1:0
- : -
IBK Holice

Klub SPV Slovan Pardubice - IBK Holice 3:2
1. Martin Wróbel, 20. Miloslav Zavoral, 34. Martin Pova - 2. Ondřej Kroutil, 5. Ondřej Kroutil; rozhodčí: Daniel Ondráček - Daniel Jireček; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Evžen Vokál 14 - Michal Dušek 18; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 6:7
45:00
43:12
Timeout IBK Holice
40:28
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost.
33:35
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (3:2).
33:35
Spektakulární střela matadora Povy překlápí skóre na stranu pardubických.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:7
30:00
27:36
Vyloučen hráč #3 Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
23:10
Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za špatné střídání.
21:11
Vyloučen hráč #23 Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
19:14
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #23 Miloslav Zavoral, asistoval #30 Radek Filipi (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:2
15:00
14:25
Vyloučen hráč #3 Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
07:24
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
06:53
Vyloučen hráč #37 Lukáš Kment družstva IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání.
04:30
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Adam Kovařík (1:2).
03:10
Vyloučen hráč #3 Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
01:12
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Ondřej Kroutil bez asistence (1:1).
00:25
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #11 Martin Wróbel bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: David Sušil, Ondřej Shejbal, Daniel Bořetický, Tomáš Faltejsek, Jan Fišar