1:2
1:1
- : -

FBŠ Všestary B - Finance Novák FBK Jičín B 2:7
29. Jan Lankaš, 36. Tomáš Merta - 2. Jakub Müller, 8. Tomáš Ouhrabka, 10. Tomáš Valkoun, 13. Tomáš Valkoun, 26. Tomáš Valkoun, 28. Tomáš Valkoun, 33. Tomáš Ouhrabka; rozhodčí: Radek Hrdlička - Daniel Suchý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaromír Žák 11 - František Bajer 18; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 4:5
45:00
44:39
Vyloučen hráč #99 Adam Florian družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání.
38:33
Vyloučen hráč #33 Michael Voltr družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání.
35:45
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #80 Tomáš Merta, asistoval #42 Martin Vlastník (2:7).
32:02
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (1:7).
28:18
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #81 Jan Lankaš, asistoval #42 Martin Vlastník (1:6).
27:45
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (0:6).
25:55
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #8 Tomáš Valkoun, asistoval #9 Martin Petrgál (0:5).
25:00
Neočekávané zranění Jana Kubce na straně Všestar, kvůli naraženým žebrům oslabilo tým.
07:13
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #9 Martin Petrgál (0:2).
03:14
Vyloučen hráč #9 Martin Petrgál družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za špatné střídání.
01:26
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #22 Jakub Müller, asistoval #2 Tomáš Houška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů Finance Novák FBK Jičín B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Jaromír Žák; hráči v poli: Jan Kubec, Martin Suchánek, Tomáš Merta, Martin Rachota, František Voltr