1:1
1:0
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC MSEM Přerov 7:4
6. Jan Rabinský, 9. David Zwinger, 10. Vojtěch Repček, 13. Michal Šubert, 19. Jáchym Kuběna, 29. Jiří Šebesta, 59. Michal Šubert - 5. Jakub Skalník, 11. Michal Hrabica, 12. Jonáš Pavliš, 33. Matěj Porvol; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 18 - Michael Hruška 16; po třetinách: 5:3, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Černín Vladimír (Vedoucí):
až na první třetinu jsme hráli co jsme potřebovali. Každopádně Přerov do play down za mě nepatří a bude pro mnohé velkým oříškem. Zakladní část je za námi, příští týden začíná úplně nová soutěž. Díky všem přítomným. Ahoj, čau.

Komentář hostů Kořený Michal (Trenér):
Soupeř dnes lepší po individuální stránce, hlavně v osobních soubojích a technice. Od nás povedený výkon proti prvnímu týmu tabulky. Trochu nám na parketách odskakoval balón a vázla proto kombinace. Musíme zapracovat na důrazu na vlastní polovině.... Jdeme se připravit na návrat do národní ligy.
58:53
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #7 Dominik Klimscha (7:4).
56:17
Hosté se nezvdávají a snaží se s výsledkem něco udělat. Opava zatím dobře brání a útočí z brejků.
52:21
Na druhé straně si dobře vyjel Bezděk a před soupeřem chytá míček na hranici velkého brankoviště.
51:35
Pavelek obětavě zblokoval nahrávku soupeře v přesile 3 na 2.
50:33
Hosté faulovali Boželníka a Opava si v klidečku rozehraje od vlastní branky.
49:35
Klečka to vzal na sebe a od mantinelu přes obránce Přerova zkusil ohrozit branku, Hruška sbírá míček.
48:22
Šubert bekhendem pod břevno, ale Hruška rukou tak tak vyráží nad.
48:00
Nic zajímavého se zatím neděje...
44:30
Opava poctivně na míčku a nepouští soupeře do hry.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:2
40:00
37:08
Klečka ze středu, ale opět mu to nesedlo.
36:00
Hluchá pasáž hry...
32:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #4 Matěj Porvol, asistoval #10 Ondřej Kowalik (6:4).
32:14
Rychlá nahrávka z rohu na velké brankoviště a nikým nehlídaný Porvol snižuje v oslabení na 6:4.
31:40
Klečka promáchl na prázdno, jinak by tam asi byl :D
31:25
Vyloučen hráč #8 Lukáš Kaďorek družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
29:37
Hrabica v rychlém protiútoku netrefuje branku Opavy.
28:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #29 Kryštof Malina (6:3).
28:12
Opava se prosazuje v přesilovce, kdy Malina posunul na modrou Šebestovi, ten tahem přesně k tyči a nad nohu Hrušky.
27:36
Klečka zkusil štěstí z rohu hřiště. Hruška připraven.
26:55
Posselt netrefuje ze středu hřiště branku hostů.
26:28
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
25:37
Bezděk se natáhnul za branku a sbírá míček před hráčem Přerova.
22:18
Šubert v dobré pozici netrefuje branku hostů.
20:56
Opava od začátku 2. třetiny je na míčku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:13
20:00
18:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna bez asistence (5:3).
16:00
Opava v tlaku.
12:34
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #90 Daniel Šimera (4:3).
11:44
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #12 Jonáš Pavliš, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (3:3).
10:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #17 Adam Zoubek (3:2).
10:37
Hrabica tísněn na malém brankovišti doklepává míček za Bezděka.
09:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #36 Marek Klečka (3:1).
08:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #22 David Zwinger, asistoval #44 Jáchym Kuběna (2:1).
08:33
Kuběna poslal přes hráče soupeře míček na střed, kde si sběhl David Zwinger a dává gól.
07:40
Vojtěch Repček z křídla trefuje další tyč !
06:20
David Zwinger v 2 na 1 trefuje vzdálenější tyč branky hostů.
05:27
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #88 Vojtěch Repček (1:1).
04:46
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Jakub Skalník, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (0:1).