1:3
2:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - TJ Sokol Jaroměř 3:4
17. Matyáš Kvapil, 41. Matyáš Kvapil, 43. Adam Borovička - 8. Miroslav Nepraš, 16. Jiří Lhotský, 18. Adam Klobučar, 29. Jiří Lhotský; rozhodčí: Pavel Špryňar - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jonáš Marek 17 - Vojtěch Fof 26; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:0;
Komentář domácích Stolín Petr (Trenér):
Skvělý zápas bohužel se smutným koncem pro nás... Po celý zápas jsme byli lepší na míčku, ale bohužel nás trápilo přesnější zakončení proti dobře zformované jaroměřské obraně. Dík soupeři za zápas.
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Zápas, který měl obrovské tempo a kvalitu. Soupeř byl více na míčku, ale pustili jsme ho pouze ke střelám ze střední vzdálenosti, které Vojta pochytal. Celý tým chválím za nasazení. Děkuji soupeři za zápas.
42:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #19 Jakub Dušek (3:4).
40:32
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (2:4).
38:22
Jaroměř celou dobu předvádí něco, co s florbalem nemá vůbec nic společného. Tohle vidět nechceme.
36:47
Vyloučen hráč #13 Richard Kutík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:9
30:00
28:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (1:4).
20:09
Vyloučen hráč #72 Matěj Schőniger družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
20:09
Vyloučen hráč #1 Jonáš Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost.
17:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Adam Klobučar, asistoval #4 Patrik Adámek (1:3).
16:12
Kvapil backhandem snižuje.
16:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #11 Aleš Rozlívka (1:2).
15:05
Lhotský se prosazuje hned po úvodním buly.
15:04
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský bez asistence (0:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 14:5
15:00
13:44
Dušek poslal na párek hned dva hráče Jaroměře během sekundy.
07:57
OT  sice lepším týmem, ale Jaroměř se prosazuje jako první.
07:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #96 Jiří Hrobský (0:1).
00:05
Orlicko-Třebovsko už od začátku aktivnější.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jonáš Marek; hráči v poli: Jakub Ludvíček, Jonáš Ludvíček, Tadeáš Šilar, Aleš Rozlívka, Matěj Matoušek