0:0
0:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 2:6
5. Adam Zán, 7. Filip Šimek - 1. Jan Vondruška, 2. Jan Vondruška, 7. Štěpán Krupica, 15. Aleš Vlach, 31. Jan Vondruška, 34. Tadeáš Weber; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Navrátil 15 - Tomáš Kremlík 15; po třetinách: 2:4, 0:0, 0:2;
39:22
Ústí navíc stále hrozí nebezpečnými protiútoky.
38:40
Nevypadá to, že Ústí ztratí. Recept, jakým by Chodov přehrál Severočechy nemá.
33:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #48 Marek Chroustovský (2:6).
31:57
Teď už Florbal Chodov ztrácí tři góly. Hoši musí zabrat, Ústí zatím v pohodě brání.
30:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #29 Aleš Vlach (2:5).
30:35
Chodov musí smazat dvoubrankovou ztrátu.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:5
30:00
28:30
Tanec míčku na brankové čáře chodovské branky. Ale nedotančil, kam by si Ústečtí přáli.
27:18
Jan Vondruška ve velké šanci, Ústí mohlo navýšit náskok.
26:09
Utíká to, hraje se téměř bez přerušení. Ale vyložené šance nám zmizely. Dominuje aktivní obrana.
20:59
Hra plyne velmi rychle. Sledujeme utkání, kdy se Ústí dostává z tlaku jednoduchými protiútoky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:8
15:00
14:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach bez asistence (2:4).
13:09
Pořád se něco děje. Pár šancí na gól bylo, ale hráči nemíří přesně.
08:03
Zatím sledujeme výborný florbal, s rychlými akcemi a pohotoví střelci nedávají gólmanům šanci udělat dobrý zákrok.
07:12
Když vidíme pohlednou akci, pak si můžou být diváci 100% jisti, že se střelec trefí.
06:41
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Štěpán Krupica, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:3).
06:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #25 Matěj Bezpalec (2:2).
04:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #89 Matěj Kulhavý (1:2).
03:07
Vyloučen hráč #37 David Černý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
01:10
Než se někteří usadili na tribuně, tak vede Ústí 2:0. Jednoduchými akcemi rozebrali nesoustředěný Chodov.
01:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #16 Tadeáš Weber (0:2).
00:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Filip Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Kremlík; hráči v poli: David Černý, Ondřej Trčka, Tadeáš Weber, Jan Vondruška, Aleš Vlach