč #25 Jakub Kořán družstva Fbc Strakonice B na 2 minuty za hra rukou.
15:13
Hráč Strakonic si hrál na brankáře a zahrál míček rukou, dostal tak dvě minuty
15:00
15:00
13:16
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #10 Pavel Korbel, asistoval #22 Vojtěch Ingr (1:5).
13:16
Chýnov se dokázal znovu prosadit
12:53
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #2 Otto Strakatý, asistoval #22 Vojtěch Ingr (1:4).
12:53
Chýnov odskakuje už na rozdíl tří branek
12:03
Chýnovský brankář opět skvěle zasahuje!
11:25
Brankář Chýnova znovu a znovu výborně zasahuje.
10:04
Byl udělen trest hráči ze Strakonic, ale nasledně byl zrušen, vyloučení se nekoná
08:39
Hráč Chýnova posílá svou střelu směrem na branku, ale brankář Strakonic skvěle zasahuje
05:48
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #15 Dominik Sebastian Zenkl, asistoval #10 Pavel Korbel (1:3).
05:48
Chýnov zvyšuje na 3:1 brankou z půlky hřiště
04:08
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #75 Michal Janíček, asistoval #23 Viktor Voborský (1:2).
04:08
Chýnov otáči zápas ve svůj prospěch pěknou střelou do šibenice
03:30
Branku družstva TJ Sokol Chýnov vstřelil #39 Ondřej Vachta, asistoval #8 Vojtěch Vachta (1:1).
03:30
Chýnov odpovídá a srovnává na 1:1
00:48
Branku družstva Fbc Strakonice B vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #29 Václav Strejček (1:0).
00:48
Strakonice otevírají utkání krásnou střelou do šibenice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Chýnov: brankář: Jiří Menšík; hráči v poli: Dominik Sebastian Zenkl, Josef Papež, Viktor Voborský, Otto Strakatý, Pavel Korbel