1:0
1:5
- : -

1.FBC DDM Děčín IV B - Mocní Tuleni Podbořany 3:12
12. Dan Kubišta, 28. Vítek Dvořák, 37. Miroslav Beránek - 2. Jan Myška, 4. Jan Kučera, 5. Robert Sándor, 6. Michael Muselík, 8. Kryštof Danda, 11. Jan Kučera, 15. Ondřej Molcar, 35. Michael Muselík, 38. Jan Čermák, 41. Michael Muselík, 43. Ondřej Hanuš, 45. Robert Sándor; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Erik Demi; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Vojtěch Nygrín ? - David Švátora ?; po třetinách: 1:7, 1:0, 1:5;
45:00
44:45
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #14 Robert Sándor, asistoval #12 Jan Jungr (3:12).
42:07
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #15 Ondřej Hanuš, asistoval #47 Jan Myška (3:11).
42:07
Ondřej Hanuš si teď napravil reputaci a zapsal se do zápisu i gólem. Chválíme
40:04
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #88 Jan Čermák (3:10).
37:03
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #22 Michael Muselík (3:9).
36:43
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #17 Miroslav Beránek, asistoval #2 Dan Kubišta (3:8).
34:40
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #8 Ondřej Molcar (2:8).
31:41
Vyloučen hráč #69 Patrik Pořádek družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:27
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #20 Vítek Dvořák, asistoval #2 Dan Kubišta (2:7).
27:00
Vyloučen hráč #15 Ondřej Hanuš družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
27:00
Ondřej Hanuš si opět šel sednout za sekání. Dle jeho slov je to kampaň...
17:18
Vyloučen hráč #15 Ondřej Hanuš družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:18
Ukázkový bodiček Ondřeje Hanuše (138 cm) sejmul borce o dvě hlavy větší a to díky preciznímu využití nízkého těžiště.
15:00
15:00
14:56
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #88 Jan Čermák (1:7).
11:17
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #2 Dan Kubišta, asistoval #19 Jan Oršl (1:6).
10:31
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #9 Jan Kučera, asistoval #29 Tomáš Kučera (0:6).
07:10
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #40 Kryštof Danda z trestného střílení (0:5).
05:19
04:41
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #14 Robert Sándor bez asistence (0:3).
03:37
01:33
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #47 Jan Myška, asistoval #23 Tien Dat Pham (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Erik Demi.
00:00
00:00
Line-up hostů Mocní Tuleni Podbořany: brankář: David Švátora; hráči v poli: Petr Havlík, Kryštof Danda, Jan Čermák, Michael Muselík, Ondřej Molcar