0:0
3:9
- : -

PSG PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:10
46. Peter Nehila, 51. František Vykopal, 55. Marek Zapletal - 20. Ladislav Pekárek, 46. Radek Krajcigr, 52. Jan Peška, 53. Albert Kouba, 54. Václav Vavruška, 55. Daniel Štěrba, 56. Jan Peška, 59. Radek Krajcigr, 60. Jan Peška, 60. Václav Vavruška; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Adam Kohút 21 - Jan Dvořák 19, Milan Švajcr 2; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:9;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
59:54
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška bez asistence (3:10).
59:15
Peška dáva třetí gól během 4 minut. Tohle je pro Otrokovice až kruté.
59:14
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #96 Václav Vavruška (3:9).
59:00
Střela do tyčky hráč #30 Matyáš Zouhar družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE .
58:56
Kubíček trefuje tyč.
58:30
Hosté dávají do prázdné a do jejich branky se podívá i náhradní golman.
58:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (3:8).
58:17
Střídání brankáře. Nový brankář #33 Milan Švajcr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:55
Skvělý zákrok Dvořáka
55:43
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (3:7).
55:43
..doslova všechno
54:43
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:6).
54:43
Lípě se ovšem daří všechno, na co šáhnou a je to opět o tři branky.
54:13
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #33 Jiří Halama (3:5).
54:13
Zapletal ale ještě neřekl poslední slovo a krásnou střelou od tyčky snižuje na 3:5.
53:44
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:5).
53:44
Domácí začínají odcházet a hosté navyšují.
52:43
Timeout PSG PANTHERS OTROKOVICE
52:43
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:4).
52:43
Teď ale pro změnu krásná ťukačka hostů a je to 4:2.
51:57
Na hostujících ultras se začíná značně projevovat dopink značky Staropramen.
51:56
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #5 Ladislav Pekárek (2:3).
51:56
Na druhé straně stačilo hostům značně méně a vedení si berou zpět.
51:35
Další dobrá šance pro Otroky, všechny pokusy ale míří jen do břícha Dvořáka.
51:22
Nutno říct, že se nám hra pořádně přiostřuje.
50:48
Grich opět zapl turbo, ale jeho střele chyběly potřebné parametry
50:06
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (2:2).
50:06
Otrokovická lajna si teď doslova vyťukala hosty a Vykopal jim to dáva svým gólovým gestem pořádně sežrat.
49:25
Hosté to teď berou opravdu od podlahy a na žádný čistý florbal si moc nehrají.
48:02
Hráči nám teď místo florbalu předvádějí spíš šerm na olympijské úrovni.
47:35
Střela do tyčky hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
47:35
Aby toho nebylo málo, na druhé straně zvoní Kohútovi do uší tyč.
46:59
Infarktové situace, Dvořákovi míček vypadl, ale stihl jej na brankové čáře odpálit pryč
46:55
Velké závary teď před Dvořákovou brankou, bude z toho zajímavá standartka pro domácí.
46:06
Dvořák si ale skvěle počkal a likviduje Ferův nájezd.
46:05
Trestné střílení družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #88 František Vykopal.
46:05
Výborný zákrok a výhoz Kohúta na Gricha, který zapl turbo, dostal se před obránce, ten ho fauluje a máme tu nájezd!
46:05
Jenže tu máme opět video, ten VAR už nás štve i ve florecu.
46:05
Tak nájezd bude!
45:41
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #23 Filip Hrabal (1:2).
45:41
To ovšem očividně naštvalo domácího Nehilu, který okamžitě snižuje.
45:26
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #20 Antonín Stárek (0:2).
45:26
Velmi šťastný odraz ve prospěch hostů a Krajcigr zvyšuje na 2:0
43:40
Pokus hostů se proletěl jen kousek nad brankou.
43:19
Další těžký zákrok Kohúta
42:01
Šefčík z výkruhu trefuje jen prvního hráče, na cestě dozadu se ale vyznamenal, když výborně zachytil nebezpečný kros.
41:47
Červenkův pokus přizvednut hostující obranou.
41:10
Halama v obrovské příležitosti trefuje nohu Dvořáka.
40:48
hosté v šanci přestřelují nicméně na zemi zůstává ležet domácí Vykopal, snad bude v pořádku.
40:03
Domácí se hned v úvodu poslední třetiny zmocňují míčku a snaží se něco vymyslet.
38:17
Pohledná kombinace domácích, jenže Zapletalův pokus jen pozdravil pravou nohu Dvořáka.
