1:4
2:0
0:1

Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 4:5p
13. Hugo Hübner, 40. Martin Čermák, 41. Šimon Procházka, 52. Martin Čermák - 25. Adam Zukal, 35. Petr Vaverčák, 38. Jakub Hanzelka, 39. Adam Zukal, 64. Adam Zukal; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:5; využití: 2:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 18 - Martin Koudelka 17; po třetinách: 1:0, 1:4, 2:0, 0:1;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Brno lepším týmem. Technicky, hrou na míčku, pohybově. I když nás to teď může mrzet, tak si ubojovaného bodu ceníme. Co se nedá odpustit jsou tři inkasované branky ve vlastní přesilovce. Jinak po 60 minutách 4:1. Výborný přístup a koncetrace od našich hráčů. Kvalita a důlsednost v obraně. Tohle před playo-off potřebujeme. Díky za zápas.
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér):
Z naší strany dnes koncert neproměněných šancí a velké množství špatných rozhodnutí. Mohu pochválit hru v přesilové hře a v oslabení, ve kterých jsme vstřelili většinu dnešních branek. Tento víkend nám ukázal, že musíme chtít víc a ne se přizpůsobovat. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za 5 bodový víkend.
AVÉ BULLS! :)
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
63:06
63:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #54 Filip Mazáč (4:5).
59:13
Brno vytahuje taktický tah a pokusí se vstřelit branku v 6ti.
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
55:59
Hübner se pokoušel procpat balon pod ruku chytajícího Koudelky.
54:00
Výborný Janoušek vychytal Vaverčáka.
51:53
Tomášek přehrává vzduchem na Čermáka, ten zkušeně doťukává míček až za záda Koudelky.
51:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (4:4).
51:35
Další Čikovu ránu vyhmátl na poslední chvíli Koudelka.
50:29
Čikův pokus pouze do hrudi bránkáře hostí
50:14
Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky.
49:55
Odložené vyloučení, domácí v 6ti.
48:31
Koudelka vytáhl balon mířící do šibenice.
47:40
Vágner prolétl hříště, pálí však pouze do hrudi Janouška.
45:35
Tomášek se dostal k samostatnému úniku, jeho kličku ale Koudelka prokoukl.
44:45
Vágner se dostal k dorážce, Janoušek pozorný.
40:53
Procházka se zkušeně prokličkoval zpoza brány až ke gólu.
40:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #69 Hugo Hübner (3:4).
40:28
Čika prozkoušel Koudelku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny utkání vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
39:49
Vyloučen hráč #61 Martin Svatoň družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
39:29
38:30
Domácímu celku dnes přesilové hry opravdu nesedly a Brno se raduje z další vstřelené branky.
38:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (1:4).
37:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Jakub Hanzelka, asistoval #12 David Zemánek (1:3).
37:46
Koudelka výborným zákrokem vychytal ránu Čermáka.
37:08
Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
35:28
Prudil napaluje spojnici.
34:07
Vaverčák se prosazuje v oslabení a strhává vedení na stranu Brna.
34:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Petr Vaverčák, asistoval #61 Martin Svatoň (1:2).
33:31
Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky.
32:05
Hosté v plném počtu.
30:59
Matějka se pokusil z předbrankového prostoru dotečovat balon za záda brankáře, neúspěšně.
30:05
Vyloučen hráč #54 Filip Mazáč družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:05
První přesilovou hru utkání si vyzkouší i domácí Kladno.
26:05
Situaci 3na1 osamocený Frýba dokázal ubránit.
24:14
Zukal trefuje těžký balon z výšky a využívá tak přesilové hry.
24:13
23:48
Vyloučen hráč #41 Tomáš Bém družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
23:45
Odložené vyloučení kladenského Bémy.
23:05
Brněnští se dostali ke střele i následné dorážce, na Janouška ale byli krátcí.
23:02
Spurný zblokoval ránu Vaverčáka.
20:32
Růžička si dobře nalezl volný prostor pro nahrávku, jeho střela už tak dobrá nebyla.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny utkání vyhrávají domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:6
20:00
17:00
Náhra přes šíři hřiště odkryla Zukalovi kladenskou branku, střela mu ale nevyšla ideálně.
14:17
Další výborná rána Brna pouze do tyče.
13:32
Skvělá série nahrávek sice rozebrala obranu Kladna, ale na vstřelení gólu nestačila.
12:42
Čika vypíchl míček a dostává se až ke střele.
12:12
Hübner proběhl podél mantinelu a s ledovým klidem zakončuje.
12:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (1:0).
11:51
Vágner rozezvučel kladenskou tyč.
11:00
Vidaillac z půlky, Janoušek pozorný.
09:11
Čermák zpoza brány zkoušek postrčit balonek na Růžičku, brněnští obránci jsou ale připraveni.
06:37
Janoušek vyráží míček.
03:55
Oba celky se rychle dostaly k šancím na obou stranách, nakonec marně.
01:40
Ke Švábíkovi se dostal odražený balon, jeho rána ale došla pouze do mantinelu.
00:25
Vágner přehrává hru na půlku a hned je z toho první šance brněnských hráčů.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Filip Mazáč, Michal Veselovský, Richard Kalousek, Adam Zukal, Adam Vágner
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Dominik Prudil, Karel Frýba, Ferdinand Tomášek, Matyáš Růžička, Martin Čermák