0:1
- : -
FBK Jičín C

FbK TJ Svitavy - FBK Jičín C 2:5
8. Tereza Jirčíková, 29. Kateřina Daňková - 4. Kateřina Stránská, 12. Kateřina Stránská, 25. Natálie Kuželová, 25. Kateřina Stránská, 39. Šárka Chlumská; rozhodčí: Robert Vranka - Maximilián Mako; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Anna Bartošová 20 - Tereza Chlumská ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
43:40
Parádní zákrok brankářky Svitav. Zákrok na Haška.
43:00
Svitavy zvyšují tlak, ale balónek ne a ne se dostat za brankovou čáru.
38:50
Nakonec to ale vyšlo a Jičín vstřelil již právoplatný gól a ujímá se vedení 5:2
38:28
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #8 Šárka Chlumská, asistoval #92 Eliška Kopánková (2:5).
38:20
Gól vstřelený Jičínem nakonec neplatí. Důvodem je postavení hráčky v malém brankovišti.
36:00
Jičín se už radoval z gólu, ale střela se odrazila od tyče ven.
34:05
Vyloučen hráč #27 Sára Čelišová družstva FBK Jičín C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:05
Hráčky Svitav mají první přesilovou hru.
32:05
Hráčky Svitav se snaží co nejvíce střílet, ale brankářka Jičína je stále úspěšnější.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:10
30:00
28:51
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #88 Kateřina Daňková, asistoval #10 Jolana Křivková (2:4).
28:20
Špatná rozehrávka Svitav, nakonec neskončila gólem. Obránkyně stačila svojí chybu napravit.
27:30
Svitavy se snaží tlačit co nejvíce do brány, ale brankářka Jičína zatím drží nápor na její kasu.
26:30
Zápas je čím dál víc ostřejší.
25:05
Hráčky Jičína využily obě přesilové hry.
24:32
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #18 Kateřina Stránská, asistoval #27 Sára Čelišová (1:4).
24:16
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #18 Kateřina Stránská (1:3).
23:29
Vyloučen hráč #88 Kateřina Daňková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
23:29
Hráčky Jičína mají druhou přesilovou hru 5 na 3
22:42
Vyloučen hráč #39 Michaela Prokešová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
18:30
Druhá třetina probíhá ve větším tempu, hráčky si nenechají ani kousek místa.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:7
15:00
11:16
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #18 Kateřina Stránská, asistoval #88 Dominika Hančová (1:2).
07:55
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Tereza Jirčíková, asistoval #21 Lenka Kolínková (1:1).
06:42
Vyloučen hráč #25 Tereza Jirčíková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra na zemi.
05:51
Vyloučen hráč #88 Kateřina Daňková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
03:05
Branku družstva FBK Jičín C vstřelil #18 Kateřina Stránská, asistoval #13 Tereza Nováková (0:1).