37:05
Střela do tyčky hráč #3 Jan Peška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
37:04
Hosté ve velké šanci a Kohútovi tentokrát pomohlo až břevno.
35:26
Grich se díky své rychlosti dostal až do dobrého zakončení, nutno ale také pochválit hostujícího Dvořáka, který dnes taky čape jak o život.
34:43
Další fantastický zákrok Kohúta, který zkrátka odmítá navýšení hostujícího náskoku.
34:09
Minich v dobré palebné pozici, výborný blok hostů
34:05
Grich se dostal do dobrého protiútoku, jeho prohazovačka mu ale nevyšla.
32:34
Monster save! Kohút se dnes očividně dobře vyspal a předvádí velké věci.
32:09
Velká chyba v domácí obraně, Lípa ale obrovské šanci taktéž zahazuje.
31:36
Vynikající výhoz Kohúta a Otrokovice šli 2v1, bohužel ale trestuhodně velkou šanci zahazují.
30:43
Velká chyba v rozehrávce domácího Medka, který namazal hostům, Kohút ale situaci zachraňuje
29:35
Tvrdý projektil Vykopala, Dvořák stále stoprocentní.
28:00
Hostující hráč vyslal nebezpečný tahák, který si ale výborně pohlídal Kohút
26:38
Medkovo boření se nelíbilo Pekárkovi a oba nakonec končí na trestné.
26:37
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
26:37
Vyloučen hráč #13 David Medek družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
26:37
Medek v několika soubojích boří hráče za hráčem.
25:44
Na druhé straně podržel Kohút.
25:13
Otrokovice opět v dobré šanci, Dvořák je ale stále proti.
23:52
Pro změnu se snaží něco vymyslet domácí, obrana hostů je zatím pevná.
22:52
Lípa se drží míčku a tlačí pantery.
22:22
Hosté pohrdají velkou šancí
20:27
Vykopal vyslal hned z úvodu tvrdou ránu, Dvořák ale připraven.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:5
20:00
19:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #77 Radek Krajcigr (0:1).
19:53
Že já něco říkal..
19:17
Blíží se závěr první třetiny, která nám krom gólu nabídla snad vše. Vypadá to na zajímavý zápas.
17:32
Medek prostrčil na domácího kapitána, který otevíra skóre.
17:32
Máme tu ale trenérskou výzvu hostů, uvidíme jak situace dopadne.
17:32
A hostující výzva byla vyslyšena! Gól odvolán, jedeme zase od nuly.
15:10
Dobrý blok Jurčíka.
12:53
Sovják z otočky, taktéž těsně vedle
11:45
Hrabal se skvěle uvolnil, jenže o kousek minul levou tyč branky.
10:41
Místo míčku nám tu teď lítají hokejky, tak se nám radši spustila první komerční přestávka.
09:39
Domácí šli 3na1, ale od radosti jim odpomohl skvělý zákrok Dvořáka
08:40
Začíná se hrát nahoru dolů, šance se objevují na obou stranách.
07:57
Výborný Kohút.
06:47
Červenka v dobré pozici jen do masky hostujícího golmana.
06:23
Výhoz Kohúta odskočil Vykopalovi od hokejky, výborně ale zabojoval a vynutil si faul.
05:26
Kubíček se dostal do dobré palebné pozice, branku ale netrefil.
04:27
Utkání nabíra na tempu, z protiútoku se snažili udeřit hosté, přišel ale dobrý blok domácí obrany.
04:01
Slaný natáhl někde u půlky, svatyni Kohúta ale přestřelil.
02:53
Domácí na míčk, ale těžce se dostávají přes zabezpečenou obranu hostů.
01:12
Až z Lípy k nám zavítali tříčlenní ultras s názvem "Peklo severu" a nutno dodat, že i přes jejich hubený počet dodávají slušnou kulisu. Snad jim hlasivky vydrží :)
00:33
Dobré zachycení Kelemena a domácí se cpou dopředu.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Milan Tichý, Antonín Stárek, Jan Peška, Jakub Jirsa, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích PSG PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Samuel Kelemen, Tomáš Sovják, František Vykopal, Filip Hrabal, Peter Nehila
00:00
Dámy a pánové vítám vás na posledním kole základní části naší Superligy. Panteři se dnes utkají s Českou Lípou, se kterou se budou chtít naladit na play-down, kde už půjde naprosto o vše. Příjemný zážitek.