1:0
4:0
- : -

Andone SK Jihlava - FbK Orlicko-Třebovsko A 7:2
11. Vít Andrýsek, 14. Michal Beránek, 37. Hynek Jirků, 43. Hynek Jirků, 44. Hynek Jirků, 51. Ondřej Vyskočil, 58. Viktor Cakl - 13. Patrik Jurco, 20. Vojtěch Šmíd; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: David Navrkal 26 - David Richter 26; po třetinách: 2:2, 1:0, 4:0;
Komentář domácích Šmarda Jan (Trenér):
V zápase jsme plnili, co jsme chtěli. Vytvořili jsme si náskok, který jsme nejříve nedokázali udržet. Po 2. třetině jsme si v šatně ujasnili, jak cheme zápas dohrát a tak se i stalo. Po pár gólech jsme se zklidnili a náskok udželi. Děkujeme soupeřům za zápas.
Komentář hostů Typl Jiří (Trenér):
Vyrovnaný a težký zápas, soupeř byl rychlejší a důraznější. Více proměňoval šance. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:40
Lehký zmatek v rozehrávce domácího celku řeší Kasper.
59:12
JIhlava se stále drží na míčku a snaží se dostat k šanci.
58:30
Jihlava kombinuje na půlce soupeře.
57:22
Svou premiérovou brankou zvyšuje Cakl vedení Jihlavy
57:21
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #10 Viktor Cakl, asistoval #76 Jan Horský (7:2).
56:55
Hostující útočník se chytře dostal před bránu, střela končí vedle brány.
55:33
Teď protiůtok hostů, míček končí na zadním mantinelu.
55:11
Jihlavští drží míček na svých čepelích.
54:08
Dalši akce přihraj a běz v podání Jihlavy, míček končí těsně vede tyče. Čo chybalo!
53:03
Dave v bráně právě udělal dobrou relklamu pro výrobce helmy, kterou má. Dělovku hostů kryje helmou.
52:05
Po té co se Horský ukličkoval, musel Vlk zatáhnout za záchrannou brzdu.
52:04
Vyloučen hráč #16 David Vlk družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
51:40
Jihlava teď motá hostující obranu.
51:02
Teď mají problém s rozehrávkou zase hosté.
50:43
Ukrytou střelou do horního rohu Vyskočil navyšuje vedení.
50:42
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (6:2).
50:01
Hostující hráč se ukličkoval a ztratil míček. V následujícim protiútoku Jihlavy zachraňuje hosty golman.
49:35
Jihlava v zámku.
49:18
Nebezpečnou střelu hostů konečkami prstů chytil golman.
48:35
Beránkovi teď předvedli hezkou akci "přihraj a běž" střela končí na golmanovi
48:04
Hosté svou aktivní obranou zneklidňují rozehrávku soupeře.
47:35
Jihlava u míčku, ale nemůže dopředu, přes obranný blok hostů.
46:55
Noháček promáchl tutovou šanci!
46:26
Jihlava po zmatcích v rozehrávce se štěstím ubránila šanci soupeře.
45:30
Jihlava ostřeluje hostující bránu.
45:09
Teď se ke slovu dostala zase JIhlava.
45:02
Beránkova střela po teči končí za bránou.
44:40
Hosté po kombinaci trefují zeď za bránou.
44:18
Rychlí protiútok, rychlá střela a vyborný zákrok golmana domácího celku.
43:34
Kombinace jako z učebnice. dlouhá nahrávka po mantinelu, následné zklepnutí na sřed a další vymetená šibenice.
43:33
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #32 Martin Noháček (5:2).
42:57
Hosté teď aktivně napadají a vybojovali si šanci na střelu, kterou konečkami prstů chytá golman.
42:11
Kolotoč na půlce hostů, nahrávka na střed a vymetená šibenice.
42:10
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #45 Michal Beránek (4:2).
41:10
Neskutečný a hlavně perfektní zákrok brankáře hostů, při rychlém protiútoku se stihl přesunout od tyče k tyči a tak stihl chytit tuto tutovku.
40:20
U míčku domácí a zase nevědí, jak na dobrou obranu hostů.

40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
39:15
Hynekl měl na čepel další gól. Asi se dneska špatně vyspal, protože míček končí na mantinelu.
38:55
Střela Beránka str. končí na bloku.
37:50
"Ale to je vše pozdě!" takto nespokojený je náš expert s hrou.
37:02
Náš kasanova Dave v bráně si vyslouřil další potlesk fanynek po skvělém zákroku.
36:50
Se střelou Vlka neměl golman problém.
36:26
Náš zdravotní Vláďa má dnes první práci.
36:20
Po nepřehledné situaci si JIhlavy vrací své vedení zpátky.
36:19
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků, asistoval #88 Jan Beránek (3:2).
35:40
Vlk je zas jako zeď. To dřív budou lítací auta, než přes Vlka projde míček.
35:10
"Dobře Dave!!!!!!"řvou fanynky z ochozů po výborném dvojzákroku domácího brankáře, který chytá střelu i dorážku.
34:45
Horský starší si teď z protihráčů udělal kuželky.
34:05
JIhlava se trápí a nedokáže vymyslet nic co by stálo za zmínku v tomto online.
32:48
Nechtěl  bych být na hřišti, obzvášť v bílem dresu. Jihlavy je stále na balónku, ale hosté svou precizní a aktivní obranou 2-2-1 jsou velice nepříjemní.
32:12
Kolotoč končí střelou kam jinam než nad bránu.
