3:1
2:1
- : -

GC System Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice 8:4
9. Markéta Vlčková, 13. Nikol Kovárníková, 20. Veronika Stuchlíková, 23. Lea Bělohoubková, 26. Karolina Bartoňková, 34. Veronika Stuchlíková, 55. Veronika Stuchlíková, 58. Markéta Vlčková - 8. Zuzana Žampachová, 19. Zuzana Žampachová, 34. Karolína Tučková, 46. Adéla Poláchová; rozhodčí: Jan Karafiát - Šimon Grega; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Martina Prátová 15, Natálie Jabůrková 9 - Monika Rubešová 21; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:1;
Komentář domácích Brouček Martin (Trenér):
Divák se rozhodně nemohl nudit, derby mělo vše co k naší  hře patří. Díky divakum, soupeři a týmu za skvěly výkon podpořený koncovkou.
Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí):
Zacaly jsme skvelym tlakem a znemoznovaly rozehravku soupere, skoda ze jsme z toho nedokazaly vytezit vice strel na branu. Pozdeji jsme musely delat spoustu zmen v sestave, coz bylo velkym narusenim.
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
58:52
Domácí hráčky by měli trénovat trefování prázdné branky.
58:09
Timeout K1 Florbal Židenice
58:00
Vaněčková dostala pobídku od Bartoňkové, ale gól jí zastavil blok hostí.
57:42
Stuchlíková na volnou Vlčkovou a tohle duo přidává další branku Bulldoček.
57:41
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (8:4).
57:05
Míček se příhodně a náhodně odrazil k Vlčkové. Její rychlou střelu chytá Rubešová.
56:19
Týmy střídají, tak se hra na chvíli uklidnila.
54:11
Už Urbanová mohla navýšit skóre, ale tu vychytala Rubešová. Na následnou akci byla krátká.
54:10
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #9 Markéta Vlčková (7:4).
53:45
Timeout GC System Bulldogs Brno
53:30
Hra získává na obrátkách.
52:29
Mikšlová šla s Kovárníkovou dva na jednu. Druhá jmenovaná to Mikšlové naservírovala do prázdné, ale střela minula zařízení o milimetry.
51:06
Hodová na Urbánkovou. Její střela byla tak rychlá, že ji nikdo nepostřehl. Rubešová chytá.
50:44
Jabůrková má další zákrok. Hostující hráčky ji dávají zabrat.
49:54
Pohledná akce Židenic končí blokem Bolfové. Hostující hráčky to zahráli pěkně a z první.
49:24
Hodová krásně obešla první hráčky a vyslala nadějnou střelu. Bohužel tak o půl metru níž to chtělo.
49:09
Reakce trenére Bulldoček Novotného mluví za vše.
48:19
Hra se teď honila ze strany na stranu, ale nikde to ovoce nepřineslo.
47:25
Kovárníková vystihla nahrávku hostí, ale míček už na Vaněčkovou před bránu Rubešové nedostala.
46:59
Urbanová skoro získala míček díky své aktivitě, ale chybělo víc hladovosti.
45:45
Židenice využívají přesilovku. Prý to tam nějak doskákalo.
45:44
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #38 Adéla Poláchová, asistoval #37 Viktorie Fuchsová (6:4).
45:19
Vaněčkové i Tomešové míček přeskočil čepele no a vše řešila Jabůrková. Skvělým zákrokem podržela Bulldogs.
44:56
Vyloučen hráč #9 Markéta Vlčková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky.
44:49
Odloužené vyloučení Bulldogs.
44:12
Urbanová ukradla nahrávku Vlčkové, ale i tak z toho byla nebezpečná střela.
42:35
Bulldočky zatím ve třetině výrazně v držení míčku. Židenice se ho dotkli minimálně.
40:43
Jabůrková musela řešit první vážnější situaci, kdy Mikšlová ztratila míček a hostující hráčky šli dvě na jednu. Zvládla to.
40:01
Začíná nám poslední třetina. Buly vyhrávají Židenice. Do hry se dostává i Jabůrková. V jaké formě se ukáže?
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #27 Natálie Jabůrková družstva GC System Bulldogs Brno
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:9
40:00
37:56
Teď naoplátku Židenice hráli v šesti, takže další přesilovka pro domácí.
37:55
Vyloučen hráč #52 Nicol Reissingerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
37:23
Židenice nevyužili přesilovku. Takže Bulldočky mohou pokračovat v tlaku.
35:55
Bulldogs zatím nic nezahráli. Žádný překvapení. Židenice dobře stojí.
35:11
Nyní si přesilovku zahrají i Bulldočky.
35:10
Vyloučen hráč #44 Kateřina Jančová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:57
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #6 Adéla Urbanová (6:3).
33:27
Hrazdírová neskutečně obehrála dvě napadající hráčky a lobem za obranu domácích na Tučkovou se Židenice dostávají na dostřel.
33:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #7 Karolína Tučková, asistoval #75 Viktorie Hrazdírová (5:3).
32:06
Bulldočky jsou v plném počtu.
