3:0
1:1
- : -

FBC Medvědi Severu Česká Lípa - Florbalová akademie MB 4:2
14. Štěpán Slaný, 17. Štěpán Slaný, 20. Štěpán Slaný, 31. Štěpán Slaný - 1. Vladimír Peteřík, 36. Viktor Hostinský; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Stanislav Pittner 19 - Martin Mašek 18; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:1;
36:00
Střely ve 3. části: 9:6
36:00
35:33
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Viktor Hostinský, asistoval #6 Michal Vlk (4:2).
33:36
Hosté hrají za svou brankou.
30:02
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #9 David Marhan (4:1).
29:14
Vyloučen hráč #50 Mario Cedrych družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:21
Tým hostů hraje opět v plném počtu.
24:21
Vyloučen hráč #84 Vladimír Peteřík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 8:6
24:00
21:25
Medvědi se stále zdržují u branky hostů.
19:38
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #11 Štěpán Motejzík (3:1).
17:44
Vyloučen hráč #14 Viktor Hostinský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
16:05
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný bez asistence (2:1).
15:40
Slaný s Kadlecem provedli skvělou souhru u branky MB.
04:50
Slaný měl skvělou možnost vystřelit na branku před kterou byl sám, ale své šance nevyužil.
00:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #84 Vladimír Peteřík, asistoval #28 Petr Pánek (0:1).