6:2
0:2
- : -

SK Spartak Slatiňany - HAGA Ladies Pardubice 9:7
11. Monika Kolářová, 12. Monika Kolářová, 15. Ludmila Jirásková, 16. Monika Kolářová, 16. Ludmila Jirásková, 22. Pavla Marešová, 22. Ludmila Jirásková, 26. Ludmila Jirásková, 27. Ludmila Jirásková - 1. Lenka Kubaštová, 8. Nikola Procházková, 15. Dana Zajíčková, 16. Dana Zajíčková, 24. Kateřina Pešková, 31. Kateřina Pešková, 40. Nikola Procházková; rozhodčí: Jakub Dzurik - Maximilián Mako; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Denisa Kučerová 14 - Michaela Janovská 19; po třetinách: 3:3, 6:2, 0:2;
40:56
Vyloučen hráč #22 Lucie Boháčová družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hra rukou.
39:47
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #20 Nikola Procházková, asistoval #11 Veronika Lacioková (9:7).
39:47
Tlak Pardubic nese své ovoce, dočkáme se dramatického finiše?
38:00
Do haly nám snad poprvé za celý den svítí slunko
36:00
K fotbalu jsme málem měli i tenis vysokou holí
35:47
Vyloučen hráč #55 Dana Zajíčková družstva HAGA Ladies Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky.
33:31
Hra se hraje v poklidnémk tempu z jedné půlky na druhou a zase zpátky
32:00
Gólmanka Slatiňan uhájila klec svými zákroky
30:20
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Pešková, asistoval #16 Jana Chabadová (9:6).
26:58
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #8 Monika Kolářová (9:5).
25:50
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #7 Pavla Marešová (8:5).
25:00
Jsme svědky tvrdé, ale férové hry
23:25
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #23 Kateřina Pešková, asistoval #11 Veronika Lacioková (7:5).
21:51
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková bez asistence (7:4).
21:51
A KOTEL ŠÍLÍ! 2 GÓLY!
21:34
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #7 Pavla Marešová, asistoval #46 Ludmila Jirásková (6:4).
21:00
Obětavé bloky hráček Slatiňan drží míček mimo klec
19:00
Rychlé rozehrávky na obě strany, bohužel bez gólů
17:35
Zapisovatelský stolek pod palbou! Kryjte se!
17:00
Na chvíli jsme přepnuli na fotbal, bohužel jen do outu
15:44
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #46 Ludmila Jirásková, asistoval #95 Petra Havlíčková (5:4).
15:44
Branková nadílka druhé části je už první minutu štědrá
15:19
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #8 Monika Kolářová, asistoval #46 Ludmila Jirásková (4:4).
15:08
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková, asistoval #2 Tereza Sýkorová (3:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:10
15:00
14:03
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #55 Dana Zajíčková, asistoval #27 Alžběta Lejsková (3:3).
14:00
11:13
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #8 Monika Kolářová, asistoval #48 Anna Víchová (2:2).
11:03
Boháčová tlačí soupeřku.
10:05
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #8 Monika Kolářová, asistoval #7 Pavla Marešová (1:2).
10:05
Po souhře Slatiňan je sníženo.
08:25
Jirásková trefuje pouze helmu brankářky.
07:25
07:15
Haga začíná přesilouvou hru, ale nemůže se dostat k míčku.
07:10
Pecková opět obranným zákrokem odvrací hrozbu.
06:24
Vyloučen hráč #8 Monika Kolářová družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
05:40
Pecková zabránila gólu do prázdné.
03:04
Boháčová trefuje první hráčku a ze standartní situace Slatiňany netěží.
01:20
Haga od prvních minut tlačí soupeřky.
00:35
Branku družstva HAGA Ladies Pardubice vstřelil #3 Lenka Kubaštová, asistoval #12 Hana Černá (0:1).
00:30
Haga první střelou trefuje tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dzurik a Maximilián Mako.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Ladies Pardubice: brankář: Michaela Janovská; hráči v poli: Veronika Lacioková, Nikola Procházková, Kateřina Pešková, Dana Zajíčková, Jana Chabadová