4:1
- : -
TROOPERS

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TROOPERS 8:4
5. Vojtěch Sumec, 13. Jakub Hejduk, 14. Jindřich Hejna, 21. Jindřich Hejna, 25. Hynek Müller, 29. Michal Soják, 32. Vojtěch Sumec, 33. Matěj Podhrázký - 1. Vojtěch Mičulka, 21. Vojtěch Mičulka, 24. Abdelrahman Elhadidy, 34. Ondřej Navrátil; rozhodčí: Vojtěch Bajza - Jakub Fabrika; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Ondřej Slatinský ? - Jiří Šťastný -8; po třetinách: 1:1, 3:2, 4:1;
36:00
35:49
Vyloučen hráč #7 Ondřej Navrátil družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #30 Daniel Tretera (8:4).
32:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Matěj Podhrázký bez asistence (8:3).
31:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Vojtěch Sumec, asistoval #75 Hynek Müller (7:3).
28:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #83 Michal Soják, asistoval #24 Vojtěch Sumec (6:3).
24:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #75 Hynek Müller bez asistence (5:3).
24:00
24:00
23:52
Branku družstva TROOPERS vstřelil #97 Abdelrahman Elhadidy bez asistence (4:3).
23:23
Vyloučen hráč #6 Karel Fritscher družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Jindřich Hejna, asistoval #22 Kryštof Kronek (4:2).
20:26
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Vojtěch Mičulka bez asistence (3:2).
20:10
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Sumec družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
16:50
Timeout TROOPERS
13:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Jindřich Hejna, asistoval #44 Matěj Podhrázký (3:1).
12:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #77 Jakub Hejduk, asistoval #44 Matěj Podhrázký (2:1).
12:00
12:00
04:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Vojtěch Sumec bez asistence (1:1).
00:55
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Vojtěch Mičulka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Bajza a Jakub Fabrika.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: David Kašpárek, Petr Gabrhel, Ondřej Navrátil, Matěj Zahradník, Daniel Tretera