7:0
11:2
- : -

Tatran Střešovice - PSG PANTHERS OTROKOVICE 23:2
1. Matěj Havlas, 6. Martin Mühlfait, 10. David Šimek, 12. Matěj Havlas, 16. Martin Šindelář, 23. Pavel Sládeček, 25. Marek Beneš, 28. Ondřej Sádlo, 31. Ondřej Němeček, 31. Petr Brautferger, 33. Matěj Havlas, 38. Milan Meliš, 42. Martin Šindelář, 43. Jonáš Kreysa, 45. David Šimek, 46. Adam Tlapák, 47. Ondřej Sádlo, 49. Marek Beneš, 51. David Šimek, 54. Martin Šindelář, 55. Jonáš Kreysa, 57. Matěj Havlas, 59. Martin Čermák - 48. Marek Zapletal, 53. Peter Nehila; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 13 - Adam Kohút 14, Alexandr Pujin 3; po třetinách: 5:0, 7:0, 11:2;
Komentář domácích Beneš Luděk (Trenér):
Komentář hostů Ševčík Karel (Trenér):
60:02
Z posledního domácího utkání v základní části je to ode mě vše, děkuji vám za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:01
Celkový počet střel: Tatran 40 - Otrokovice 15
60:00
Střely ve 3. části: 14:7
60:00
59:59
I přes oslabení domácích se už dál nic nestalo. Fanoušci defenzivního florbalu dnes museli být zklamáni, zápas zavíráme za stavu 23:2 pro Tatran.
59:27
Vyloučen hráč #71 Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
59:23
Němeček zatáhl za záchrannou brzdu nadzvednutím florbalky protihráče.
59:10
Odložené vyloučení, Pujin na střídačce.
58:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (23:2).
58:57
Čermák se také přibližuje hattricku.
58:29
Tlapák se snažil přehodit Pujina, ale obhodil i branku.
57:16
Brautferger pálil do autu, ale domácí ještě reklamují teč.
56:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (22:2).
56:11
Havlas do růžku za Pujina a máme celodvojkové skóre 22:2.
54:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (21:2).
54:50
Kreysa dává na 21:2.
53:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #99 Petr Brautferger (20:2).
53:51
Šindelář je dalším hattrickářem a zároveň plátcem za dvacátý gól Tatranu.
53:13
Střela do tyčky hráč #35 Marek Beneš družstva Tatran Střešovice .
53:13
Teď za ním zvonila tyčka.
52:50
Míček skončil Pujinovi na hrudi.
52:09
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #10 Samuel Kelemen (19:2).
52:09
Nehila kosmeticky upravuje na 19:2.
51:53
Střela do tyčky hráč #5 Adam Tlapák družstva Tatran Střešovice .
51:36
Demolici Otrokovic v Řepích sleduje 137 diváků. Děkujeme za podporu!
50:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #35 Marek Beneš (19:1).
50:57
Šimek se řadí po bok Havlase do klubu hattrickářů, když proměnil přesilovku.
50:33
Vyloučen hráč #3 Filip Horák družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
50:33
Špatné střídání odsedí Horák.
50:02
Otrokovice hrály v šesti, odložené vyloučení.
48:57
Meliš střílel mimo hřiště.
48:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (18:1).
48:17
Beneš opřel míček do tyčky, odkud se míček poodrážel až za brankovou čáru.
47:32
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #97 Jakub Grich (17:1).
47:32
Zapletal odmazává Křížovu nulu. 17:1.
47:11
Prasklý míček přerušuje hru.
46:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #35 Marek Beneš (17:0).
46:22
Téměř nestíháme zapisovat. Hráči Tatranu si ke konci základní části vylepšují své statistiky.
45:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák bez asistence (16:0).
45:09
Tlapák dostal šanci a nepromarnil ji.
44:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #88 Martin Šindelář (15:0).
44:52
Šimkova střela zapadla za Pujina.
43:50
Grich se nezmohl ke střele, když před ním projel míček. Kříž by měl minimální šanci.
42:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #32 Martin Čermák (14:0).
42:44
Čermák ještě přenechával míček Kreysovi, který vymetl pavouky v rohu branky.
42:30
Minich se skoro probil ke Křížovi.
41:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #70 Milan Meliš (13:0).
41:52
Šindelář navyšuje na 13:0.
41:01
Pujin chytá svou první dnešní zápasovou střelu.
40:01
S novým gólmanem Otrokovic a míčkem na florbalkách Tatranu zahajujeme poslední třetinu.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #11 Alexandr Pujin družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:4
40:00
39:55
Střela do tyčky hráč #99 Petr Brautferger družstva Tatran Střešovice .
39:53
Brautferger z výběhu rozezvonil tyčku.
39:13
Kříž musel vytasit zákrok, ale míček šel daleko mimo branku. I tak svým spoluhráčům moc nepoděkuje, že pustili krosovku.
37:51
Kreysa do zdi z obránce Otrokovic.
37:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (12:0).
37:17
Meliš využívá i druhou regulérní přesilovku Tatranu.
36:37
Halama se do toho opřel.
