2:1
1:5
- : -

FbC Plzeň white - FB Hurrican Karlovy Vary BLUE 3:6
5. Samuel Hnát, 7. Matyáš Grulich, 22. Jan Kleisner - 6. David Tkáč, 16. Matěj Hnátek, 20. Petr Holeček, 20. Vojtěch Ježek, 24. Vojtěch Ježek, 26. Marek Owczarzy; rozhodčí: Václav Lauda - Filip Beran; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Daniel Chaloupka ? - Denny Šimon ?; po třetinách: 2:1, 1:5;
26:00
Střely ve 2. části: 9:10
26:00
34:55
Domácí se dotahují na své soky. Na scoreboardu svítí stav 3:4
26:00
Viděli jsme velmi pohledný zápas, ze kterého bude odcházet spokojenější tým Karlových Varů.
25:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #36 Petr Holeček (3:6).
25:09
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary BLUE
25:09
Vyloučen hráč #84 Matyáš Grulich družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za sekání.
25:09
Minutu před koncem uvidíme přesilvku KV 5 na 3
24:57
Vyloučen hráč #2 Jan Kleisner družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za sekání.
24:38
FBC to zkouší v šesti lidech na hřišti.
23:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #38 Vojtěch Ježek bez asistence (3:5).
23:56
Rychlí break karlovarských nekompromisně zakončen k zadní tyči.
23:10
Lehké trable při domlouvání se od koho vylétl balonek mimo hrací plochu vyřešil sudí bulí na polovině hřiště.
21:55
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #2 Jan Kleisner, asistoval #84 Matyáš Grulich (3:4).
21:11
Varská čtveřice postavila neprůstupný obranný val. FBC se tak nemůže dostat do větší příležitosti.
20:20
Vyloučen hráč #18 David Tkáč družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE na 2 minuty za sekání.
19:47
Hanek pálí pouze do bloku. Testuhodně trefil pouze prvního obránce.
19:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #36 Petr Holeček, asistoval #38 Vojtěch Ježek (2:3).
19:21
Karlovy Vary se dostávají poprvé v zápase do vedení.
18:27
Sobkova prudká nepřekonala hostujícího brankáře. V druhé části brankář KV drží svůj tým nad vodou.
16:27
Vary z velkého tlaku nic nevytěžili.
15:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #88 Matěj Hnátek, asistoval #18 David Tkáč (2:2).
15:47
KV dorovnávají stav utkání.
14:00
Trenéři FBC ženou slovně své svěřence do tlaku. Ti ovšem v zápalu hry moc neposlouchají.
12:30
Denisov uklidňuje chaotickou pasáž FBC a nechává své kolegy v klidu vystřídat.
11:24
Krkolomné seknutí ze strany FBC sudí ponechali pouze na malou výhodu.
10:02
Tkáč předvedl své umění a v rohu předvedl vynikající skillshow a dostalo se mu několika ovací od příznivců KV.
08:42
Ježek hezky prošel dva obránce, ale ztroskotal na třetím.
08:19
Hra je intenzivní z obou stran.
06:45
Oba týmy dostávají mocnou oporu od svých fanoušků. Z jedné strany slyšíme Vary Family a z druhé Velbloudí tlupu.
06:14
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #84 Matyáš Grulich, asistoval #13 Daniel Denisov (2:1).
06:14
FBC si bere zpět své vedení.
05:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary BLUE vstřelil #18 David Tkáč, asistoval #88 Matěj Hnátek (1:1).
05:08
Vary rychle odpovídají na gól domácích. Stav je vyrovnaný 1:1
04:53
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #79 Samuel Hnát, asistoval #23 David Smrčka (1:0).
03:45
Vary se zatím nemohou dostat za obranu Plzně. Ta je nepřekonatelná jako Velká Čínská zeď.
02:08
Oba týmy si dávají na čas s rozehrou a vyčkávají na chybu soupeře.
00:43
Smrčkova střela končí v bloku KV.
00:01
Buly vyhrávají Vary.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Lauda a Filip Beran.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary BLUE:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň white:
00:00
V dalším zápase se představí Karlovy Vary a FBC Plzeň. My si dovolíme poslat pozdrav Adamu Denisovovi, tento borec hraje za juniory FBC a dnes přišel podpořit svého mladšího bráchu.