2:4
1:4
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FTC Vysoké Mýto 4:11
15. Lucie Fárníková, 17. Lucie Kubištová, 24. Dana Raisová, 32. Klára Konečná - 4. Nikola Trnková, 5. Lucie Večeřová, 6. Adéla Hűbnerová, 19. Denisa Peroutková, 20. Nikola Trnková, 24. Nikola Trnková, 26. Denisa Peroutková, 37. Andrea Šedová, 37. Adéla Hűbnerová, 38. Denisa Peroutková, 42. Nikola Trnková; rozhodčí: Maximilián Mako - Tomáš Marek; vyloučení: 1:1 + David Vaňásek OS + David Vaňásek TDKU + Miluše Řehůřková 4; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Sára Zwesperová 5 - Tereza Černá 33; po třetinách: 1:3, 2:4, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 13:6
45:00
41:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #19 Adéla Hűbnerová (4:11).
41:20
Nikola Trnková opět skóruje a zazanmenává 7. bod v zápase
39:07
Černá famózně zastavil samostatný únik Fárníkové
37:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Peroutková, asistoval #18 Nikola Dlouhá (4:10).
37:20
standardka po ose Dlouhí Peroutková končí gólem druhé jmenované a máme tu 10
36:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Adéla Hűbnerová, asistoval #15 Karolína Skulbaševská (4:9).
36:19
Skulbaševská nabila Hubnerové do ideální pozice a ta míček uklidila za bezmocnou Zwesperovou
36:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #33 Andrea Šedová, asistoval #32 Nikola Trnková (4:8).
36:02
Šedová napřáhla od půlky a vymetla pavučiny v brance OT
34:04
Vyloučen hráč #97 Jitka Hajná družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
34:04
První přesilovka pro Mýto
33:50
Hra se vyostřila
31:56
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #69 Klára Konečná bez asistence (4:7).
26:15
Vyloučen hráč #89 Miluše Řehůřková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
26:15
Vyloučen hráč #89 Miluše Řehůřková družstva FTC Vysoké Mýto na 2+2 minuty za nesportovní chování.
26:15
Vyloučen trenér David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
26:15
Vyloučen trenér David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto do konce utkání.
26:15
Trochu se nám to tady rozhádalo, tresty padaly a nakonec je z toho 6 minut oslabení pro Mýto

25:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Peroutková bez asistence (3:7).
25:04
Peroutková zakončila sólo akci krásným forehandovým blafákem
23:49
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #26 Dana Raisová, asistoval #69 Klára Konečná (3:6).
23:49
Konečná vystřelila, její střela byla zablokována a z odrazu ze vzduchu Raisová posílá míček za Černou
23:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #32 Nikola Trnková z trestného střílení (2:6).
23:25
Trnková vykoupala Zwesperovou a následně neměla problém zakončit do odkryté branky
19:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #17 Denisa Peroutková (2:5).
19:11
Trnková procedila míček zan záda Zwesperové
18:51
Adámková překazila střelu Konečné dobrým blokem

18:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Denisa Peroutková, asistoval #32 Nikola Trnková (2:4).
18:00
Peroutková vrací Mýtu dvougólvý náskok
17:20
Holky z OT se osmělily a začínají utkání dramatizovat
16:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #5 Lucie Fárníková (2:3).
16:35
Kubíčková  do prázdné branky uklidila přihrávku Fárníkové, rozdíl už je jen jednu branku
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:4
15:00
14:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #5 Lucie Fárníková, asistoval #89 Vanesa Haitová (1:3).
14:13
Fárníková vyslala Haitovou do samostatného, ta si položila Černou a pod ní zasouvá míček do domácí branky a snižuje rozdíl na dvě branky
12:12
Trnková z předbrankového prostoru napálila pouze tyč
09:45
Trnková prošla zpoza vlastní brány přes celé hřiště jako nůž máslem, jen střela neměla úplně světové parametry, takže skóre zůstáva stejné
07:15
Dlouhá trefuje tyč
06:43
Během prvních 7 minut jasná dominance vysokmýtských žen, holky z OT nám zatím nic moc nepředvedly
05:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Adéla Hűbnerová, asistoval #32 Nikola Trnková (0:3).
05:20
Trnková našla před brankou volnou Hubnerovou, která nekompromisně zatlouká další hřebíček do pomyslné orlickotřebovské rakve
04:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Lucie Večeřová, asistoval #33 Andrea Šedová (0:2).
04:19
Večeřová se před Zwesperovou vytočila a nedala jí šanci střelou do šibenice, domácí odskakují o dva góly
03:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #32 Nikola Trnková bez asistence (0:1).