2:0
1:4
- : -

Florbal Tachov - FBŠ Gorily Plzeň 3:4
4. Adam Slepička, 5. Richard Ulbrich, 24. Vojtěch Kišš - 15. Matouš Kunst, 20. Lukáš Řeboun, 25. Anna Šiková, 26. Jiří Jogl; rozhodčí: Václav Lauda - Filip Beran; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Josef Rous ? - Vít Vaidiš ?; po třetinách: 2:0, 1:4;
26:00
Střely ve 2. části: 5:15
26:00
25:47
Vyloučen hráč #17 Jáchym Šperl družstva Florbal Tachov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:00
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #23 Jiří Jogl, asistoval #10 Anna Šiková (3:4).
25:00
Joglův dalekonosný projektil prolétl vše co mu stálo v cestě. Do střelu vložil veškerou sílu a celé své srdce a vyplatilo se.
24:03
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #10 Anna Šiková, asistoval #23 Jiří Jogl (3:3).
24:03
Šiková dnes vstávala tou správnou nohou. Dnes jí očividně políbila štěstina na čelo. Takový gól se nevidí čsto.
23:04
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #43 Vojtěch Kišš, asistoval #44 Šimon Lazur (3:2).
23:04
Tachov si bere zpět své vedení.
22:55
Po delší prodlevě se dostal i Tachov do útočného tažení.
22:02
Rous opět podržel svůj tým. Gorily mají teď obrovský tlak.
21:25
Rous neskutečně vychytal příležitost Goril.
20:21
Vyloučen hráč #17 Jáchym Šperl družstva Florbal Tachov na 2 minuty za bránění ve hře.
20:21
Sudí viděl nekompromisní koleno v souboji, které bránilo ve hře jedné Gorile ve hře. Druhá přesilovka pro hosty.
19:25
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #88 Lukáš Řeboun, asistoval #29 Sebastian Gbúr (2:2).
19:25
Gorily by se měly obávat, aby jim Řeboun neodešel do jiné organizace. Za tuto raketu si nejspíš vyslouží pozvánku mezi inženýry z NASA.
18:00
Rous má nyní plné ruce práce, ale zatím brankář z KTM drží svůj tým ve vedení.
17:45
Gorily útočí i ve vlastním oslabení.
16:15
Vyloučen hráč #71 Jan Kašpírek družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:15
Kalivoda přestřelil
16:15
Kašpírek se trochu přepočítal při počítání své vzdálenosti od rozehrávky. Skončil metr od rozehrávky a za to ho sudí počestoval dvěmi minutami.
15:38
Hra se teď přelává ze stranu na stranu.
14:00
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #25 Matouš Kunst, asistoval #23 Jiří Jogl (2:1).
14:00
Kunst dostává Gorily na scoreboard.
13:27
Lazur využil své rychlosti a proběhl téměř celé hřiště.
12:04
Malík si splnil povinnosti v obraně, když nepustil Kašpírka za sebe.
10:48
Kunst nesladil ruce a při přehazování florbalky mu hůl vylétla z rukou. Chce to pevný stisk a nervy.
10:36
Gbúr rychlou střelou nepřekvapil obranu Tachova. Jeden z obránců se blýskl pěkným blokem.
09:30
Tachov přečkal oslabení a zahajuje útok.
08:51
Plzeňská přesilovka zatím nenabyla úspěchu.
08:26
Jogl prověřil Rousovu pozornost, brankář si se střelou poradil na výbornou.
07:16
Vyloučen hráč #44 Šimon Lazur družstva Florbal Tachov na 2 minuty za zdržování hry.
07:16
První přesilovka pro Gorily. Podaří se Gorilí tlupě skórovat? To nám odhalí následující 2 minuty.
06:35
Gorily zatím trápí zakončení. Veškeré střely končí buď v blocích nebo v klíčové situaci sjedou z čepele.
05:32
Ulbrich šikovně zapresoval Jogla, ten s ním měl plné ruce práce.
04:45
Gorily se dostaly do tlaku. Obrana Tachova a brankář Rous jsou pro ně zatím těžký oříšek.
04:02
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #10 Richard Ulbrich, asistoval #29 Otto Krofta (2:0).
04:02
Tachov si připisuje první dvě branky v utkání. Pro Gorily je to tak studená sprcha na začátek zápasu. Tachov ukazuje svou sílu v breakových situacích.
03:35
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #32 Adam Slepička, asistoval #43 Vojtěch Kišš (1:0).
02:30
Šiková si zahrála na Xenu bojovnici, když v souboji zkolila o hlavu většího obránce.
01:40
Duo Šiková Jogl už navzájem nachází chemii. Bohužel Jogl zatím nenáchází chemii na ose střela-brána.
01:18
Stulík mazaně zachytil přihrávku Tachova a vysílá Řebouna do útoku.
00:20
Voleský obral Kunsta o balonek, pomohla mu k tomu jeho výšková převaha a delší ruce. Bohužel, zde jsou vzrůstem malý lidé v nevýhodě.
00:01
Buly pro Tachov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Lauda a Filip Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích Florbal Tachov:
00:00
Vítáme vás na dalším kole ligy starších žáků, v prvním utkání se protisobě postaví Gorily Plzeň a Florbal Tachov.