1:3
2:2
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 7:6pn
3. Adam Kolšovský, 7. Matěj Sedláček, 12. Matěj Sedláček, 18. Lukáš Vala, 29. Štěpán Habada, 32. Lukáš Vlček, N Lukáš Vlček - 7. Matyáš Kopec, 18. Matyáš Kopec, 21. Jakub Houdek, 22. Matyáš Kopec, 26. Šimon Svrčina, 33. Šimon Svrčina; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Jakub Procházka; vyloučení: 4 + Matěj Batala OS:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: David Beneš ? - Kryštof Kamarýt ?; po třetinách: 3:1, 1:3, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #8 Matěj Škramovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #5 Lukáš Vlček a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #33 Jakub Houdek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #44 Štěpán Habada a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč #35 Radek Mach , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #45 Matěj Sedláček , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
Střely ve 3. části: 9:6
36:00
35:45
Trenér Boleslavi se unáhlil a zakřičel gól míč však neskončil v síti.
32:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Šimon Svrčina, asistoval #35 Radek Mach (6:6).
32:26
Kolín se znovuzrodil z popela dorovnává brankový rozdíl.
31:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #5 Lukáš Vlček, asistoval #35 Adam Kolšovský (6:5).
31:10
Superligovou akcí otočili boleslavští vývoj utkáni a do posledních minut vstoupí s gólovým vedením.
28:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Štěpán Habada, asistoval #23 Lukáš Vala (5:5).
28:41
Boleslav si spletla florbal s ping-pongem, zakončila do sítě Kolína a vyrovnala tak stav utkání.
28:10
Blížíme se do závěru utkání a ani jedna ze stran neproměníla šanci, která jim byla nabídnuta.
27:07
Vyloučen hráč #33 Jakub Houdek družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za držení.
25:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Šimon Svrčina bez asistence (4:5).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 3:7
24:00
23:23
Vyloučen hráč #96 Matěj Batala družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
23:23
Vyloučen hráč #96 Matěj Batala družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
23:23
Vyloučen hráč #96 Matěj Batala družstva Florbalová akademie MB - osobní trest.
23:12
Zvonkohra v podání boleslavské tyče rozezněla celou Šatna arénou.
21:00
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #7 Matyáš Kopec, asistoval #66 Aleš Hlavička (4:4).
20:58
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #66 Aleš Hlavička (4:3).
18:49
I Pittbulls nyní okusí jaké to je hrát v početní převaze.
18:48
17:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Lukáš Vala, asistoval #45 Matěj Sedláček (4:2).
17:15
Neproměněná přesilovka nemusi boleslavské trápit jelikož se hned po ní prosadili a vsítili další branku.
17:04
14:55
Vyloučen hráč #93 Michal Dokonal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nesportovní chování.
14:55
To to ale dokonal, Michal Dokonal, svými protesty si vysloužil trest na 2 minuty.
14:05
Kopec vyslal obrovskou ránu z půlící čáry, až z toho zlomil florbalku.
12:13
Trestné střílení družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové neproměnil #7 Matyáš Kopec.
12:13
Ani jsme se nerozkoukali a už uvidíme nájezd v podání Kopce.
12:00
12:00
Střely v 1. části: 6:5
12:00
11:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #5 Lukáš Vlček (3:1).
11:42
Sedláček nechtěl odejít do šaten bez dvougólového vedení a zavěsil střelou pod víko.
06:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #96 Matěj Batala (2:1).
06:20
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #7 Matyáš Kopec bez asistence (1:1).
06:20
Kopec nádhernou individuální akci zakončil backhandovou bombou na zadní tyč, je vyrovnáno.
05:37
Vyloučen hráč #20 Martin Miclík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
05:20
Rozhodčí mají zdvihnutou ruku, bude se vylučovat.
03:10
Nahrávka Kolínských přes osu hřiště našla adresáta ten ale nedokázal golmana překonat-.
02:10
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #35 Adam Kolšovský, asistoval #5 Lukáš Vlček (1:0).
00:34
Vyloučen hráč #93 Michal Dokonal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za špatné střídání.
00:34
Zápas sotva začal a Mladá Boleslav se již po špatném střídání Kolína dostala do početní výhody.