2:5
4:2
- : -

T.B.C. Králův Dvůr - Panthers Praha 6:9
22. Tomáš Vlček, 26. Štěpán Švejda, 41. Štěpán Švejda, 49. Štěpán Švejda, 55. Adam Lešuk, 56. Jan Pinkas - 2. Lukáš Pokorný, 13. Zdeněk Prokůpek, 22. Lukáš Pokorný, 23. Petr Škoda, 33. Jakub Žiška, 36. Petr Škoda, 40. Jakub Žiška, 44. Jakub Žiška, 52. Petr Škoda; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 6:4; využití: 2:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Jiří Procházka 19 - Jan Buzík 22; po třetinách: 0:2, 2:5, 4:2;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Soupeř byl lepší a zaslouženě si odváží body. V závěru jsme se vrátili do hry, ale bylo už málo času. Klíčový zápas nás čeká příští týden a pěvně věřím, že přijde 7 hráč na hřišti - naši fandové i s bubny ať Rudná ví kdo je doma. Děkujeme za korektní zápas Panterům přejeme hodně štěstí do play off a šťastnou cestu domů. Děkujeme pořadatelům a všem v hale.
Komentář hostů Míka Patrik (Trenér):
Dvě třetiny jsme drželi opratě zápasu. V závěru jsme zbytečnými vyloučeními vrátili soupeře do hry. Díky za férový zápas a přeji hodně štěstí soupeři do vyřazovacích bojů.
60:00
Střely ve 3. části: 15:6
60:00
59:53
Timeout Panthers Praha
59:53
Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
59:53
Závěr utkání je velmi náročný a vyhrocený. Oba týmy si proto v závěru vzaly oddechový čas.
59:28
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
57:40
T.B.C. hraje další přesillovku, při které mělo mnoho šancí. Bohužel žádnou zatím nevyužilo.
56:51
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:30
Pinkas povedeným lobem překonal soupeřova brankáře
55:29
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #59 Jan Pinkas, asistoval #57 Daniel Škoula (6:9).
54:41
Velmi dobrá souhra přesilovkové formace domacích přinesla  tbcéčku zasloužený gól.
54:40
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #66 Adam Lešuk, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (5:9).
53:54
Vyloučen hráč #20 Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
52:26
Hra na hřišti začíná být z obou stan velmi důrazná. I na tribuně začíná být velmi bouřlivo
51:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #60 Marco Lombino (4:9).
51:06
Vyloučen hráč #66 Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
49:55
Vyloučen hráč #48 Tomáš Jančík družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:28
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #66 Adam Lešuk (4:8).
48:28
T.B.C. nyní sehrálo velmi dobrou kombinaci během přesilovky a vstřelilo zasloužený gól.
48:28
Domácí hráč Štěpán Švejda si svým třetím gólem zapsal hattrick.
47:30
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:00
Domácím se povedlo při svém oslabení dostat do do přečíslení na soupeřovu branku, bohužel branku se jim vstřelit nepovedlo.
46:30
Domácí zatím úspěsně brání své oslabení.
46:02
Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra rukou.
43:30
Šťastná střela hráče hostů s číslem 20 dopadla za Procházkova záda
43:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #39 Lukáš Pokorný (3:8).
41:30
Po snížení brankového náskoku se hosté opět pevně ujali balónku
40:50
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #71 Michal Nový (3:7).
39:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #7 David Navrátil (2:7).
37:08
Hra je v záveřečně části druhé třetiny vyrovnanější a domácí hráč s číslem 58 Štěpán Švejda se dostal do střely, při které trefil bohužel jen tyčku soupeřovy brány
35:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #27 Antonín Ježek (2:6).
34:30
Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
34:30
Domácí úspěšně ubránili výhodu hostů a nyní musí ubránit soupeřovu přesilovku.
32:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #25 Petr Škoda (2:5).
32:59
Hosté využívají přesilovku a znovu odskakují do tříbrankového vedení.
32:15
Další skvělý zákrok domácího brankáře Procházky během soupeřovy přesilovky
31:24
Vyloučen hráč #80 Tomáš Hájek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování florbalky.
29:50
První formace domácího týmu teď odehrála dobré střídání, ve kterém držela balónek na svých florbalkách, bohužel do žádné velké šance se nedostali.
27:30
Hosté se zatím prezentují poměrně důraznou hrou. Ta jim zatím nese ovoce.
25:54
Hra je nyní velmi dynamická a přelévá se od jedné brány k druhé.
25:19
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štěpán Švejda, asistoval #12 David Zeman (2:4).
25:19
Domáci po rychlé akci snižují brankový rozdíl
24:00
Domácí tým měl teď veliké štěstí, protože soupeř při nebezpečně akci trefil pouze tyčku odkryté brány.
22:40
Soupeři se právě povedli dát 2 rychlé  góly, a tak utekli domácímu T.B.C. na tříbrankový náskok
22:39
21:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #7 David Navrátil (1:3).
21:30
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #12 David Zeman (1:2).
21:30
Domácí tým úspěšně ubránil oslabení a poté snížil Tomáš Vlček na 2:1
20:01
T.B.C. nastupuje  do 2. třetiny stále v oslabení z konce třetiny 1.. A tak se musí nejprve bránit.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:11
20:00
19:40
T.B.C. právě mělo velmi dobrou šanci ve svém vlastním oslabení, bohužel šanci neproměnilo.
18:48
18:30
Domácí brankář Jiří Procházka předvedl další skvělý zákrok.
16:54
Hra je nyní vyrovnanější a domácí již tráví více času na balónku.
13:55
I v druhé polovině 1. třetiny hře dominují Panthers.
12:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #49 David Mašát (0:2).
10:36
První skvělá střela domácího týmu, kterou vystřelil hráč s číslem 19 Votava. Brankář hostů střelu bohužel vychytal.
07:50
Další velmi dobrý zákrok domácího golmana.
06:55
Hosté zatím bezpečně drží míček na svých florbalkách.
04:02
Brankář domácích Jiří Procházka právě výtečne vychytal přečíslení týmu Panthers.
03:00
 Soupeř domácího týmu se nyní dostává do soustavného tlaku na bránu.
01:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #27 Antonín Ježek (0:1).
01:29
Panthers se po klidném držení balonku dostali do šance a hráč s čáslem 39 vstřelil gól.
01:00
Hra je zatím klidná. Míček drží ale tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Vojtěch Wojnar, Matěj Vavroušek, Tomáš Jančík, Zdeněk Prokůpek, David Mašát
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Matěj Horák, Tomáš Zuska, Michal Mašek, Tobiáš Uhřík, Adam Lešuk
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u sledování zápasu 20. kola Národní ligy - západ. V dnešním utkáni vyzve domácí tým T.B.C. Králův Dvůr soupeře z Prahy - Panthers Praha.