3:4
4:2
- : -

FAT PIPE Traverza - Prague Tigers 9:7
15. Robert Štipka, 16. Robert Štipka, 27. Robert Štipka, 30. Tomáš Vávra, 38. Robert Štipka, 46. Vojtěch Bagin, 49. Tomáš Volf, 50. Albert Kulík, 51. Robert Štipka - 1. Tomáš Navrátil, 23. Šimon Masár, 30. Tomáš Navrátil, 31. David Koudelka, 38. Martin Hort, 57. Dominik Šimáně, 59. Tomáš Navrátil; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 6 + Jáchym Syrovátko OS + Tomáš Vávra OS + Jáchym Syrovátko 4 + TDKU:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Josef Bína 26 - Kryštof Ernst 25; po třetinách: 2:1, 3:4, 4:2;
Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér):
Dneska jsme měli možnost vidět velice napínavé utkání.
První dvě třetiny od nás nevyrovnaný a místy špatný výkon, který jsme zlepšili až ve třetí třetině. Patnáct minut ve třetí třetině jsme hráli florbal, který chceme. To, čeho jsme byli svědky v závěru utkání, jsem dlouho neviděl a doufám, že už nikdy neuvidím.
Děkuji soupeři za férové utkání a přeji jim mnoho štěstí v dalších utkáních.
Komentář hostů Večeřa Tomáš (Trenér):
Ačkoliv s tím hráči nesouhlasí, tak za mě i tato prohra má svá pozitiva. Bohužel jsme netrestali to, co nám soupeř nabídl a dotahovali pozdě. Nicméně jedeme dále a soustředníme se na další část sezony, která nás čeká. Soupeři gratuluji a přeji mnoho štěstí v playoff. Každopádně poslední třetina byla fakt velká jizda a místy diskuzní kroužek, soupeři se nedivím.
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
58:45
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za zvedání florbalky.
58:45
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2+2 minuty za nesportovní chování.
58:45
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza do konce utkání.
58:20
Timeout FAT PIPE Traverza
58:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #93 Jan Nachtmann (9:7).
58:20
Vyloučen hráč #24 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza - osobní trest.
58:20
Vyloučen hráč #24 Tomáš Vávra družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nesportovní chování.
57:18
Tigers stále zkouší bez brankáře.
56:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #29 Jiří Kratina (9:6).
56:30
Z místa bezprostředně před brankou se prosazuje Šimáně - 9:6.
54:38
Prague Tigers mají rozehrávku v útočném rohu.
54:02
Schuller z daleké pozice vedle.
51:25
Hostující hráč dorážkou pouze 20 cm vedle.
50:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #23 Vojtěch Bagin (9:5).
50:40
Štipkovi nestačily ani 4 branky, posouvá Traverzu do 4 brankového vedení.
49:04
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Albert Kulík, asistoval #23 Vojtěch Bagin (8:5).
49:04
Kulík trefuje nad nohu a Traverza vede už o 3 góly.
48:05
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #4 Tomáš Volf, asistoval #34 Walter Schubert (7:5).
48:05
Schubert našel Volfa a ten zvyšuje na rozdíl dvou gólů.
45:01
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #23 Vojtěch Bagin, asistoval #68 Robert Štipka (6:5).
45:01
Bagin v přesilovce z první - Traverza opět vede.
44:33
Vyloučen hráč #9 Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
42:20
Sledujeme aktivní vstup do třetí třetiny od obou týmů.
38:25
Vyloučen hráč #34 Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za bránění ve hře.
37:44
Obří šanci hostů likviduje Bína.
37:22
37:22
Štipka okamžitě srovnává, Štipkovi hattrick očividně nestačí.
37:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #81 Martin Hort, asistoval #93 Jan Nachtmann (4:5).
37:03
Náhodný odraz míčku od Manka a Tigers vedou 5:4.
35:36
Volf beckhandem do hostujícího brankáře.
34:26
Série zakončení na obou stranách, stav utkání se ale nemění.
30:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 David Koudelka, asistoval #46 Vilém Kavan (4:4).
30:38
Prague Tigers srovnávají rychlým brejkem. 4:4
29:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #14 Radim Fořt (4:3).
29:47
Traverza rychle odpovídá z hole Vávry.
29:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil, asistoval #55 Vítězslav Matěj (3:3).
29:13
Tigers stále v 5:3 a Traverza perketně brání.
28:02
Prague Tigers v 5:3 - nejdříve nastřelili břevno.
27:53
Vyloučen hráč #34 Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
27:53
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nesportovní chování.
27:53
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza - osobní trest.
26:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #15 Jonáš Kulhavý (3:2).
26:58
Štipka na stejném místě, jen zrcadlově obráceně, Kulhavý ho našel od mantinelu.
23:28
Traverza rozehrává v útočném rohu po faulu Nachtmanna.
22:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Šimon Masár, asistoval #27 Tomáš Navrátil (2:2).
22:42
Hostující Masár vymetl pavučinky v rohu Bínovy branky.
22:25
Zdavotník poprvé zasahuje, na zemi hostující hráč s číslem 99, Dominik Šimáně.

17:32
Rozehrávka Traverzy od mantinelu jde do břevna.
16:59
Fořt sám před hostujícím brankářem, ten chytá.
15:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #68 Robert Štipka, asistoval #34 Walter Schubert (2:1).
15:58
Situace se opakuje, pouze přihrává Schubert. Štipka se opět nemýlí.
15:54
Šimáně beckhandem vysoko nad.
15:03
Fořt končí v těsné blízkosti hostujícího brankáře, rozehrávají hosté.
14:32
14:32
Traverza v oslabení skóruje, když se Bagin uvolňuje od mantinelu a crosovkou nachází Štipku.
12:35
Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
11:55
Teď je u balonku Traverza a zakončuje několikrát na polovině soupeře, zatím hostující gólman vyráží.
11:21
Hostující Kratina zakončující situaci 3:0 se trefuje vedle Bínovy branky.
10:45
Sérii rychlých brejků zakončují Tigers vedle branky Bíny.
06:03
Nyní se k sérii střel dostává Traverza, hostujícíc gólman však odolává.
02:02
Zatím se na obou stranách kupí nepřesnosti a úskoky balonku.
00:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Navrátil z trestného střílení (0:1).
00:36
Uvidíme trestné štřílení hostů, ke kterému se postavil hostujícíc Navrátil. Se štěstím proměňuje.
00:05
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:01
Zdravíme Vás u online ze zápasu národní ligy mezi Traverzou a Prague Tigers.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Vítězslav Matěj, Šimon Masár, Matouš Sákra, Vojtěch Řádek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Ondřej Schuller, Walter Schubert, Vojtěch Bagin, Jan Kerzel, Robert Štipka