1:1
3:3
- : -

FBC Kutná Hora - Viking TJ Kobylisy 5:4pn
25. Petr Vávra, 36. Šimon Trpišovský, 43. Lukáš Martin, 45. Matyáš Vašíček, N Štěpán Blahník - 17. Tadeáš Rychetský, 31. Filip Kobliha, 37. Lukáš Frantík, 39. Tadeáš Rychetský; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Franc ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #15 Lukáš Martin , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #4 Štěpán Blahník a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #92 Filip Kobliha , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:36
Je to tu!!!!  Po několika šancích našel Adam Štursa neskutečnou nahrávku Matyho Vašíčka a ten v klidu dává do branky.
44:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #88 Matyáš Vašíček, asistoval #3 Adam Štursa (4:4).
42:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #13 Petr Vávra (3:4).
42:51
Úžasná souhra Lukáše Martina a Péti Vávry. Končí to samozřejmě golem, jsou to kluci šikovní.
41:38
Maty Vašíček nádherně ukořistil míček a vystřelil nádhernou dělovku, bohužel jenom do břevna.
40:10
Emoce lítají jak na hřiši, tak hlavně na střídačce. Záleží, jestli tyhle emoce jsou k něčemu a naopak nesnižují kvalitu všeho okolo.
38:54
Přesilovka pro Kutnou Horu. Hrají na jistotu, ale chtějí upravit stav a ještě to dohnat.
38:46
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Bajer družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání.
38:40
Tadeáš Rychetský moc krásnou střelou posílá svůj tým do dvoubrankového vedení.
38:15
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #91 Adam Kropík (2:4).
37:25
Přísné vyloučení.. Ale zbytečné vyloučení.... No nevadí, přesilovka pro Kobylisy
37:24
Vyloučen hráč #43 Denis Kolář družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za zdržování hry.
36:40
Nedáš, dostaneš.. Lukáš Frantík střílí a následně si to i dorazil sám. Je z toho vedení pro Kobylisy.
36:02
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #4 Alexander McIntosh (2:3).
35:08
Je to tu dámy a pánové! Šimon střílí, s jistotou proměňuje a stav je opět nerozhodný. Paráda!
35:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #26 Šimon Trpišovský, asistoval #15 Lukáš Martin (2:2).
32:25
Vojta Franc opět září. Svůj tým drží nad vodou několika zákroky.
30:59
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #21 Vojtěch Bajer (1:2).
30:01
Hned ze začátku aktivní hra od Kutné Hory a snaží se vsítít ten rozdílný gól.
30:00
30:00
29:56
Nádherná a promyšlená rozehrávka hostů, ale bohužel neskončila střelou. Skóre tedy po druhé třetině zůstává nerozhodně 1:1.
28:52
Maty Vašíček neskutečným příklepem prověřil hostující golmana. Parádička.
28:04
Hostující golman se nenechá zahanbit a předvádí super zákroky.
27:13
Víťa Komorný hezky prošel středem hřiště a vystřelil. Vojta Franc však z přehledem chytá. Hostující hrář odchází s peprnými slovy na střídačku.
26:15
Mára Trník v neuvěřitelné šanci před odkrytou brankou ... No tak snad příště
25:49
Vojta Franc v bráně téměř stoprocentní. Škoda toho jednoho gólu. Jinak super!
25:05
Šimon Trpišovský je prostě zeď. Na třikrát zabránil útoku hostů. Ty už jsou z něj bezradný.
24:15
Neuvěřitelný! Péťa Vávra exceletně bere míček a neskutečnou dělovkou vymetá pavučiny v rožku hostujícího golmana. Klobouček.
24:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra bez asistence (1:1).
23:04
Maty Vašíček sebral míček a díky krásný nahrávce od Toma Tvrdíka si proklouzl mezi hráči. Ty ho ale zdvojili, takže to posílá dozadu a zkušeně klidní hru. Dnes velmi stabilní výkon, paráda
22:20
Tadeáš Rychetský vyslal skrytou krásnou střelu na branku, ale Vojta Franc chytá.
21:46
Péťa Vávra nakopl své motory, obehrál jednoho i druhýho, ale houževnatý soupeř mu míček sebral.
20:42
Hráče Kutné Hory přišly podpořit i ženy, které sehrají svůj zápas dnes odpoledne. Tak snad to kluci vidí a budou se snažit otočit skóre.
19:49
Kuba Franc je dnes jistotou v obranných řadách.NIkoho k ničemu nepustí a už se soupeři bojí na něj hrát. Skvělá práce
18:50
Domácí kombinujou a snaží se přijít na recept proti soupeři. Ty drží blok a nepouští je moc do šancí.
16:33
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #4 Alexander McIntosh (0:1).
16:32
ŠimoN Trpišovský se dnes po hřišti potací jako vítr v bedně číííím to asi bude, JIANK UŽASNÝ VÝKON KUTNÉ HORY
15:00
15:00
14:28
Občas domácí tým vyveze míček a nabírá cenné vteřiny, ale jinak většinu času na míčku Kobylisy. Gol z toho ale nebyl, tak si musíme počkat na další třetinu.
13:00
Teď vidíme přesilovku hostujícího týmu. Tak třeba teď gol padne.
12:58
Vyloučen hráč #3 Adam Štursa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
12:24
Martin Landsmann hezky oběhl golmana, dal to na Šimona a ten míjí branku jen o pár centimentrů.
11:54
Denis zachraňuje situaci a jistí to vzadu.
09:45
Adam Štursa zkusil vystřelit z beka, golman ale měl výhled a s přehledem chytá.
08:14
Dokonce i vystřelili ve svém oslabení. Šikovný to tým.
07:42
Moc jako přesilová hra to nevypadá. Kobylisy se drží v útočným pásmě a kontrolují hru.
06:29
Vidíme první přesilovou hru, tak z ní třeba něco padne. Michal Trník poslal bombu, ale pouze orazítkoval břevno. Tak znovu,
06:28
Vyloučen hráč #54 Jakub Holas družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
06:19
Lukáš Martin si počkal na golmana, udělal kuk, ale golman chytá
05:35
Hráči Kobylis se nenechají zahanbit a otravující domácí svou aktivní a rychlou hrou.
04:53
Duo Trníků společně se Štěpánem Blahníkem motají hlavy soupeřům, nic však z toho. Ale bylo to hezké.
03:35
Jakub Holas neskutečnou střelou překvapil Vojtu France, ten ale míček chytá a hra je tak stále 0:0.
02:59
Zápas je ve velkým tempu, tak snad to klukům vydrží.
02:26
Ale hned je to naopak, Denis Kolář vyslal svou dělovku na hostující golmana, ten však skvělé chytá,
02:09
První střela od hostujícího týmu, golman však chytá.
01:29
Šimon Trpišovský jako buldozer prochází celé hřiště, bohužel finální přihrávku zachytil opačný tým.