2:2
- : -
TROOPERS

FBK Atlas Blansko - TROOPERS 4:2
8. Richard Jeřábek, 22. Richard Jeřábek, 36. Vojtěch Navrátil, 42. Ondřej Navrátil - 35. Filip Ráček, 37. Šimon Koutný; rozhodčí: Jan Karafiát - Martin Kozáček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Opletal -2 - Tomáš Ursacher ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:2;
45:00
44:21
Timeout TROOPERS
41:37
Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra na zemi.
41:05
Baseballista Ondřej navrátil využívá přesilovku.
41:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #29 Ondřej Navrátil, asistoval #72 Vojtěch Polách (4:2).
40:20
Vyloučen hráč #34 Jan Věchet družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
37:52
Ráček je tank jak se patří, nezastaví ho ani hokejka obránce ani mantinel.
36:34
Žilka nyní náležitě oslavil gól proti svému týmu.
36:33
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný bez asistence (3:2).
36:20
Vyloučen hráč #27 Jan Jirásek družstva TROOPERS na 2 minuty za zvedání florbalky.
35:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #18 Vojtěch Navrátil bez asistence (3:1).
34:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček bez asistence (2:1).
33:47
Polách složil brankáře hostí k zemi.
31:38
Pan rozhodčí si nyní krásně vytřel podlahu v rohu hřiště, ukázková samostatnost.
30:00
30:00
27:29
Jeřábek už mohl mít hattrick. Golmana si položil ve stylu legendárního Forsberga ale míček zasunul jen na tyč.
26:43
Borec Jan Věchet mohl nahrát spoluhráčovi do prázdně brány, chtěl ale zakončit sám a tak je stav stále 2:0.
21:36
Richard Jeřábek klička a gól.
21:35
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek bez asistence (2:0).
20:50
Langr se pokusil o výběh ve stylu Langera.
16:37
Kovařík vypálil na brankáře hostí, ovšem s takovou střelou by si poradil asi i golman v katerorii elévů.
15:00
15:00
14:10
Adam Kovařík dostal míček samotný před bránu, ale opět zakončil jako proslulý sniper Darwin Nunez.
11:40
A nyní uvidíme Vojtěcha Gudase, tedy pardon, Polácha na trestné.
11:39
Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování florbalky.
07:35
Jeřábek si prošel po mantinelu ve stylu McDavid a zakončil na zadní tyč.
07:34
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #20 Jonáš Franc (1:0).
05:13
Borec týdne Jan Věchet ztrácí míček.
04:22
Navrátil se navrátil do obrany.
00:32
Ráček nyní skončil na zemi v poloze jeho jistě oblíbeného zvířete - raka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Martin Kozáček.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Vojtěch Navrátil, Ondřej Navrátil, Vojtěch Polách, Richard Jeřábek, Jan Kobylka