1:0
2:2
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - Z.F.K. Petrovice 4:2
18. Adam Lichnovský, 39. Jan Toman, 44. Jan Toman, 54. Robert Socha - 46. Jakub Češek, 46. Lukáš Homola; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 25 - Pavel Kulla 27; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:2;
Komentář domácích Soukal Lukáš (Vedoucí):
Dnes musím poděkovat celému týmu za důležité tři body. Celý tým dnes podal výborný výkon a také nás podržel skvělě  golman.  Průběh zápasu byl velice dramatický a bohužel jsme se opět trápili v proměnování šancí. Děkujeme soupeři za hru.
Komentář hostů Vlček Martin (Trenér):
Kopřivnice na nás od začátku naběhla a snažila se využít toho, že hrajeme pouze na dvě lajny. Nám chvíli trvalo, než jsme začali akceptovat tempo soupeře. Po celý zápas nás držel ve hře vynikající Pavlík v bráně. Když jsme se dostali na dostřel, škoda, že jsme nevyrovnali. Celý zápas v podstatě rozhodly hry v přesilovkách. My byli nuloví a soupeř dvě využil. Pak jsme neubránili standartku a toto určilo výsledek. Každopádně musím kluky pochválit za odmakaný zápas. Děkujem soupeři, rozhodčím a divákům.
56:55
Tutová šance opatřila před prázdnou bránou.
55:55
Situace na hřišti už se uklidnila.
53:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (4:2).
53:13
Kopřivnice navyšuje skóre.
53:06
Do sporů na hřišti se připojují i diváci. :)
51:50
Atmosféra na hřišti stoupá.
49:25
Holaň v šanci před bránou, ale bez gólu.
45:15
Stačila chvíle a Petrovice se přibližují Kopřivnici.
45:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #66 Filip Michejda (3:2).
45:01
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #19 Jakub Nota (3:1).
43:18
Kopřivnice navyšuje vedení na 3:0.
43:17
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (3:0).
43:14
Kresta krvácí.
43:00
Lukáš Michna před bránou hostí nulový.
40:30
Je před námi posledí část hry. Ta nejdůležitější, kde se rozhodne.
38:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #7 Robert Socha (2:0).
36:49
Vyloučen hráč #66 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za opakované přestupky.
35:55
Bude se vylučovat na straně hostí.
35:21
Šancí by bylo dost ale my diváci chceme vidět góly.
34:22
Hra je ve velice vysokém tempu. A oba týmy mají velké množství šancí.
31:20
Petrovice začínají být aktivní a mají nebezpečné breaky.
30:00
jsme v polovině zápasu.
28:41
Hostté netrefují prázdnou bránu.
27:20
Kopřivnice má v posledních minutách více ze hry.
24:02
Výborný zákrok Strakoše v oslabení.
22:04
Vyloučen hráč #22 Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
21:00
Hned ze začátku třetiny velké šance na obou stranách.
17:17
A výhercem tipovačky kdo dá první gól o láhev piva se stává sám Adam Lichnovský, který si vsadil sám na sebe. :)
17:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #8 Jakub Kresta (1:0).
16:38
Socha ve velké šanci před bránou soupeře.
15:28
Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za blokování florbalky.
12:58
Kostelník šel z trestné hned do střely.
12:02
Kopřivnice i ve čtyřech měla průnik 1 na 1.
10:53
Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
09:36
Petrovice nebezpečné před brankou domácích.
06:42
Veliká šance Kopřivnice ale Zátopek míjí.
05:32
Petrovice nebezpečně střílí na Strakoše.
03:45
Kostelník svou tvrdou ránou zlomil hokejku soupeře.
01:40
Oba týmy vstoupily do zápasu velice ostře a ve vysokém tempu.
00:01
Vítejte na dnešním zápase 20. kola národní ligy.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Pavel Kulla; hráči v poli: Martin Szweda, Filip Michejda, Lukáš Homola, Ondřej Firda, Petr Horák
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Robert Socha, Jan Monsport, Jakub Kresta, Vojtěch Zátopek, Jakub Kostelník