1:4
0:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:10
16. Mia Šestáková - 3. Vanessa Anna Strouhová, 7. Dominika Lískovcová, 10. Vanessa Anna Strouhová, 11. Denisa Bubeníková, 12. Denisa Bubeníková, 15. Iveta Veličková, 16. Vanessa Anna Strouhová, 19. Vanessa Anna Strouhová, 24. Dominika Lískovcová, 33. Viktorie Slezáková; rozhodčí: Jessica Keszi - Jiří Menger; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Světlana Novotná -10 - Eliška Držíková ?; po třetinách: 0:5, 1:4, 0:1;
36:00
32:56
Vyloučen hráč #28 Karolína Lískovcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #38 Viktorie Slezáková bez asistence (1:10).
28:21
Vyloučen hráč #22 Lucie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
26:57
Vyloučen hráč #8 Adéla Trojášková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
24:00
24:00
23:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Dominika Lískovcová, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (1:9).
18:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #38 Viktorie Slezáková (1:8).
15:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #45 Mia Šestáková, asistoval #4 Andrea Bolenová (1:7).
15:17
14:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Iveta Veličková, asistoval #38 Viktorie Slezáková (0:6).
12:00
12:00
11:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (0:5).
10:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #38 Viktorie Slezáková (0:4).
09:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #77 Denisa Bubeníková (0:3).
06:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Dominika Lískovcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:2).
02:45
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jessica Keszi a Jiří Menger.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Světlana Novotná; hráči v poli: Mia Šestáková, Nikola Vostřáková, Lucie Šustáčková, Andrea Bolenová, Lucie Dryáková