3:0
2:4
- : -

FbC Plzeň white - FBŠ Gorily Plzeň 5:4
1. Matyáš Grulich, 6. Daniel Denisov, 12. Daniel Denisov, 26. David Smrčka, 26. Matyáš Grulich - 16. Sebastian Gbúr, 17. Anna Šiková, 19. Anna Šiková, 22. Lukáš Řeboun; rozhodčí: Matouš Bešta - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Ondřej Novák ? - Vít Vaidiš ?; po třetinách: 3:0, 2:4;
26:00
Střely ve 2. části: 6:7
26:00
25:29
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #84 Matyáš Grulich, asistoval #13 Daniel Denisov (5:4).
25:29
Tak takovéhle drama by ani Hitchcok nenapsal. Tento zápas má neuvěřitelnou koncovku.
25:10
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #23 David Smrčka, asistoval #35 Sebastian Poslední (4:4).
25:10
FBC srovnává a bude to ještě hodně napínavé.
24:56
FBC už posílá své nejlepší hráče na hřiště.
24:22
Řeboun trestuhodně zahodil úžasnou nahrávku od Gbúra.
24:00
Teď jsme viděli další pěknou akci Goril.
23:20
FBC už vytahuje press hodně vysoko.
22:10
Gorily tlačí na svého soupeře.
21:07
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #88 Lukáš Řeboun, asistoval #23 Jiří Jogl (3:4).
20:58
Gorily dominují druhé půli utkání.
19:50
Probraly se nám oba kotle a tvoří krásnou kulisu tomuto zápasu. My všem fanouškům děkujeme za účast a podporu. Bez vás by to nešlo.
18:22
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #10 Anna Šiková, asistoval #25 Matouš Kunst (3:3).
18:22
Šiková je pro Gorily jako Deus ex Machína pro divadelní herce. Zachraňuje zápas jako kdyby ji Bůh seslal Gorilám z nebe
18:04
Timeout FbC Plzeň white
18:03
Kašpírek sám před prázdnou brankou trefil pouze tyč.
16:43
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #10 Anna Šiková, asistoval #23 Jiří Jogl (3:2).
16:43
Šiková má dnes štastné ruce. Nyní v přesilovce skóruje. Pomohla jí k tomu opět teč.
16:34
Vyloučen hráč #35 Sebastian Poslední družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:43
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #29 Sebastian Gbúr, asistoval #1 Vít Vaidiš (3:1).
15:43
Vaidiš našel úžasným výhozem Gbúra, který se v zakončení nemýlil.
14:26
Fojtík hezky prošel obranou. Ovšem skončil pouze na mantilu, kde byla jeho akce zastavena.
13:01
Druhé úvodní buly pro velbloudy.
13:00
13:00
Je to opravdu atraktivní zápas, což nám potvrdil a jeden z rozhodčích, který si užívá zaslouženou pauzu.
13:00
Střely v 1. části: 13:8
13:00
12:32
Filip Čech Panuje v obranném. Nikdo přes něj neprojde a útok FBC na něm ztroskotává.
11:45
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #22 Jakub Sobek (3:0).
11:42
Gorilám se v první polovině příliš nedaří. Zatím nedrží krok s tempem soupeře.
11:01
Smrčka si neuvědomil kde je branka a napálil pouze zadní mantinel.
10:37
Vyloučen hráč #38 Denis Kalivoda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
10:37
Gorily jdou opět do čtyř.
10:04
Gorily přečkaly oslabení a mohou se pokoušet o útočné snažení.
09:07
Sobek i Denisov teď předvedli stahovačku, která jim moc nepomohla. Nikdo je nenapadal a spíše tím ztratili čas.
08:02
Vyloučen hráč #30 Ondřej Krepindel družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
08:02
Gorily se ne a ne dopočítat kolik jich bylo na hřišti. Jsou za to také náležitě potrestáni.
07:08
Vaidiš sportovně přiznal svou teč. Je to poctivá hoch a výtečný golman.
05:49
Kalivoda je jako Radko Gudas. Z většiny soubojů vzejdejako vítěz a má obrovký zápal pro hru.
05:29
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #99 Radek Jandík (2:0).
05:11
Ondřej krepindel je jako švýcarský nožík. Malý, nebezpečný a rychlý.
04:34
Oba týmy střídají a uklidňují hru.
03:54
Vaidiš konečky prstů vytisnil Posledního ránu.
03:09
Lvíček Jogl se prosmíkl skrz obranu, brankář FBC jeho snahy zastavil.
02:26
Denisov obral Kalivodua toho vzápětí obral Kunst o balonek.
01:11
Sobek nevybíravě poslal Gbúra k zemi. Ten kluk dneska bude hodně nepříjemným soupeřem.