7:5
3:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - SK BIVOJ LITVÍNOV 14:6
3. Daniel Tattermusch, 5. Adam Šole, 9. Matouš Burianek, 11. René Chodura, 18. Vilém Chaloupka, 19. Vilém Chaloupka, 23. Vilém Chaloupka, 24. Alexandr Pech, 25. René Chodura, 26. Alexandr Pech, 30. Matouš Burianek, 34. Matouš Burianek, 41. Vít Jerie, 45. Vilém Chaloupka - 18. Lukáš Dittrich, 22. Lukáš Václavík, 26. Lukáš Kyselka, 29. Martin Dvořák, 30. Erik Kocur, 35. Erik Kocur; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:1 + Jakub Zeman 4; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Martin Příhoda 19 - Lukáš Mašek 14, Lukáš Vostárek 10; po třetinách: 4:0, 7:5, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 13:6
45:00
44:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka, asistoval #62 Adam Šole (14:6).
40:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Vít Jerie, asistoval #16 Petr Švec (13:6).
40:20
Vyloučen hráč #48 Jakub Zeman družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za hrubost.
34:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur bez asistence (12:6).
33:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Matouš Burianek bez asistence (12:5).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Vostárek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
30:00
Vyloučen hráč #77 Adam Zavičák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zdržování hry.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:9
30:00
29:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #91 Lukáš Kaprhál (11:5).
29:25
28:34
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák bez asistence (10:4).
25:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech bez asistence (10:3).
25:37
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Lukáš Kyselka, asistoval #2 Lukáš Václavík (9:3).
24:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura bez asistence (9:2).
23:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech, asistoval #76 Martin Koukl (8:2).
22:53
21:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #2 Lukáš Václavík bez asistence (6:2).
18:51
17:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #2 Lukáš Václavík (5:1).
17:04
15:00
15:00
Střely v 1. části: 15:10
15:00
10:45
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura, asistoval #23 Daniel Tattermusch (4:0).
08:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Matouš Burianek, asistoval #62 Adam Šole (3:0).
04:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #62 Adam Šole, asistoval #11 Vít Jerie (2:0).
02:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch, asistoval #67 Samuel Synek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Bořek Dundr, René Chodura, Jan Apolen, Samuel Synek, Daniel Tattermusch