3:0
5:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBŠ SLAVIA Plzeň 11:2
5. Rozálie Janošová, 7. Anna Kytlicová, 19. Radka Niemczyková, 29. Kristýna Gajdečková, 32. Adéla Červenková, 36. Adéla Feiková, 41. Adéla Červenková, 43. Radka Niemczyková, 45. Adéla Feiková, 54. Aneta Feiková, 55. Kristýna Gajdečková - 5. Adéla Poláková, 5. Tereza Duchková; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 11 - Kateřina Holečková 22; po třetinách: 3:2, 3:0, 5:0;
Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér):
Včerejší zápas nás stál víc sil, než jsme čekali, takže jsme se dnes dlouho nemohli dostat do správného tempa. Od druhé třetiny jsem už ale hru měli bezpečně pod kontrolou a postupně začali přidávat branky. Škoda mnoha faulů z naší strany, v podobných zápasech bychom měli být na nohou lepší a do soubojů chodit lépe.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Ve třetí třetiny nám došly síly. I tak patří holkám poděkování. Dále  děkuji soupeři za fér utkání a přeji mu do zbyteku sezóny jen to dobré. A teď hurá domů :-)
60:00
Střely ve 3. části: 13:3
60:00
59:42
Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.
59:05
Hosté hrají v plném počtu.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:05
Vyloučen hráč #15 Kristýna Krutinová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
56:40
Domácí tým hraje v plném počtu.
55:31
Adéla Feiková trefuje v oslabení tyčku.
54:40
Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
54:02
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
54:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková, asistoval #76 Anna Včelná (11:2).
53:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #88 Zoe Šarlota Srničková (10:2).
53:16
Domácí hrají v plném počtu.
52:32
Domácí hráčky se i v oslabení dostaly k příležitosti, nakonec však míjí bránu.
51:16
Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
50:01
Zajímavá souhra Včelné s Červenkovou bohužel ke střele nevede.
48:43
Chvíli probíhaly boje o míček na polovině, avšak po faulu domácí hráčky se k balónku dostává Plzeň.
46:23
Hra se přelévá ze strany na stranu.
44:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Adéla Feiková, asistoval #71 Karolína Bínová (9:2).
44:06
Červenková ztrácí míček na polovině hostí a Boháčková toho hned využívá k rychlému protiútoku.
42:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #71 Karolína Bínová (8:2).
42:48
Vyloučen hráč #91 Nela Peteříková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:01
Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro Ostravu.
40:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (7:2).
36:32
Vyloučen hráč #71 Karolína Bínová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky.
35:40
34:17
Plzeň chvíli byla na míčku, avšak po nepřesné přihrávce Boháčkové se balónku opět zmocňuje Ostrava.
32:40
Niemczyková měla obrovskou šanci, nakonec trefuje z první pouze nohu Holečkové.
31:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #76 Anna Včelná (5:2).
31:03
Ostrava ani po vstřeleném gólu neubírá na snaze.
28:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková bez asistence (4:2).
28:41
Obléhání se vyplatilo a Gajdečková zvyšuje skóre.
27:01
Ostrava se dostala konečně na koně a drží Plzeň pod velkým tlakem.
25:48
Kytlicová z váýjezdu netrefuje bránu, míček končí za mantinelem.
24:02
Domácí se dostaly k balónku a obéhají polovinu hostí.
22:25
Aneta Feiková šikovně získala míček, avšak zaoknčit zpoza brány se ji nepodařilo.
18:10
Vyloučen hráč #68 Milena Lendelová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
16:54
Nepřesná nahrávka Niemczykové posíla hosty do rychlého protiútoku.
15:13
Svolinská se šikovně vymanila z napadání Staňkové a zakládá zajímavou útočnou kombinaci.
13:54
Nyní se do zápasu dostaly i domácí hráčky a vyvíjí velký tlak na útočné polovině.
11:45
Červenková se ocitla v dobré pozici, bohužel se ji nepodařilo trefit míček, který ji poslala Včelná.
10:12
Plzeň obléhá útočnou polovinu.
08:21
Hraje se nahoru dolů.
06:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (2:2).
06:16
Feiková Adéla to zkusil od mantinelu, ale míjí bránu.
04:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková bez asistence (1:2).
04:54
Tak dva údery.
04:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #14 Adéla Poláková, asistoval #15 Kristýna Krutinová (1:1).
04:38
Plzeň ihned vrací úder.
04:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Rozálie Janošová, asistoval #23 Nela Blažková (1:0).
03:35
Plzeň drží míček ve svém obranném pásmu.
02:41
Útočný faul FBC bere domácím míček.
01:01
Gajdečková zkusila střel z otočky, trefuje pouze Holečkovou.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Nela Peteříková, Tereza Duchková, Natálie Šindelářová, Nela Kubíková, Simona Staňková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Magdaléna Hrišková; hráči v poli: Nikol Pitáková, Aneta Vojtěšková, Kristýna Gajdečková, Adéla Červenková, Anna Včelná