0:0
- : -
TROOPERS

Fbc Strakonice - TROOPERS 2:3pn
3. Jan Janda, 22. Adam Šperlín - 5. Jakub Kott, 16. Matěj Karásek, N Jan Věchet; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Šimon Fric ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #34 Jan Věchet a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #74 Matěj Karásek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #38 Matěj Čajan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #97 Václav Kotrc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #63 Jakub Kott , ale gól nevstřelil.
37:46
Vyloučen hráč #77 Boris Novotný družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
21:34
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #23 Jan Janda (2:2).
15:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #63 Jakub Kott (1:2).
15:00
15:00
10:56
Vyloučen hráč #17 Adam Miklas družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
06:00
04:48
Branku družstva TROOPERS vstřelil #63 Jakub Kott, asistoval #89 Vojtěch Horák (1:1).
03:38
Vyloučen hráč #38 Matěj Čajan družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
02:33
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #8 Adam Šperlín (1:0).