1:2
2:2
- : -

Panthers Praha B U23 - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:4
5. Jáchym Hlaváč, 17. David Kolář, 19. David Pech, 20. David Polcar, 37. Michal Sládek, 46. Kryštof Malý, 47. Daniel Škvor - 25. Martin Vacek, 33. Zdeněk Valdauf, 41. Adam Severin, 56. Tomáš Drobiš; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Kobza 25 - Radek Kulhan 19; po třetinách: 4:0, 1:2, 2:2;
Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér):
Klíčový byl náskok, který jsme si, celkem překvapivě, vypracovali již v první třetině. Pak už jsme to hráli víceméně na zkušenost a že to stačilo a využívali individuálních kvalit. Nedali jsme spoustu tutovek, stejně tak soupeř, ale dnes jsme byli produktivnější v těch méněprocentních šancích. Díky všem za fér zápas.
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
Dnešní zápas se těžko hodnotí. Pasáže, kdy nás soupeř přehrával, střídali pasáže, kdy sme soupeře tlačili. Co rozhodlo byla přesnost zakončení, kdy soupeř, i přes spoustu spálených šancí, brejky proměňoval, zatímco my trefovali první hráče a i to pověstné štěstíčko, kdy se na soupeřovo hole odrazilo všechno, co mohlo. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do posledních dvou zápasů.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:12
Hosté neproměnili šanci v podobě standartní situace před brankou.
58:41
Holub trefuje tyč.
57:19
Vyloučen hráč #42 Jáchym Hlaváč družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
57:19
Hlaváč sahal po odraženém balónku a trefil u toho i čepel protihráče. To znamená další přesilovou hru pro hostující tým.
56:20
Hosté zkoušejí změnit stav utkání hrou v šesti.
55:57
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
55:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #4 Tomáš Drobiš, asistoval #6 Matyáš Cajthaml (7:4).
55:56
Štíří pár vteřin po konci přesilovky střílí čtvrtou branku.
55:39
Kaluža poslal prudkou střelu, Kobza chytá.
53:54
Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:53
Hosté dostanou další početní výhodu.
49:37
Backhendové nahození Sládka Budějovická obrana zachytává.
48:17
Hosté nevyužili situaci 3 na 1.
46:38
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #52 David Polcar (7:3).
46:37
Škvor po necelé minutě přesilovou hru ukončuje sedmou brankou Panthers.
45:53
Vyloučen hráč #36 Vítězslav Holub družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
45:52
Holub se vracel do obrany, u toho však shodil domácího hráče za mantinel a dostane za to trest.
45:23
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #74 Kryštof Malý bez asistence (6:3).
44:07
Polcar zkouší 2 střely tahem. Ani jedna nekončí gólem.
40:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #47 Mikuláš Fořt (5:3).
40:33
Severin rychle přeběhl celé hřiště a krásně trefuje roh branky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
38:59
Pech se po hezké kličce dostal až k brance, ale jeho střela skončila na hrudi hostujícího gólmana.
36:11
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #52 David Polcar (5:2).
32:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #9 Zdeněk Valdauf, asistoval #47 Mikuláš Fořt (4:2).
32:22
Valdauf z otočky snižuje.
32:08
Fořt od mantinelu trefuje tyč.
28:28
Domácí i tohle oslabení úspěšně ubránili.
26:50
Kolář ve vlastním oslabení málem skóroval.
26:28
Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
26:02
Další odložené vyloučení pro Štíry.
24:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #39 Lucie Bicková (4:1).
24:12
Bicková backhandem přihrává před branku, kde míček trefuje Vacek. Hosté tak vstřelují svůj první gól dnešního utkání.
19:25
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #4 David Kolář (4:0).
19:24
Obdobná situace, tentokrát 3 na 2. I tu Panthers dokázali proměnit a střílí do šatny už svůj čtvrtý gól.
18:34
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #87 David Pech, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (3:0).
18:33
Z akce 2 na 1 Pech bez problémů proměňuje.
16:01
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #4 David Kolář, asistoval #74 Kryštof Malý (2:0).
16:00
Kolář těsně vedle branky doťukává do branky. Panthers odskakují o 2 branky.
15:15
Rolan tvrdou střelou z velkého brankoviště pouze do gólmana hostů.
14:05
Havelka si už položil Kobzu, ale ten i přesto zasahuje, nájezd chytá a zůstává neprůstřelný.
14:04
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #24 Ondřej Havelka.
14:03
Domácí zastavili nadějnou akci hostí nepovoleně, uvidíme trestné stříleni.
13:05
Fišer z první, Kobza chytá.
11:59
Vacek se prokličkoval obranou domácích, ale ke střele už se nedostal.
10:20
Sládek trefuje připraveného Fořta v bloku.
07:56
Kolář hned poté, co vyběhl z trestné lavice, zachytává přihrávku hostů a posílá domácí do útoku.
07:27
Zelinka na velkém brankovišti střelou z první přestřeluje.
05:56
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
05:55
Po odloženém vyloučení dostanou hosté šanci na vyrovnání.
04:25
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #42 Jáchym Hlaváč, asistoval #87 David Pech (1:0).
04:24
3 rychlé nahrávky dostaly Hlaváče do výhodné pozice, ze které střílí první gól dnešního zápasu.
01:25
Rolan zkouší rychlou střelu z půlky hřiště, střela ale gólem nekončí.
00:01
Hezký podvečer všem. Vítáme vás u 20. kola divize mezi domácími Panthers Praha a hostujícími Štíry z Českých Budějovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Ondřej Havelka, Zdeněk Valdauf, Adam Severin, Vítězslav Holub, Mikuláš Fořt
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: David Polcar, Michal Sládek, Pavel Daněk, Daniel Škvor, David Kolář