4:2
3:4
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Sokol Královské Vinohrady B 9:8
10. Lukáš Pardubský, 11. Daniel Muchna, 23. Jaroslav Michálek, 24. Marek Pokorný, 24. Michal Kolitsch, 29. Mikuláš Kulík, 43. Jiří Prokop, 44. Marek Macura, 59. Mikuláš Kulík - 3. Matěj Špaček, 10. Štěpán Čuda, 38. Miroslav Řehák, 39. Martin Šolaja, 49. Miroslav Řehák, 50. Petr Blažej, 52. Jakub Záň, 56. Viktor Vondra; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 283; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 24 - Petr Žitník 25; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:4;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Suprovej zápas, v dobrém tempu. Zase škoda našeho výpadku, kdy jsme zase museli zbytečně korigovat sestavu, ale to nás prostě provází snad celou historií a asi se to v blízké době nezmění. Letos nás Vinohrady vysypaly v přípravě, v poháru i v lize, tak je fajn, že alespoň jednou jsme jim to vrátili. Děkujeme soupeři za parádní zápas, děkujeme našim skvělým fanouškům, našim pořadatelkám a uvidíme se zase ve středu v domácím stánku.
Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér):
Solidně jsme začali a prvních deset minut to z naší strany byl velmi soustředěný výkon. Pak jsme se bohužel po několika chybách sesypali a vypadalo to, že budeme na ručník. Většina prostřední části byla hrůzostrašná. Ale nevzdali jsme se a byli jsme za to odměněni skvělý finišem. O to je větší škoda úplného závěru, kdy jsme vyrobili fatální chyby a soupeř je potrestal. Přesto děkujeme soupeři za atraktivní zápas a divákům za skvělou kulisu, která se v divizi jen tak někde nevidí.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
59:30
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
59:30
Fanoušci fandí, atmosféra by se tu dala krájet, Vinohrady v 6.
58:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (9:8).
58:19
Kulíkova střela byla doslova ve zpomaleném záběru. Taková žába, u které jsme se báli, že tam nedoletí, ale doletěla!
57:48
Vyloučen hráč #96 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
57:48
Co Chládek Šolajovi, to Čuda Chládkovi.
55:56
Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
55:56
Ondrejčík chytil hokejku Prokopovi a pak se velice ochotně poroučil k zemi. Prvně signalizovaná vysoká na standartku, poté hrubost na 2 minuty bez jakékoliv mezihry.
55:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra bez asistence (8:8).
55:11
Já to říkala. Nedáš - dostaneš.
54:01
Pro změnu teď Šebek začal netrefovat balónky před prázdnou bránou. Těžko vítězit, když toto neproměňujeme.
52:17
Prokope, Prokope... Zase netrefená brána. Trefí-li konečně přihrávku, netrefí bránu.
51:43
Přes Šebka se člověk těžko dostává, když natáhne svoje nohy.
51:15
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
51:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #2 Dalibor Nigrin (8:7).
51:15
Únik podél mantinelu a možná lehcce podceněná střela Jiráčkem.
49:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #8 Viktor Vondra (8:6).
49:18
Proč si to vždycky tak komplikujeme? Alespoň jednou by to mohl být pohodový konec utkání.
49:00
Tohle nebylo úplně nejjistější od Záně.
48:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (8:5).
48:24
Přesilovky očividně Vinohradům jdou dokonale.
47:49
Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
47:20
Kulík při přečíslení 3na1 ještě hledal Kalacha, ten bohužel jeho přihrávku přeběhl.
46:21
Chvátal se krásně proletěl. No nekoukal kam běží a nabral to do Kalacha.
45:46
Muchna prohnal Čudu a zvládl ho natolik rozhodit, že Čuda přestřelil.
43:38
Kačka, časoměřička, se mě ptá, kdo dával gól. Odpovídám že 5, bez asistence. Nato přišla další otázka: „A ten má jaký číslo?" No nezabili byste jí?
43:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura bez asistence (8:4).
42:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #27 Ondřej Kalach (7:4).
41:51
Káčerík se naštěstí včas nalepil na osamoceného Řeháka před brankou.
41:06
Pardubského dělovka prosvištěla nad brankou.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:8
40:00
39:41
Kdyby Paštika méně reklamoval čistý zákrok na svou osobu a více hrál, svět by byl lepším místem pro život.
38:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #8 Viktor Vondra (6:4).
38:42
Šolaja trestá.
38:27
Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
38:27
Souboj 21 vs. 21 končí Šolajem na zemi a Chládkem na trestné.
