0:2
3:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC ORCA KRNOV 6:3
3. Šimon Martinásek, 4. Jakub Kolář, 7. František Radek, 33. Jakub Kolář, 35. Jiří Chvěja, 36. Jakub Kolář - 11. Jakub Krvač, 15. David Petroš, 16. Jakub Chmelíček; rozhodčí: Matěj Mihalečko - Vojtěch Žáček; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Čačo ? - Šimon Machula -6; po třetinách: 3:1, 0:2, 3:0;
36:00
35:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #71 Jakub Kolář, asistoval #73 Šimon Martinásek (6:3).
34:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #86 Jiří Chvěja, asistoval #48 Lukáš Sikora (5:3).
32:36
30:08
Vyloučen hráč #72 Tadeáš Stříž družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:56
Vyloučen hráč #88 Vojtěch Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hra rukou.
27:17
Vyloučen hráč #59 Jakub Krvač družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
20:05
Vyloučen hráč #15 Jan Hálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za špatné střídání.
15:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Jakub Chmelíček bez asistence (3:3).
14:58
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #37 David Petroš bez asistence (3:2).
12:00
12:00
10:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #59 Jakub Krvač, asistoval #24 Dominik Houb (3:1).
06:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #13 František Radek, asistoval #73 Šimon Martinásek (3:0).
03:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #71 Jakub Kolář bez asistence (2:0).
02:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #73 Šimon Martinásek, asistoval #59 Ondřej Výtisk (1:0).
00:53
Vyloučen hráč #37 David Petroš družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Mihalečko a Vojtěch Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Šimon Machula; hráči v poli: David Petroš, Jakub Bedaň, Martin Koláček, Mikuláš Fluksa, Albert Baťa