5:2
3:4
- : -

BLACK ANGELS - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:6
28. Jakub Boček, 30. Matěj Boček, 33. Marek Fryš, 36. Radek Hanák, 36. Jakub Renčín, 47. Tomáš Čáslava, 53. Jakub Hromada, 59. Jakub Boček - 25. Tomáš Kadlec, 39. Ladislav Pekárek, 49. Štěpán Slaný, 52. Jan Peška, 55. Radek Krajcigr, 57. Antonín Stárek; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 583; zásahy brankářů: Daniel Körber 12 - Jan Dvořák 13; po třetinách: 0:0, 5:2, 3:4;
Komentář domácích:
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:56
Doležal nedokázal trefit míček ideálně a tak nepřidal domácí osmou branku.
59:15
Hanák minul odkrytou branku.
58:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #26 Daniel Ludvík (8:6).
58:24
Kuba Boček dokázal trefit odkrytou branku.
58:00
Lípa to zkouší v šesti.
57:45
Körber dokázal udržet náskok Bleků.
57:34
Lípa to znovu zkusila střelou z velké dálky.
56:36
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #20 Antonín Stárek, asistoval #66 Daniel Štěrba (7:6).
56:36
Stárek sám před brankou dorážel odražený míček a dokázal snížit na rozdíl jedné branky.
55:45
Doležal zpoza branky nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů.
54:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #50 Štěpán Slaný (7:5).
54:13
Míček propadl až k Krajcigrovi, který poslal míček do branky.
53:33
Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
53:33
Slaný dokázal zablokovat Renčínovu střelu a vyvezl míček. Renčín nedokázal Slaného odzbrojit čistě.
52:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #34 Tomáš Čáslava (7:4).
52:33
Hromada dokázal po zamtcích u mantinelu vyvézt míček a zavěsit míček pod horní tyč.
51:06
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #50 Štěpán Slaný (6:4).
51:06
Peška dokázal využít dobré Slaného a snižuje stav utkání.
48:55
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #4 Milan Tichý (6:3).
48:55
Slaný jednoduchou střelou prostřelil Körbera.
47:49
Vyloučen hráč #9 Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
47:49
Fryš bohužel fauluje při výhodě a Lípa bude mít druhou přesilovku.
46:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #14 Martin Obuškevič (6:2).
46:45
Obuškevič vyslal Čáslavu do protiútoku a ten dokázal vyzrát na Dvořáka a nakonec míček dokázal po pár odrazech překročit brankovou čáru.
46:13
Burian se dokázal dostat přes Tichého, ale poté už zakončit nedokázal.
45:54
Sekretářka Bleků vyzývá svůj tým ke skórování.
45:10
Domácí v pohodě přečkali přesilovku Lípy.
43:26
Hráči České Lípy si počkali na to až se vrátí Tichý, aby mohli postavit přesilovku.
43:10
Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
43:10
Nepřesná přihrávku poslala Lípu do přečíslení a Burian bohužel fauloval protihráče.
42:01
Renčínova pozemní střela zablokována.
41:26
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
41:26
Tichý nevybýravě fauloval Čáslavu u mantinelu a půjde si schladit hlavu na trestnou lavici.
40:51
Kuba Boček se snažil zpoza branky své spoluhráče.
40:01
První buly ve třetí třetině vyhráli domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:6
40:00
39:54
Druhá třetina končí, když domácí dokázali otočit stav utkání a půjdou do třetí třetiny s třígólovým náskokem.
39:04
Čáslava po přihrávce od Burian trefil jenom tyč.
38:43
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (5:2).
38:43
Pekárek získal míček a dokázal prostřelit Körbera na bližší tyč.
37:52
Doležal to vzal na sebe, ale trefil jenom Dvořáka do helmy. Poté Bačinský z dorážky branku přestřeluje.
37:11
Peškův pokus míří nad Körberovou brankou.
35:55
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (5:1).
35:55
Kuba Boček dobrou inviduální akcí dokázal uvolnit Renčína, který se nemýlil.
35:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #29 Vladimír Bačinský (4:1).
35:03
Hanákova tečována střela skončila v síti. Další dobrá křižná přihrávka od Bačinského.
34:34
Pekárek byl zastaven domácí obranou těsně před brankou.
32:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #18 Vilém Doležal (3:1).
32:32
Doležal inviduální akcí dostal míček na útočnou polovinu a našel na durhé straně volného Fryš, který dokázal dát míčku takovou razanci až skončil v brance.
31:45
Körber si dokázal pohlídat míček, který letěl vedle branky.
30:03
Domácím otočení stavu utkání pomohlo a jsou teďka aktivnější.
29:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #17 Matouš Burian (2:1).
29:27
Dobrá práce 2. formace, která se podílela na druhém gólu. Čáslava dokázal udělat rozruch v hostující obraně a Burian dokázal dostat míček k Matějovi Bočkovi, který poslal míček do branky.
27:26
27:26
Kuba Boček zkusil vystřelit a nakonec dokázal překvapit Dvořáka.
27:13
Bleci si nedokáží dát přihrávku, tak aby mohli střílet z první.
26:31
Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
26:31
Burian svojí aktivitou vybojoval faul.
26:16
Hromada dostal míček od Buriana, ale trefil jenom Dvořáka.
24:31
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #66 Daniel Štěrba (0:1).
24:31
Kadlec si seběhl na velké brankoviště, kde ho našel Štěrba a první jmenovaný trefil odkrytou branku.
23:54
Jakub Boček přihrával před branku, kde nenašel nikoho před brankou.
23:21
Jakub Boček dokázal trefit míček, ale vyběhnuvšího Dvořáka neprohodil.
22:45
Fryšova přízemní střela se kterou si Dvořák poradil.
21:44
K Vavruškovi propadl míček a Bleci můžou být rádi, že netrefil branku.
21:21
Dvořák se štestím vyrazil Blekovskou střelu.
20:53
Další akce domácích končí na pozorné obraně Lípy.
19:59
Oba týmy zakončili třetinu docela chaoticky.