1:2
2:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:8
13. Matěj Vosátka, 19. Vojtěch Procházka, 31. Marek Navrátil, 48. Martin Škorpa, 54. Matyáš Borek - 1. Filip Bergman, 9. Jan Venera, 31. Filip Bergman, 40. Jakub Šourek, 45. Václav Klepal, 48. Filip Bergman, 51. Kryštof Kostroun, 55. Ondřej Duben; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 41 - Tomáš Týc 51; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:4;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Nevím zda nás dohnalo, že jsme tento víkend bojovali na více frontách. Objektivně musím říct, že soupeř byl hladovější, koncentrovanější a efektivnější. Makáme dál, soutěž je ještě dlouhá. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Jsem rád, že jsme dnes navázali na včerejší výkon, ale byli jsme koncentrovanější v obraně, lepší v osobních soubojích a klidnější při hře s míčkem. Povedl se nám vstup do zápasu, což nám také hodně pomohlo. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 28:10
60:00
59:10
Vyloučen hráč #97 Jakub Hart družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
56:48
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
54:28
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (5:8).
53:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (5:7).
51:55
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #95 Matěj Vosátka.
50:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #17 Tomáš Červinka (4:7).
47:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #53 Matyáš Borek (4:6).
47:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #5 Michal Fišera (3:6).
44:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Václav Klepal, asistoval #55 Štěpán Hendrych (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:14
40:00
39:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:4).
38:51
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
34:20
Boleslav svojí přesilovku nevyužila
31:44
Vyloučen hráč #53 Matyáš Borek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky.
30:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #44 Filip Kovářík (3:3).
30:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #97 Jakub Hart (2:3).
18:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #44 Filip Kovářík (2:2).
16:37
Chodov OBROVSKÁ šance,ale 2krát trefuje tyčku
12:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Matěj Vosátka, asistoval #53 Matyáš Borek (1:2).
08:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #69 Václav Klepal (0:2).
08:00
Chodov místo brázdné brány trefuje tyčku
06:35
velká šance Bolky nebyla využita
03:08
Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
03:08
 a máme tu první přesilovku Chodova
00:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Filip Bergman, Jakub Šourek, Ondřej Duben, Michal Fišera
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Čech, Martin Škorpa, Matěj Vosátka, Matyáš Borek, Filip Bezpalec