1:3
2:5
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBŠ ATT Gorily Plzeň 4:12
14. Adam Severin, 24. Adam Severin, 54. Adam Severin, 54. Marek Fučík - 4. Filip Tábořík, 4. Matěj Surák, 9. Jan Šobotník, 11. Ondřej Hlinovský, 24. Matěj Surák, 26. Ondřej Budek, 34. Ondřej Budek, 48. Matěj Surák, 52. Vojtěch Beneš, 52. Ondřej Hlinovský, 53. Jiří Veselý, 59. Jan Šobotník; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2 + Filip Tábořík 4; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 23 - Vojtěch Šimůnek 11; po třetinách: 1:4, 1:3, 2:5;
Komentář domácích Bicková Lucie (Trenér):
Tento zápas jsme předveli nejhorší výkon této sezóny, težko hledat něco pozitivního, snad jen dobrý výkon brankáře, díky němu výsledek nevypadá jako totální debakl. Děkuji soupeři za férový zápas a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí):
V utkání jsme potvrdili roli favorita, předvedli dobrý týmový výkon od začátku zápasu. Díky tomu, že jsme se brzy dostali do vedení jsme mohli kontrolovat dění na hřišti. Jsem rád za zapojení všech hráčů do zápasu. Díky soupeři za férový zápas. Za týden na Area D v Plzni se těšíme na zápas s Milevskem.
60:00
Střely ve 3. části: 4:10
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #7 Jiří Lukasch (4:12).
58:00
Probíhají poslední 2. minuty.
55:20
Hra je na polovině Štírů, ovšem Štíři těží z breaků.
53:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #27 Josef Čížek (4:11).
53:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #36 Vítězslav Holub (3:11).
52:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #17 Matěj Surák (2:11).
51:28
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #11 Ondřej Budek (2:10).
51:09
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #17 Matěj Surák (2:9).
50:52
Vyloučen hráč #36 Vítězslav Holub družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
49:25
Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
48:17
Hra je celkem tvrdá.
47:50
Pořadatelé mají velmi na pilno.
47:07
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (2:8).
44:01
Vyloučen hráč #7 Jiří Lukasch družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
33:35
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:7).
31:32
Vyloučen hráč #32 Karel Uhlíř družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
28:06
Hra se odehrává více na polovině domácí.
27:16
Štíři se nevzdávájí a stále bojují.
25:56
25:55
Brankář Štíru vychytal prudkou a rychlou střelu od Goril do svých mrrštných rukou.
25:20
Gorily se snaží gol Štírům oplatit.
24:38
Štíři předvedli krásný zákrok a byl hned gol.
23:31
23:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #87 Adam Hašek (1:5).
23:10
Štíři zatím ustávají tlak Goril, avšak nevíme na jak dlouho.
22:23
Gorilly vyvíjí velký tlak na míčku a snaží Štíry zahnat.
12:14
Vyloučen hráč #7 Jiří Lukasch družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:25
Plzeň má převahu střel.
10:07
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #46 Filip Tábořík (0:4).
09:39
Štírům se nedaří vybojovat míček.
08:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (0:3).
06:42
Dva goly Plzně padly po 12 sekundách.
04:40
Zápas je velmi přerušovaný.
03:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #66 Marek Osvald (0:2).
03:38
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (0:1).