31:03
Stuchlíková utekla v oslabení a poslední hráčce Židenic se ji nepodařilo čistě zastavit.
30:58
Trestné střílení družstva GC System Bulldogs Brno neproměnil #30 Veronika Stuchlíková.
30:03
Židenice si vybojovali přesilovku díky rychlé rozehrávce, kdy Bulldogs nestihli dostřídat.
30:02
Vyloučen hráč #9 Markéta Vlčková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
29:19
Stuchlíková chce až moc. Měla by projít jednu, dvě hráčky a rozdat to.
27:12
Úžasný zákrok Prátové. Ta chytila jasnou gólovku hostí.
26:01
Tak a je to o tři branky po akci Bartoňkové.
25:53
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková bez asistence (5:2).
25:46
Velký potlesk sklidila Kocáková a její kamarádka za práci na mantinelech.
24:39
Hodová zahrála signál s Tomešovou od které dostala nabito. Střelu ještě nebezpečně tečovala hostující hráčka.
23:48
Hráčky najednou padají jako hrušky ze stromů. To se jen tak nevidí na holčičím zápase, že by takhle šli do sebe.
22:43
Stuchlíkovou nejdříve zastavila vykopnutím nohy Rubešová, ale na dohrání akce už byla krátká. Bělohoubková zvyšuje náskok Bulldogs.
22:42
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #7 Lea Bělohoubková, asistoval #10 Natálie Lukášová (4:2).
21:35
Urbanová zachytila rozehrávku Židenic a vyslala Stuchlíkovou do úniku. Ta pohořela na poslední hráčce hostí.
20:01
Tak a jdeme na druhou třetinu. Domácí na míčku začínajíc postupný útok. Židenice stojí v obraně a vyčkávají na chybu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:9
20:00
19:30
Stuchlíková se vymanila v rohu z tlaku židenické hráčky a překonala Rubešovou.
19:29
18:38
Žampachová měla dvě gólovky. První ještě nedala, ale druhou s jistotou proměnila. Pěkné individuální akce.
18:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #98 Barbora Sedláková (2:2).
17:46
Fuchsová si projela celé hřistě, ale střela skončila na zadním mantinelu. Poté pokračoval tlak hostí.
16:39
Bartoňková hledala po rychlé kombinaci na zadní tyčce Kovárníkovou, ale příhra byla zablokována.
14:19
Domací lajna začala pěkně v pohybu kombinovat v útoku. Bělohoubková chtěla na ose najít Lukášovou, ale tam to bylo zavřené.
13:35
Hrazdírová přes nohu domácí hráčky za mantinel. Takže hrají hostující hráčky z rohu.
12:24
Bartoňková chytila hostující nahrávku po lajně. Posunula na osu pro Kovárníkovou, která z první trefuje zadní vykejř branky hostí.
12:23
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #41 Karolina Bartoňková (2:1).
12:02
Po delší době si na míček sáhla i Prátová.
10:19
Vlčková ze střední vzdálenosti prověřila pozornost Rubešové. Ta v klidu míček čapla.
09:22
Tomešová zastavila akci Žampachové a sama se vydala do úniku. Ten, ale skončil hned po první nahrávce.
08:21
Duo Vlčková se Stuchlíkovou rychle srovnává.
08:20
07:50
Po pár odražených nahrávkách se ke střele dostala Žampachová a střelou k zadní tyči otevírá skóre zápasu.
07:49
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová, asistoval #52 Nicol Reissingerová (0:1).
07:18
Židenicím se podařilo přehrát napadání Bulldogs. No a byla z toho akce dvě na jednu. Prátová střelu chytá.
06:11
Blok Bolfové zabránil zákroku Prátové. Skvělá obranná práce.
05:30
První minutky jsou ve znamení oťukávání, ale malinko více ze hry mají domácí.
03:38
Bartoňková zachytila kros, ale než stihla vystřelit. Tak před ní stál blok dvou hostujících hráček.
02:21
Stuchlíková si odpracovala první souboj. Míček získala pro Vlčkovou, ale její střela šla vysoko nad.
01:02
Domácí hráčky si minutu nahrávala mezi obráncemi a potom přisli o míček. Zatím to je úplně bez pohybu.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté. Hned druhou nahrávkou o míček přišli, takže domácí začánají postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Šimon Grega.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Barbora Sedláková, Zuzana Žampachová, Lucie Oujezdská, Kateřina Jančová, Viktorie Hrazdírová
00:00
Line-up domácích GC System Bulldogs Brno: brankář: Martina Prátová; hráči v poli: Karolina Bartoňková, Nikol Kovárníková, Karolína Vaněčková, Adéla Mikšlová, Nela Bolfová
00:00
Dobrý večer,
dnes se tu setkáváme u předehrávky 21. kola 1. ligy juniorek mezi GC System Bulldogs Brno a K1 Florbal Židenice. Děkujeme soupeři, že nám umožnili přesunutí zápasu. Také doufáme, že na derby juniorek dorazí hojný počet diváků a bude skvělá atmosféra.