37:23
Individuální akce Řeháka, který dostal trestuhodně příliš prostoru, končí gólem.
37:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #92 Jakub Pekárek (6:3).
36:52
Žitníkův výhoz byl spíše neobratným hopíkem, který odhopkal až za mantinel.
34:55
Šaroch pro mě bezdůvodně vyběhl ze hřiště. Buď nedobrzdil, nebo běžel navštívit část týmu chomutovských žen.
34:26
Pekárkova přihrávka na Řeháka byla až příliš prudká.
32:20
Čuda neodhadl směr přihrávky a míček mu ladně projel před nosem, no neobešlo se to bez patřičného komentáře, který sem raději citovat nebudu.
30:52
Vinohrady otevřeli střed, a tak se hraje nahoru-dolu.
28:16
V brankovišti bylo docela narváno. Chvátal zbořil Budáka do brankoviště, sám tam byl také. Chudák Žitník neměl moc prostoru pro pohyb, ne že by mu to teda bylo nějak platné.
28:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #15 David Budák (6:2).
27:37
Čuda zaklekl místo Žitníka do branky, ale pouze na hranu brankoviště.
25:55
Všem to nějak klouže, asi by si měli přečíst naší nástěnku s manuálem na neklouzavé sálovky.
24:49
Jiráček skvěle přečetl, kam bude Chvátal střílet a jeho střelu doslova zalehl.
24:07
Utkání se během 2 minut kompletně překlopilo na stranu domácích.
23:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #27 Ondřej Kalach (5:2).
23:28
Krásná střela od mantinelu, která se otřela o tyčku a zaplula do branky.
23:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #5 Marek Macura (4:2).
23:10
Dvě krásné kombinace do prázdné.
22:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:2).
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:13
20:00
19:22
Žitník se skvěle posadil a vychytal Choduru.
18:30
Prokop zase netrefuje balonky úplně optimálně.
16:55
Přesilovka zatím bez větší šance.
15:49
Hlavně, že nám Pardubský v dorostenkách vždycky říkal: „Hlavně netrefte prvního hráče před sebou." No hádejte, co teď udělal.
15:24
Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení.
14:47
Rozhodčí mají ruku nahoře, bude se vylučovat. Zajímá mě, jak dlouho to vydrží. Jednak domáci nabalonku, jednak rozhodčí.
14:08
Pokorný má menší osobní spory se Špačkem.
12:20
Kopp přizvedl Nigrinovu střelu, ale přesto o pár centimetrů přeltěla bránu.
11:18
Chvátal chvátal za Kalachem, ale nechytil.
10:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #5 Marek Macura (2:2).
10:35
Dokonalá zadovka od Macury na úplně volného Muchnu. Florbalová krása...
09:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #73 Mikuláš Kulík (1:2).
09:54
Dobrý tlak domácích, ale všechny střely končily na spoluhráčích.
09:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Štěpán Čuda, asistoval #37 Miroslav Řehák (0:2).
09:00
Jediné, co vím o tomto gólu, je, že za brankou zmizely mantinely.
08:12
Šolajovi se strhl strup na ruce, tak tu nyní máme krvavou cestičku od střídačky Vinohrad až ke zdravotnici.
07:48
Jiráček vyčapal dorážejícího Špačka.
06:19
Před Michálkem stál už jen Žitník, ale šanci neproměňuje.
05:01
Chodura trochu ducnul do Špačka a to vám byl ozembouch.
04:30
Kadaňská rozehrávka je plná nepřesností.
02:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (0:1).
02:47
Trochu se štěstím, ale zaplula k tyči. Já jsem si tady prožila menší šoky, když jsem nemohla najít záložku Branky a asistence. Dnes jsem tu nezvykem sama, tak jsem si nezahájila utkání.
02:08
Kolitsch inkasoval trochu nechtěný úder ramenem do oblasti hlavy a skácel se k zemi. Naštěstí odchází po svých zpět na střídačku.
00:03
Ještě před samotným začátkem utkání jsme řešili problém s čísly hostů. Čuda prý trochu vyrostl z dresu a nyní nosí na zádech jiné číslo.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Matěj Šaroch, Štěpán Čuda, Lukáš Chvátal, Jakub Záň, Matěj Špaček
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Lukáš Pardubský, Mikuláš Kulík, René Chodura, Dominik Šebek
00:00
Hezký večer, vítám Vás u souboje prvního a třetího týmu Divize A. Domácí dnes beze své opory Patricka Lenkeho, který se účastní Polish Cupu v dresu německé reprezentace. Snad se Kulík obejde beze svého parťáku.