1:1
4:1
- : -

FbC Hradec Králové - ASK Orka Čelákovice 7:4
6. Štěpán Heger, 20. Ondřej Fous, 27. Filip Hušek, 42. Milan Koubek, 58. Adam Hušek, 60. Vít Heger, 60. Adam Hušek - 4. Ondřej Špalek, 19. Jan Kolář, 23. Martin Remeš, 42. Petr Němeček; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 5:4; využití: 1:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 7 - Aleš Zetek 8; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:1;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Souhlsím s kolegou z Orky. Vyrovnané utkání, které mělo již nádech play off. Jsme rádi, že se nám podařilo utkání ve třetí třetině zlomit v náš prospěch a soupeři tak porážku vrtáti. Před PO důležité vítězství z hlediska psychologického. Děkuji hráčům a soupeřům za utkání.
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Vyrovnané utkání po celý zápas. Play off tempo. Maximální nasazení. Čtyřikrát jsme v utkání vedli o branku, ale soupeř vždy srovnal. Nedokázali jsme proměnit šance a odskočit na vyšší rozdíl. Konec byl o jednom golu, ten dal pár minut před koncem Hradec. Hra vabank nám již nevyšla a Hradec hru v šesti potrestal. Děkujeme soupeři za vynikající zápas a přejeme mu hodně štěstí v play off.
60:00
59:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek z trestného střílení (7:4).
59:59
Budeme svědky nájezdu proti Orce.
59:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #37 Filip Nerad (6:4).
57:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (5:4).
55:55
Krásná střela M. Součka ze středu útočného pásma. Zetek se vyznamenal.
54:14
Trestní lavice se nám vyprázdnila. Posledních 5 min ve 3. třetině.
52:09
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
51:31
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
50:41
Kapitán V. Heger teď ukázal jak se bojuje.
49:41
Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
48:53
Orka se ubránila.
46:53
Vyloučen hráč #61 Adam Hájek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení.
45:48
Hrajeme v plném počtu.
45:05
Bártič maskou mimo!
43:48
Vyloučen hráč #9 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
41:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #47 Adam Hušek (4:4).
41:53
Rychlá odpověď Hradce. A je opět vyrovnáno.
41:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #3 Daniel Martínek (3:4).
34:35
Vyloučen hráč #85 Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:27
A. Hušek fair gestem otočil mylně odpískaný volný úder.
29:30
Š. Heger opět ve velké šanci. Škoda...
29:02
Hradedc se ubránil.
27:02
Vyloučen hráč #92 Štěpán Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
26:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #99 Michael Souček (3:3).
26:24
Nádherná kombinace v přesilovce. Vše bylo na jeden dotek, až nakonec míček skončil v Zetkově svatyni.
25:47
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
24:56
Š. Heger jel sím na Zetka, ale nedal.
22:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #18 Martin Remeš, asistoval #74 Aleš Zetek (2:3).
22:47
Na rychlý výhoz Zetka nebyla hradecká obrana správně připravena. Pod pravou rukou se opět dostává Orka do vedení.
21:30
Bravurní zákrok Bártiče! Zabránil jasnému gólu, když jsme ztratili míček v obranném pásmu při rozehrávce.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #47 Adam Hušek (2:2).
18:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Jan Kolář, asistoval #18 Martin Remeš (1:2).
16:35
D. Krása zachránil odpálil míček z předbarnkového prostoru, kde byli 3 hráči Orky.
11:09
Wow!!! Tak to byl ťukec hradecké 2. formace. Ale Koubek bakchandem pouze do levé tyče Zetkovy branky.
10:20
Hradec již v plném počtu.
09:12
Bártova tyč zvoní ještě teď.
08:07
Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
05:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #19 Jiří Unzeitig (1:1).
05:51
Š. Heger z jedničky pod víko! Je srovnáno.
04:25
Hradec je dál aktivní. Kuštan z levého křídla prověřil hostujícího gólmana.
03:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (0:1).
03:18
Bomba od Špalka vymetla Bártovu šibenici.
02:00
Už máme za sebou celou první rotaci všech formací. Hradec Zatím na míčku.
00:01
Bylo zahájeno utkání o 2. místo v západní skupině NL.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Daniel Martínek, Jan Sedlák, Michal Němeček, Ondřej Špalek, Petr Němeček
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Filip Hušek, Vít Heger, Michael Souček