1:5
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Florbal Primátor Náchod 1:7
44. Tomáš Jelínek - 12. Jakub Langpaul, 33. Petr Sova, 43. Lukáš Prause, 47. David Špaček, 48. Lukáš Prause, 56. Jakub Langpaul, 58. Jakub Vysoký; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 245; zásahy brankářů: Martin Navrátil 22 - David Fröde 17; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:5;
Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér):
Bohužel jsme dnes absolutně vyhořeli psychicky a hlavně takticky, kdy jsme nedokázali udržet strukturu v útoku a tím soupeře pouštěli do smrtících brejků. Nedokázali jsme dnes využít našeho technického potenciálu, ale to je život. Každopádně moc děkuji soupeři za to, že přijeli v týdnu na schoolmatch. Velké poděkování patří všem studentům Čajkárny, kteří nás podporovali až do konce.
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Z naší strany výborný poctivý týmový výkon, kdy jsem až na krátký výpadek ve druhé třetině měli zápas pod kontrolou. Velká pochvala pro náchodské hráče. Díky všem aktérům za zápas a klubu FBS Olomouc za uspořádání Schoolmatche a vytvoření pěkné zápasové kulisy.
60:00
Střely ve 3. části: 5:14
60:00
59:49
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:02
Špaček pálí, ale jeho střela v bloku.
58:02
Vysoký se snaží atakovat poněkud vysoko obranu domácích.
57:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (1:7).
56:10
Poslední vteřiny přesilové hry pro Olomouc, ale přesilová hra zůstává nevyužita.
55:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #50 Lukáš Prause (1:6).
55:34
Hosté zvládají i v oslabení úspěšně zakončit za záda domácího galmana.
54:55
Timeout FBS Olomouc
54:40
Šance v podobě přesilové hry pro domácí tým. Uvidíme zda přinese své ovoce.
54:15
Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:15
Situace na hřišti se vice vyostřeje a máme tu vyloučení.
51:40
Olomouc se snaží využít každou skulinku hostů, aby se pokusila stav utkání zlomit.
50:21
Hosté své soupeře rozhodně nešetří a opakovaně vysílají střelecké pokusy na Navrátila.
49:43
Hejhal připravuje Štrbáka o balonek a míří si to rovnou k brance domácího golmana.
48:04
Náchod vetšinu času aktivnější na míčku v útoku za útokem.
47:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #31 David Fröde (1:5).
46:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #24 Lukáš Rázl (1:4).
46:01
Perfetní zákrok Navrátila, ale na druhý pokus soupeř rychlejší a máme tu další branku.
43:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (1:3).
43:51
Standartní situace pro domácí na velkém brankovišti a máme tady první branku domácího celku!
42:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #13 David Špaček (0:3).
42:04
Jelínek s Pechou v situaci dva na jedna. ale obrana hostů zasahuje.
40:51
V první minutě vydíme hned větší chuť do hry od olomouckého týmu.
40:01
Třetí třetina je tu a buly připadlo na stranu domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:9
40:00
39:43
Poslední vteřiny nám nepřináší nic nového.
37:55
Langpaul sám před Navrátilem. Celou situaci uklidňuje Štrbák svým návratem na obranou pozici.
36:52
Standartní situace pro domácí, zakončena střelou Jelínka.
36:08
Navrátil si připisuje další úspěšný zákrok.
34:09
Sova vyslán dopředu po mantiunelu a ještě stíhá vyslát luxusní nahrávku na Pechu. Tomu, ale míček odskakuje.
33:10
Hosté odskočili domácím již o dvě branky, ale Olomoucký tým se dostává rychle do šancí a snaží se náskok soupeřů snížit.
32:20
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova (0:2).
30:21
Hosté hleají vhodnou střeleckou pozici, ale úspěšně provedené bloky domácích jim tuto situaci značně znepříjemňují.
29:52
Přesilová hra pokračuje tentokrát, ale na straně hostujícího celku.
29:22
Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:07
Štrbák se snaží zakončit z vrchní pozice. Na poslední chvilku mu míček sjíždí.
27:40
Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
27:40
Druhá přesilová hra opět na straně domácích.
26:50
Špaček v zátahu, ale míček mijí branku Navrátila.
25:33
Šance na obou stranách a pohotové zákroky golmanů hasí šance střelců.
24:31
Jelínek se Sovou v úniku. Zakončení, ale nepřichází.
22:52
Hra se začíná přiostřovat a tempo hry nabralo na svých otáčkách.
21:20
Jelínek pálí! Frode připraven a zasahuje.
20:01
Vstup do druhé třetiny nám otevírá pokračující přesilová hra domácích.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:6
20:00
19:53
Na závěr třetiny tady máme ještě přesilovou hru domácí tým.
19:19
Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:19
Jelínek vyraží dopředu vstříc brance hostů.
18:45
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #33 Matěj Pecha.
18:45
Trestné třílení pro domácí celek!
17:37
Olomouc se snaží dostat dopředu, ale první třetina asi není uplně štastná pro domácí tým a dostávaní do šancí se nedaří tak snadno.
16:32
Langpaul teď vyzkoušel pozornost Navrátila, ale ten připraven!
15:08
Domácí se snaží získat miček na svoji stranu. Nachod, ale rychlejší a stihá ještě vystřelit na Navrátila, kterému míček mijí těsně branku.
12:48
První branku utkání máme již za sebou a na Olomoucké palubovce se konečně zvedá aktivita a na další golové pokusy snad nebudeme dlouho vyčkávat.
11:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #24 Lukáš Rázl (0:1).
10:17
Neuvěřitelných 245 diváků čeká nedočkavě na první branku duelu.
09:16
Pecha s Romanovským v šanci, ale obrana hostů pokus o střelu ihned likviduje.
06:48
Míček chodí ze strany na stranu a ani jeden tým se nedostává do pořádně šance.
05:11
V uplynulých minutách jsme přiliš aktivity ani od jednoho týmu neviděli. Oba celky vyčkávají na vhodnou přiležitost.
03:36
Štrbák vysílá nebezpečnou střelu, ale Nachod skvěle blokuje a ulehčuje tak hostujicímu brankaři práci.
02:12
Olomouký tým se snaží co nejřívě rozehrát, úspěšná rozehrávka se jim, ale nedaří a hosté u míčku.
01:16
Oba týmy se hned ze začátku tlačí do střeleckých pozicí.
00:01
Úvodní buly dnešního duelu získávají na své čepele domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: David Fröde; hráči v poli: David Špaček, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký, Lukáš Prause, Lukáš Rázl
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martin Navrátil; hráči v poli: Antonín Mikulík, Petr Sova, Tomáš Jelínek, Matěj Pecha, Tomáš Štrbák