1:0
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - FBC DDM Kati Kadaň 3:2
7. Lucie Cidlinská, 13. Kateřina Jirsová, 35. Anna Vodhánělová - 6. Laura Nachtigallová, 10. Laura Nachtigallová; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Daniel Muchna; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Julie Marková 6 - Karolína Dřevová 15; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Hnídek Miroslav (Vedoucí):
Dnes druhý zápas. Čekali jsme tuhý boj a doboře bránící soupeřky. To se potvrdilo. Naše hra nebyla již tak tuhá, ale popravdě jsme se roztříleli až v poslední třetině. Díky celé partě za oba zápasy a těšíme se na pokračování. Také děkujeme oboum dnešním soupeřům za vstřícnost s realizací dohrávek. Pěkný večer.
36:00
Střely ve 3. části: 2:9
36:00
35:59
Po vyrovnaném zápase, rozhodl šťastný gól. Kadaň si v závěru již šanci nevytvořila. Pěkný zápas.
34:50
Kadaň je hnána dopředu početnými fanoušky.
34:10
Kadaň to zkouší bez gólmanky v šesti.
34:04
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
34:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Anna Vodhánělová, asistoval #4 Valentina Kopecká (3:2).
34:04
Druhou šanci již Vodhánělová proměňuje.
33:42
Vodhánělová se ocitla v bgejku, ale gólmanku nepřekonala.
32:20
Hrdličková v dobré pozici, ale balónek ji sjel.
Z protiútoku pokus Nesměrákové. Střela z velké dálky nebyla pro gólmanku moc nebezpečná.
31:32
Ze standardky vypálila Jirsová. Šibalská střela mířící pod horní tyč, ale dřevová vyráží.
30:56
Škodová prochází kolem dvou hráček, ale její střela je sražena vysoko nad.
29:27
Wienerová se napřahuje, ale balónek ji nesedl. Z následné rozehrávky střílí Cisdlinská.
28:01
Konečně je k vidění více střel na branku a tempo zápasu se zvedá.
27:20
Z protiútoku střelecký pokus Lucky Cidlinské.
27:01
Nedorozumnění v obraně Liberce. Marková zachraňuje.
25:25
Odpravého mantinelu střílí Nesměráková. Z velké dálky střela neměla razanci a Dřevová v klídku chytá.
24:18
Hartlové stříli z velkého úhlu. Dřevová s přehledem chytá.
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 3:3
24:00
22:25
Pokus Kadaně z levé strany. Rosolová trefuje dobře postavenou Markovou.
22:10
Tuhý boj z obou stran. Náznaky šancí, dobré bloky, ale jen pramálo střel se dostane do ruk gólmankám.
20:10
Na druhé straně v šanci Krippnerová.
19:40
Liberec v další šanci, kterých má teď dost, ale chybí větší jistota v koncovce.
18:40
Cidlinská pěkně přenechala Škodové nabíhající z druhé vlny. Obrana KAdaně střelu zblokovala.
17:40
Jirsová křižně na Škodovou, která pálí z první těsně vedle tyče.
16:20
Krosovka Liberce jen prolétla planě brankovištěm.
15:40
Kadaň vypíchla balónek, ale Wienerová hasí.
13:49
Námaz Kadaně, ale obrana střelu Wienerové blokuje.
13:10
Liberec ve velkém tlaku. Balónky lítají kolem branky hostí.
12:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #17 Petra Škodová (2:2).
12:44
Ale z další šance už to tam padá. Jirsová bravo.
12:33
První šance v třetrině, ale Cidlinská pálí nad.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 3:6
12:00
11:00
Poslední minuta první části. Kadaň více střílí a zaslouženě vede. Liberec bude muset zvýšit aktivitu a více střílet.
09:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #14 Laura Nachtigallová, asistoval #12 Lenka Rosolová (1:2).
09:43
Balónek zpoza branky nahozen do brankoviště. Nachtigallová zavěšuje k přední tyčce.
09:11
Škodová vysílá vpřed Kopeckou, ale ta přestřeluje.
07:34
Střelecký pokus Kadaně, MArková hravě chytá.
06:01
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #33 Anna Wienerová (1:1).
06:01
Liberci timeout prospěl a bleskově vyrovnává.
05:31
Timeout FBC Liberec
05:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #14 Laura Nachtigallová, asistoval #16 Kristýna Benešová (0:1).
05:31
Liberec krátce po ubráněné přesilovce špatně střídá a Kadaň těchto zmatků využívá.
05:04
Přesilovka nevyužita, ale Kadaň v tlaku.
04:20
Šance Kadaně v přesilovce, ale střela zablokována.
03:26
Kadaň na rozehrávce nejistá. Liberec podruhé zachycuje balónek a Škodová s Wienerovou jdou dvě na jednu.
03:01
Vyloučen hráč #9 Kateřina Schwarzová družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
02:39
Průnik Schwarzové, ale balónek končí za brankou.
01:48
Šance Kadaně. Střela zablokována Cidlinskou.
00:30
Rychlé střídání na straně Kadaně a první šance Liberce. Wienerová minula balónek ve slibné pozici.