1:2
2:3
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - Finance Novák FBK Jičín 6:7
2. Adam Jedlička, 12. Adam Jedlička, 15. Adam Jedlička, 22. Adam Cepko, 36. Adam Cepko, 41. Nikolas Šturza - 8. Lukáš Patzelt, 9. Vít Černý, 23. Vít Černý, 26. Petr Kryl, 34. Jaroslav Tuček, 36. Marek Badzo, 42. Vít Černý; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Volf 22 - Lukáš Svoboda 21; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 15:9
45:00
44:53
Vyloučen hráč #47 Jakub Hampl družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost.
43:46
Timeout Finance Novák FBK Jičín
43:46
Vyloučen hráč #46 Jiří Janatka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
41:59
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
41:59
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý z trestného střílení (6:7).
40:46
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #7 Nikolas Šturza, asistoval #35 František Krtička (6:6).
37:39
Vyloučen hráč #46 Jiří Janatka družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
35:53
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #8 Adam Cepko, asistoval #33 Jan Tříska (5:6).
35:03
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Marek Badzo, asistoval #12 Tomáš Typlt (4:6).
33:36
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #14 Jaroslav Tuček, asistoval #9 Adam Chalupa (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:7
30:00
29:59
A máme za sebou druhou třetinu....viděli jsme pěkný florbal, nahoru a dolů...skóre je vyrovnané a uvdíme, kam se přikloní štěstí v poslední části.
25:31
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #31 Vít Černý (4:4).
22:00
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #6 Petr Kryl (4:3).
22:00
Jičín opět snižuje..pojďme Jičín..
21:51
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #8 Adam Cepko, asistoval #47 Jakub Hampl (4:2).
14:35
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #99 Adam Jedlička, asistoval #12 David Jedlička (3:2).
14:35
A opět změna...tentokát otáčejí zápas Předměřice...najde Jičín odpověď?
11:46
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #99 Adam Jedlička, asistoval #8 Adam Cepko (2:2).
11:46
A máme opět srovnáno...Předměřice vymetly růžek branky Lukáše Svobody
09:17
Hráči nám vypadávají z hřiště...už dávno není floorball bezkontaktní hra...
08:40
Jičín otáčí zápas....jedem dál
08:39
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #19 Vojtěch Sobotka (1:2).
07:46
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #14 Jaroslav Tuček (1:1).
07:46
Lukáš Patzelt vyrovnává krásnou střelou tahem do vzdálenějšího rohu...brankář Předměřic neměl šanci
05:42
Hra se nám začíná přitvrzovat...
01:44
Hráči Předměřic hned z první větší akce střílí první gól...
01:43
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #99 Adam Jedlička, asistoval #11 Pavel Hlaváček (1:0).
00:40
A máme zde druhý zápas Jičína, jsme zvědaví, zda-li i toto utkání bude mít tak jednoznačný průběh jako s SPV