2:0
- : -
IBK Holice

SOKOLI Pardubice U50/B - IBK Holice 5:2
14. Petr Horák, 18. Marek Ďopan, 21. Filip Hoffman, 36. Tomáš Kubíček, 38. Sebastian Ševeček - 6. Daniel Bořetický, 21. Adam Kovařík; rozhodčí: Daniel Ondráček - Daniel Jireček; vyloučení: 3:2 + Adam Kovařík 4; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Paar 22 - Michal Dušek 23; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:0;
44:55
Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva IBK Holice na 2 minuty za sekání.
40:17
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2 minuty za vysoká florbalka.
39:01
Timeout IBK Holice
37:38
Vyloučen hráč #12 Ondřej Vichr družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:19
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #55 Adam Plachý (5:2).
35:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #41 Tomáš Kubíček, asistoval #90 Marek Ďopan (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:8
30:00
25:06
Vyloučen hráč #10 Filip Hoffman družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:30
Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva IBK Holice na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
20:57
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #10 Filip Hoffman, asistoval #46 Adam Filip (3:2).
20:32
Branku družstva IBK Holice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #34 Ondřej Kroutil (2:2).
17:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #90 Marek Ďopan, asistoval #97 Jan Cakl (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:6
15:00
13:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice U50/B vstřelil #19 Petr Horák, asistoval #27 Filip Oliva (1:1).
05:41
Branku družstva IBK Holice vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #19 Adam Kovařík (0:1).
04:52
Vyloučen hráč #19 Petr Horák družstva SOKOLI Pardubice U50/B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice: brankář: Michal Dušek; hráči v poli: David Sušil, Ondřej Shejbal, Daniel Bořetický, Tomáš Faltejsek, Jan Fišar