2:0
3:1
- : -

FBC Draci Říčany - Tatran Střešovice B 9:2
2. Jakub Tabášek, 2. Vojtěch Honzák, 6. Matyáš Pros, 13. Vítězslav Špok, 24. Matěj Tabášek, 26. Michal Strieženec, 31. Marek Honzák, 42. Vítězslav Špok, 43. Ondřej Kubeš - 4. Kryštof Jinek, 43. Kryštof Jinek; rozhodčí: Ondřej Jícha - Dominik Hrubý; vyloučení: 6:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ? - Lukáš Tůma ?; po třetinách: 4:1, 2:0, 3:1;
45:00
42:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #49 David Tománek (9:2).
42:14
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Kryštof Jinek, asistoval #5 Adam Tlapák (8:2).
42:04
Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
41:08
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (8:1).
38:40
Timeout FBC Draci Říčany
35:17
Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky.
30:36
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (7:1).
30:00
30:00
29:51
27:42
Vyloučen hráč #46 Patrik Kovářík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost.
25:48
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #22 Filip Homola (6:1).
23:19
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #1 Matyáš Novotný (5:1).
21:40
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
21:40
Vyloučen hráč #27 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
16:00
Vyloučen hráč #34 Lukáš Měřička družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
12:27
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (4:1).
09:54
Vyloučen hráč #27 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:18
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (3:1).
04:00
Vyloučen hráč #34 Lukáš Měřička družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
03:21
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #21 Kryštof Jinek, asistoval #97 Jakub Slavík (2:1).
01:41
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (2:0).
01:28
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (1:0).