3:4
1:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Kralupy Wolves 4:7
30. Martin Strejček, 35. Lukáš Pudil, 38. Jaroslav Rybka, 51. Ondřej Kopta - 8. Jakub Brož, 16. Jakub Hájek, 24. Adam Kozel, 34. Jakub Hájek, 35. Marek Čejka, 40. Marek Čejka, 42. Ondřej Diepolt; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 13, Pavel Grozický 11 - David Kozel 16; po třetinách: 0:2, 3:4, 1:1;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes byl soupeř zkrátka celý zápas o kousek lepší. KDYBY jsme měli lepší koncovku v 1.polovině zápasu mohl to být hodně zajímavý zápas možná s jiným koncem, ale na KDYBY se nehraje. Děkujeme divákům a obzvláště našim holkám za skvělou atmosféru a hlasitou podporu a soupeři hodně štěstí v nadstavbě.
Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér):
Dnes musím tým pochválit, odehráli jsme jeden z nejhezčích zápasů letošní sezony. Skvěle zahrané přesilovky a následně jsme výborně makali i do obrany. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí do příštích zápasů.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
57:21
Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra rukou.
56:35
Strejček netrefuje bránu
56:01
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
51:39
Duo Rybka a Strejček je sice sehrané, ale Kozel všechny jejich akce vychytal zatím
50:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (4:7).
50:10
Hra je teď převážně nahoru dolů
47:45
Grozický teď zachránil svůj tým před dalším gólem
46:17
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
44:30
Navzdory nepříznivému stavu bivojský kotel ve složení Maky, Nikča, Lada a Terka nepřestává fandit
43:14
Litvínov se snaží snížit, ale Kralupy dobře brání
41:14
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #10 Kristián Malík (3:7).
39:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #25 Jakub Hájek (3:6).
37:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #97 Jan Kopýtko (3:5).
35:00
Litvínov se snaží dostat do zápasu.
34:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #33 Matěj Vodička (2:5).
34:23
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #6 Petr Husťák (1:5).
34:23
Střídání brankáře. Nový brankář #25 Pavel Grozický družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
34:01
Fanta vybojoval míček.
33:05
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #87 Marek Čejka (1:4).
32:15
Kopta kombinuje s Jupou.
30:00
Strejček vrací Litvínov do zápasu.
29:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #66 Zdeněk Fanta (1:3).
27:59

Carvan střílí vedle.

24:01
Suk rozehrává z rohu.
23:31
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #55 Lukáš Carvan (0:3).
22:36
Vyloučen hráč #83 Petr Šefrhans družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
22:20
Kralupy mají dlouhou výhodu 6 na 5.
21:40
Litvínov měl velkou šanci, ale brankář chytá.
15:52
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #48 Jan Řehák (0:2).