3:4
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Zlín Lions U15 6:8
5. Ondřej Navrátil, 11. Vojtěch Mičulka, 19. Dominik Štafa, 29. Ondřej Navrátil, 31. Vojtěch Mičulka, 33. Ondřej Navrátil - 1. Lukáš Večeřa, 9. Patrik Kouřil, 18. Lukáš Večeřa, 23. Filip Klinkovský, 26. Filip Klinkovský, 27. Ondřej Štěpaník, 29. Dominik Kalík, 33. Filip Klinkovský; rozhodčí: Vojtěch Bajza - Jakub Lejček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -8 - David Váňa ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:4;
35:59
Vyloučen hráč #88 Dominik Štafa družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování.
35:59
Vyloučen hráč #23 Lukáš Večeřa družstva Zlín Lions U15 na 2 minuty za nesportovní chování.
32:32
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #14 Filip Klinkovský, asistoval #3 Martin Macharáček (6:8).
32:21
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #97 Abdelrahman Elhadidy (6:7).
30:56
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #7 Ondřej Navrátil (5:7).
28:50
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #57 Dominik Kalík, asistoval #22 Antonín Tvrdoň (4:7).
28:27
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Ondřej Navrátil bez asistence (4:6).
26:45
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #8 Ondřej Štěpaník, asistoval #88 Ondřej Martinek (3:6).
18:52
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #27 Matěj Zahradník (3:3).
17:13
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #23 Lukáš Večeřa, asistoval #14 Filip Klinkovský (2:3).
12:00
12:00
10:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #28 Ondřej Kroupa (2:2).
08:41
Branku družstva Zlín Lions U15 vstřelil #99 Patrik Kouřil, asistoval #88 Ondřej Martinek (1:2).
07:18
Vyloučen hráč #97 Abdelrahman Elhadidy družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (1:1).
00:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Bajza a Jakub Lejček.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions U15:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: David Kašpárek, Petr Gabrhel, Ondřej Navrátil, Matěj Zahradník, Daniel Tretera