4:2
- : -
FbC Plzeň

Aligators Klobouky - FbC Plzeň 7:10
28. František Chmela, 31. Viktor Kejík, 34. Matyáš Zouhar, 44. Ondřej Lorenc, 48. Tomáš Líznar, 55. Roman Svoboda, 60. Ondřej Lorenc - 9. Vítek Vyčíchlo, 13. Matěj Šebek, 18. Josef Tomášek, 21. Filip Nový, 25. Matěj Vošta, 28. Jiří Winter, 35. Matěj Vošta, 37. Vojtěch Kuneš, 41. Václav Zábran, 60. David Kozelka; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 5, Michal Prokeš 12 - Jan Král 10; po třetinách: 0:3, 3:5, 4:2;
59:59
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka bez asistence (7:10).
59:55
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Ondřej Lorenc, asistoval #16 Tomáš Popovský (7:9).
58:02
Hosté hrají přesilovku 5 na 3.
58:01
Vyloučen hráč #46 Filip Konstant družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
57:47
Těžký zákrok brankáře Prokeše.
57:19
Vyloučen hráč #69 Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
56:51
Malý si vybojoval po krasném technickém prvku přesilovku. Je odložené vyloučení nyní.
54:38
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda, asistoval #3 Matyáš Zouhar (6:9).
54:32
Svoboda z těžkého úhlu snižuje a vykřesává naději pro domácí.
53:48
Domácí jsou v plném počtu.
51:49
První přesilovku dnešního utkání si zahrají hosté.
51:48
Vyloučen hráč #16 Tomáš Popovský družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
49:34
Domácí Konstatnt projel celé hřiště, avšak branku nevstřelil.
48:38
Tempo hry se rapidně zvýšilo.
47:32
Líznar využil odloženého vyloučení a snižuje po dorážce.
47:31
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #40 Pavel Zbořil (5:9).
45:47
Domácí 3. lajna teď na hřšti "tvrdí" muziku.
44:37
Lorenc vybojoval míček na vlastní polovině a po individuální akci střílí branku.
43:36
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Ondřej Lorenc bez asistence (4:9).
42:54
Volný úderpro domácí nekončí v síti.
42:10
Domácí nestíhají tempo.
40:32
Další neuvěřitelný gól v domácí síti. Hostující hráč stál za brankou, kde nabral míček na čepel a a trikem zavěsil na bližší tyč.
40:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (3:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
36:32
Další krásně sehraná akce hostující Malého, končí brankou do "prázdné branky" Prokeše.
36:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #81 Vít Malý (3:8).
35:20
Domácí měli volný úder z nebezpečné pozice, který nevyužívají.
34:29
Neuvěřitelná produktivita hostů z Plzně. Čtvrtá střela v této třetině znamená 4. branku v síti Aligators.
34:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta bez asistence (3:7).
33:30
Domácí Jedlička T. uhrál uhrál tvrdý souboj proti Malému a našel volného Zouhara, který snižuje.
33:29
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #89 Tomáš Jedlička (3:6).
33:02
Hostující Vošta si připsal výborný blok proti střele Zouhara.
30:56
Střela Kejíka zapadna k překvapení všech do sítě.
30:55
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #69 Roman Svoboda (2:6).
27:58
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #33 František Chmela, asistoval #74 Jakub Juračka (1:6).
27:17
Střela po volném úderu končí na zadní tyči brankáře Rychlého, který přenechává místo mezi tyčemi Michalu Prokešovi.
27:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #22 Štěpán Plachý (0:6).
27:16
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Michal Prokeš družstva Aligators Klobouky
26:50
Domácí obránce Juračka 2. zápas po sobě láme hokejku.
25:22
Zbytečná ztráta domácích na polovině Plzně zapříčinil protiútok, který skončil za bezmocným brankářem Rychlým.
24:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (0:5).
23:15
Hosté nevyužili chybu v domácí obraně, když střela do prázdné branky končí v boční síti.
20:51
Nádherná akce hostů na 1 dotek končí v brance.
20:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (0:4).
19:00
Hosté na začátku poslední minuty 1. třetiny drží míček.
17:37
Po závaru před domácí brankou, zvýšují hosté střelou za bezmocného brankáře.
17:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (0:3).
15:40
Domácí teď zavřeli Plzeň na jejich polovině, avšak diváci šanci neviděli.
13:57
Domácímu týmu se po aktivním začátku nedaří v útočné fázi.
12:35
Hosté využili volný úder a navyšují skóre.
12:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #62 Matěj Vošta (0:2).
11:52
Domácí obránce Hos si připsal 2 důležité bloky, avšak následně Juračka provedl velkou hrubku, kterou hostující Plzeň nevyužila.
10:44
Hosté mají více ze hry, konec domácí branky létají nebezpečné střely.
09:51
Nebezpečná střela domácího Lorence končí končí zákrokem brankáře.
08:52
Střela ze středu hřiště končí v brance.
08:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #90 Tomáš Rosa (0:1).
06:10
Domácí brankář Rychlý zachránil míček na brankové čáře.
05:44
Hraje se aktivní florbal. Akce střídá akci.
03:52
Dobrý blok domácího Juračky a následně zákrok brankáře Rychlého.
02:55
Protiútok hostů končí opět střelou do boční sítě.
02:02
Domácí Zouhar ve velké šanci mimo střílí mimo branku.