3:2
1:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6
3. Ivana Vachovcová, 5. Ivana Vachovcová, 11. Ivana Vachovcová, 24. Alžběta Kopřivová, 30. Ivana Vachovcová, 36. Lucie Bejčková, 55. Ivana Vachovcová - 12. Natálie Jirková, 33. Eliška Reischlová, 36. Eliška Reischlová, 41. Nikola Trnková, 50. Eliška Reischlová, 51. Natálie Jirková; rozhodčí: Pavel Stuš - Filip Oberta; vyloučení: 1:1 + Štěpánka Kolafová OS; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Anna Urbanová 12 - Daniela Kreisingerová 16; po třetinách: 3:1, 3:2, 1:3;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Velmi cením 3 body s výborným soupeřem, škoda že to byly takové nervy. Bohužel jsme se nedokázali vypořádat se situacemi, na které jsme se opakovaně upozorňovali a málem nás to ve třetí třetině stálo zápas. Pak se probudili diváci a pomohli nám zvládnout závěr, děkujeme jim za to. Díky i soupeři za těžkou prověrku.
Komentář hostů Skála Jan (Trenér):
Těžko můžeme vyhrát zápas, když jsme větší část zápasu horším týmem a ještě neproměníme obrovské množství šancí. Za to ve třetí třetině to byl od nás velký fičák. Každopádně sezóna se hodnotí v play-off, kde to bude o úplně něčem jiném. Díky soupeři za super zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:47
Ani na podruhé Slavie netrefila prázdnou branku.
59:12
SKV to zkouší v šesti.
58:21
Vyloučen hráč #87 Štěpánka Kolafová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady - osobní trest.
58:21
Vyloučen hráč #87 Štěpánka Kolafová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
58:21
Sudí Oberta si nekompromisně udělal na hřišti pořádek.
56:30
Zápas se teď hraje hodně nahoru dolů.
54:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #55 Dominika Vatahová (7:6).
54:37
A KONEČNĚ! Křižná prihřávka od Vatahové na Vachovcovou a ta si dnes připisuje pátou branku.
54:02
Domácí teď zamkli SKV na jejich obranné polovině a vytvořily si velké šance.
52:40
Fanoušci domácích vycítili, že je potřeba holky podpořit a stávají se pomyslným šestým hráčem.
50:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #10 Eliška Reischlová (6:6).
50:50
Bohužel momentálně nevyhnutelné se stalo skutečností. SKV je ve 3. třetině lepším týmem.
49:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (6:5).
49:56
Reischlová kompletuje hattrick a dává kontaktní branku SKV. Domácí budou muset přidat, pakliže chtějí získat výhru za tři body.
47:01
Urbanová teď vytáhla dva neuvěřitelné zákroky.
41:55
Místní kulturista Fanda Jíra, mimo jiné také asistent hlavního trenéra domácího celku, burcuje své svěřenkyně k lepším výkonům ve třetí třetině, protože sám ví, že třetí třetina je jen pro velké hráčky.
40:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (6:4).
40:13
Nigrinová přihrála na střed osamocené Trnkové, ta se vytočila a se štěstím procedila míček za záda Urbanové.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Vinohrady.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:06
Fantastický průnik Kaslové od vlastní branky až do středu obranného pásma hostů přerušila strážkyně svatyně Kreisingerová
35:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #77 Adéla Skalická (6:3).
35:57
O rychlou odpověď hostí se postarala už dvougólová Reischlová.
35:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková bez asistence (6:2).
35:41
Bejčková se prosazuje přímo ze standartní situace.
34:30
Košťálová si po zisku na polovině hřistě vybojovala standardku.
32:38
32:38
Reischlová střelou od mantinelu překonává Urbanovou.
30:46
Vyloučen hráč #17 Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:15
Ruka rozhodčího letí nahoru a to znamená jediné, bude se vylučovat.
29:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #88 Andrea Košťálová (5:1).
29:39
Košťálová se uvolnila na středu soubojem 1 na 1 a předala míček rozběhnuté Vachovcové, která už si hravě poradila se zakončením.
29:00
Dnešní zápas okořeňuje skvělým výkonem také známý slávistický DJ Tomáš "Miletín" Miletinský. Pouští pecku za peckou.
26:40
Dobrá rozbíhaná rozehrávka Lejbové s Vatahovou, která byla bohužel pro domácí přerušena Vinohrady na polovině hřiště
23:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Alžběta Kopřivová, asistoval #42 Terezie Lejbová (4:1).
23:47
Kopřivová natáhla ke střele od modré čáry a míček nějakým záhadným způsobem skončil v brance.
21:46
Kreisingerová vytáhla perfektní zákrok po kombinaci domácích do prázdné branky.
20:14
První střela hostí končí za mantinelem.
20:01
Omlouváme se Kubovi Šimkovi za málo informací ze zápasu. Teď to bude jiná!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:5
20:00
11:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #36 Ivana Hrušková (3:1).
11:25
Vinohrady korigují stav utkání.
10:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #98 Kamila Kaslová (3:0).
10:03
Vachovcová kompletuje hattrick.
05:05
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #76 Martina Špetová.
04:38
02:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #14 Ivana Vachovcová, asistoval #16 Alžběta Kopřivová (1:0).
02:07
Parádní individuální akce Vachovcové, která přijela na skok z pražského Chodova a hned si podmaňuje palubovku na Slavii.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Nikola Trnková, Štěpánka Kolafová, Běla Novotná, Aneta Nigrinová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Lenka Přerostová, Daniela Lorencová, Andrea Žižková