32:08
Teď kolotoč na půlce hostů.
31:10
Výborný zákrok domácího golema v bráně.
30:45
Rychlá rozehrávka a třela hostů, míček se po střele odrází od zadního mantinelu.
30:26
Vlk teď udělal provaz a tím zablokoval střelu.
29:27
Po delší době u míčku hosté a kombinují na půce Jihlavy.
28:37
I přes svůj mladý věk si teď Andrýsek zkušeně odskočil na střed, kam mu přišel i míček. Střelu míří vysoko nad. Podavači hledají míček až na měsíci.
27:35
Náš expert u stolku je teď hodně nespokojený s hrou domácího celku. Nedivím se mu.
26:45
Prázdná brána domáciho celku, balónek přeskočil čepel útočníka. Jihlavští fanoušci teď byli na infarkt.
26:35
U míčku je teď stále Jihlava, ale lepším týmem jsou aktuálně hosté.
25:45
Po nepřesnosti v rozehrávce má balón Jihlava, ta byla však hned vytalčena o důkladnou obranou.
24:50
Hostů přestávka prospěla a po změnách v obraně napouští JIhlavu k šancím.
24:00
Jihlava zas u balónku, ale hostují svou aktivní hrou dělají domácím problémy.
22:55
Jihlava je chamtivá, zatím balónek moc nepůjčuje.
22:45
Beránek mladší teď motá hosty po celém hřišti.
22:10
Hezká kombina ce hostů, ale střela ze středu hřistě byl spíš padáček, než střela.
21:41
Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
21:08
Hosté do 2. třetiny vyšli s jiným rozestavením do obrany a jsou o dost více aktivní.
20:30
Krásná kombinace JIhlavy. Balónek končí na bloku hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:9
20:00
19:45
Teď se dělo moc věci naráz, takže jsem nestihl nic psát. Vy jste si snad představu dokázali udělat. Zbytečné vylouční a následnou přesilovku hosté dokázali využit
19:44
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #77 Tomáš Dryml (2:2).
19:28
Vyloučen hráč #72 Vít Jirků družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:07
Hra se teď otočila a u balónku jsou teď hosté.
18:18
Nepříjemné nahození hostů na bránu domácího celku. Golman s menšími potížemi chytá.
17:45
Jirků teď na čepeli dva góly, střelu a následnou dorážku lapá zeď v bráně hostů.
16:53
Jihlava je teď dlouho na balónku a točí se s ním jak na karuselu.
16:14
Po chybě Vlka v rozehrávce se Andrýsek zodpovědně vrátil a zachránil situaci.
15:27
Šance Jihlavy a míček zase trefuje mantinel.
15:10
U balónku teď hosté, kteří kombinují na půce soupeře.
13:42
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #88 Jan Beránek (2:1).
13:42
Vyrovnaný stav moc dlouho netrval. Po souhře bratrů se Jihlava vrací do vedení.
13:00
Noháček v ryhlém protiúroku poslal gólovku mladém Hynkovi. Ten se rozhodl balónek nettrefit, asi aby byl zápas vyrovnanější.
12:34
Hosté využili špatné komunikace v rozehrávce domácího celku a dorovnává stav.
12:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (1:1).
12:08
Hynďa má místo čepele asi lopatu.
11:50
Nenápadné výpady hostů domácí obranný val zatím odráží.
10:11
Jako z učebnice. Vlk po dobré záběhu za obranu. našel crossem Andrýska, ten to do prázdé neměl těžké. Vlk má oči i vzadu.
10:10
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #16 David Vlk (1:0).
09:00
Výborně odbráněné oslabení, má poklona hostům.
08:45
Po šanci v úvodu přesilovky, hosté výborně brání a nepouští domácí do šance.
08:02
Zazvonění tyče zafungovalo jako budík pro hosty a teď dost nepříjemně brání.
07:36
Po pěkné kombinaci Beránek mladší trefuje tyč.
06:59
Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za držení.
06:47
Horác starší si teď udělal menší výlet za mantinel.
06:20
Oba útoky se snaží něco vymyslet, ale obrany obou týmů jsou dnes zatím důsledné.
05:40
"Důraz!!!!" řve střídačka domácího celku po nepřehledné siruaci ppřed jejich bránou.
05:05
Nenápadná střela Hyndi, ale dost nebezpečná. Hostující fantom v bráně, ale s lehkostí chytá.
04:48
Dost opatrný florbal z obou stran. Nikdo nechce udělat chybu.
03:48
Ještě včera touto dobou ovládal taneční parket na plese a dnes už mocný Vlk zase v obraně ničí jeden útok za druhým.
03:23
Kasper perfektně trefuje blok soupeře.
02:53
A z ochozů se ozvalo první "JEEEEEE!" po šanci Beránka straršího.
02:50
Jihlava se nežene do žadného zbrklého útoku.
02:00
Hosté teď dobře kombinují na půlce soupeře.
01:54
Jihlava hraje opatrně.
01:05
"Ty v**e, to mohl být gól." ozvala se z úst našeho experta, po šanci hostů.
00:50
První střela na branku hostů. Pro golman rozchytání.
00:01
Další online a zase já, Matěj Jonák je tu zas.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: David Richter; hráči v poli: Jan Machatý, Tomáš Dryml, Štěpán Kapoun, Patrik Jurco, Vojtěch Šmíd
00:00
Line-up domácích Andone SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Vít Jirků, Hynek Jirků, Jan Beránek, Martin Noháček, Michal Beránek