36:10
36:01
Vyloučen hráč #55 Adam Štourač družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
36:01
Po odloženém vyloučení jde Štourač na trestnou za sekeru.
35:08
Sádlo pálil o pár centimetrů mimo branku.
33:39
Kohút chytil míček vstoje ze vzduchu a stačil i zabrzdit v brankovišti.
32:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #26 Ondřej Sádlo (11:0).
32:09
Ještě než stihl Kříž utéct na střídačku kvůli odloženému vyloučení, podařilo se Havlasovi vsítit hattrick.
31:35
Horákova střela z dálky štípla Kříže.
31:15
Střela do tyčky hráč #16 Martin Mühlfait družstva Tatran Střešovice .
30:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #88 Martin Šindelář (10:0).
30:57
Několikanásobný ťukec mezi Brautfergerem a Šindelářem skončil gólem prvně jmenovaného, který přispěje do kasičky Tatranu za desátý gól v utkání.
30:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #71 Ondřej Němeček, asistoval #37 Matěj Havlas (9:0).
30:28
Kapitán Tatranu zavěsil za Kohúta a navyšuje náskok už na 8:0.
30:03
Vykopalova střela s tečí skončila v autu.
27:03
Rozhodčí si vyžádali videochallenge. Ta byla z jejich pohledu neprůkazná, a tedy platí rozhodnutí ze hřiště - tedy gól Sádla.
26:35
Kelemen se snažil rozeběhnout akci, ale neúspěšně.
24:49
Kohút na několikrát likvidoval všechny dorážky.
24:05
24:05
Po přelití hry na druhou stranu se ale raduje Beneš.
23:40
Šefčík "šťastným" příklepem skoro trefil branku.
22:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #99 Petr Brautferger (6:0).
22:46
Sládeček odskakuje na rozdíl šesti gólů.
21:58
Navrátilec Brautferger z otočky do připraveného brankáře.
21:38
Beneš do boční síťky, ale zvenčí.
20:55
Kohút v hrobovém tichu vytáhl míček zpod těla.
19:59
Meliš v posledních vteřinách netrefil zařízení, Kříž se ještě před koncem třetiny protáhnul pro míček těsně za velkým brankovištěm.
19:40
Vykopal z dálky prověřil Kříže, který se střelou neměl problém.
19:28
Kohút si připisuje další zákrok.
18:20
Hostující obrana teď zabránila tutovce.
16:53
Vykopal poslal míček do protějšího rohu hřiště.
15:45
15:45
Šindelář dlouho tahanou střelou překonal možná s lehkou tečí od obránce hostujícího gólmana.
14:28
Sádlo trefuje basketbalový koš.
14:00
Minich nespokojen s cílem své střely.
13:17
Grich připravil míček pro spoluhráče, ale akce neskončila střelou.
11:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:0).
11:49
Aktéři čtvrtého tatranského gólu jsou totožní s prvním, ale pro jistotu - souhra Němeček-Havlas dnes prostě funguje.
10:56
Kreysa nepřekonal Kohúta.
09:54
09:54
Přesilovka zúročena, Šimkovi se povedlo doklepnout míček přes brankovou čáru.
09:20
Vyloučen hráč #80 Petr Kopecký družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
09:20
Kopecký jde sedět za sekeru.
08:43
Odložené vyloučení, Kříž na střídačce.
08:16
Sovják se nedokázal vymotat s míčkem mezi domácí obranou.
06:33
Kohút vynuloval Beneše z bezprostřední blízkosti.
06:05
Beneš trefil Kohútovu botu.
05:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #16 Martin Mühlfait, asistoval #32 Martin Čermák (2:0).
05:30
Mühlfait si vychutnal zívající prázdnou branku. 2:0 pro Tatran.
04:27
Grich prozkoušel Kříže z pozornosti.
03:29
Halama přidřepl u bližší tyčky Kohúta a "na kozáčka" se od něj odrazil míček do autu.
02:47
Benešovu lehce skákanou střelu chytil Kohút.
01:17
Šimek do kolen Kohúta a do tyčky branky.
00:28
00:28
První střela zápasu a rovnou gól! Havlas otevírá dnešní gólový účet.
00:01
Úvodní buly utkání patří Tatranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů PSG PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Tomáš Sovják, František Vykopal, Filip Hrabal, Peter Nehila, Petr Kopecký
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Němeček, Matěj Havlas, Marek Beneš, Ondřej Sádlo, Šimon Vavroušek
00:00
Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje 24. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a PSG PANTHERS OTROKOVICE. Dnešní VŠFS game si můžete již tradičně užít přímo v hale (kde na vás mimo jiné čeká přestávkový program s cenami od partnera utkání - VŠFS), nebo u online/video přenosu.
00:00
Domácí hegemon soutěže Tatran bez ztráty jediného bodu (celkem 69) vévodí tabulce soutěže. Oproti tomu soupeř z Otrokovic bude spíše ladit formu na nadcházející fázi v play-down, protože s 15 body na předposledním místě už nemají šanci poskočit na 10. místo a zahrát si tak o účast v play-off. Uvidíme, zda se domácím podaří udržetdosavadní neporazitelnost.