0:3
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha U23 B - FBC Draci Říčany 2:6
40. Daniel Rozsévač, 45. Adam Kocián - 2. Ondřej Anýž, 11. Matyáš Pros, 17. Matyáš Pros, 21. Vojtěch Honzák, 28. Jakub Tabášek, 45. Matyáš Pros; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Miroslav Tomeš; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Filip Čermák ? - František Lerch ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:1;
45:00
44:50
Timeout FBC Draci Říčany
44:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (2:6).
44:50
Sparta se snaží, ale tady už je rozhodnuto! Pros kompletuje hattrick střelou do prázdné branky
44:04
Spartě se hra v šesti bez gólmana vyplatila a táhlou střelou dává gól Kocián
44:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #49 Adam Šimek (2:5).
43:54
Právě Honzák nyní zastavil unikajícího soupeře blokem na hůl a odsedí si trest. Sparta reaguje timeoutem
43:53
Timeout ACEMA Sparta Praha U23 B
43:53
Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky.
43:25
Vzdálenost Marka Honzáka od rozehrávky nebyla dostatečniá a rozhodčí tak vrací standardku zpět Spartě
42:40
Tenhle gól platit nebude, Kuba Tabášek se na míček před střelou dostal za pomoci loktu
39:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Daniel Rozsévač, asistoval #49 Adam Šimek (1:5).
39:35
Rozsévač odepřel Lerchovi čisté konto a odšpuntoval horní roh jeho branky
39:15
Šimek pěkně a rychle vyřešil unikajícího Tománka a bere mu míček
38:50
Mladí fanoušci se domáhají nájezdu za faul na Prose, rozhodčí jejich prosbu nevyslyšel
33:30
Anýž přidal do hry razantní hru tělem, tenhle souboj se však odehrál v mezích florbalových pravidel a hraje se dál
33:00
Sparta ztrácí míček po nepřesné nahrávce, která se tak stala kořistí pro Vykouka
28:40
Vojta Honzák stihl velmi rychlý backcheck a díky tomu zůstává Lerch neprostřelen
27:50
Obrovská minela Mračka v rozehrávce, ten nahrál přímo Tabáškovi, který si pak poradil s osamoceným gólmanem
27:49
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek bez asistence (0:5).
27:00
Cross na Kociána na poslední chvíli vzal obránce, ale míček se opět odráží Spartě
22:51
Vyloučen hráč #13 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za špatné střídání.
21:24
Kos nasekal gólmanovi při snaze dorážet, následně ho zpacifikoval Tabášek a po chvilce tahání za dres a nadávek rozhodčí klidní obě horké hlavy dvouminutovým trestem za hrubost.
21:23
Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
21:23
Vyloučen hráč #26 Jan Kos družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost.
21:00
Pros narýsoval parádní nahrávku pro Tománka, ten velkou šanci nevyužil
20:33
Vojta Honzák se dostal ke střele a zvyšuje na 4:0
20:32
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #27 Ondřej Zika (0:4).
16:41
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (0:3).
14:40
Šimek to k míčku vyhazovanému Brejchou stihl a Sparta může pokračovat v přesilovkovém nátlaku
13:50
Lerch se zákrokem na zemi vytěsnil míček
13:18
Další nekázeň Draků a třetí přesilovka Sparty v první třetině je na světě
13:17
Vyloučen hráč #27 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
12:20
Kos obdržel masáž na mantinelu a Kubeš tak vybojoval míček
10:30
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #33 Marek Svoboda (0:2).
10:30
Pros vyletěl z trestné a hned zatopil obraně. Skvěle ho našel Svoboda a sniper kvalit Matyho Prose se v situaci 1 na 1 s gólmanem nesplete. Draci odskakují na 2:0
09:40
Matěj Tabášek vybojoval míček a nyní ubírá cenné vteřiny z trestu Draků
08:16
Vyloučen hráč #23 Matyáš Pros družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hra bez florbalky.
06:00
Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
06:00
Zmatky na střídačce Draků a trest za špatné střídání odsedí starší z bratrů Tabášků
05:10
Střelu Sparty z beku zablokoval obětavě Špok
04:00
Brejcha svou střelou nastřelil pouze unikajícího rozhodčího. Ten neunikl a hra se tak nachvilku přerušila