1:3
0:6
- : -

Banes Florbal Soběslav - Fbc Strakonice 2:12
6. Ondřej Vácha, 33. Marek Dóka - 3. Lukáš Pluskal, 9. Vojtěch Houska, 11. Vojtěch Houska, 23. Jiří Křesák, 32. Tomáš Mareš, 36. Tomáš Houska, 47. Matěj Mikeš, 50. Lukáš Pluskal, 56. Adam Přib, 58. Miloslav Blahuta, 59. Adam Přib, 59. Jiří Křesák; rozhodčí: Petr Holeček - Petr Jindra; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: David Mikšovský 36 - Jaroslav Velek 22; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:6;
Komentář domácích Vondruška Jakub (Asistent trenéra):
První dvě třetiny jsme herně odehráli vyrovananý zápas, bohužel jsme však pokračovali v trendu posledních utkání a nebyly tak schopni proměňovat ani vyložené šance, kterých jsme si snad vypracovali i více než soupeř. Góly tak dávaly hlavně Strakonice, ale i přesto jsme stále drželi vícemnéně hratelný výsledek. Ve třetí třetině, kdy jsme měli o body zabojovat, však soupeř zdramatizování utkání nepřipustil a kontroloval hru povětšinou v našem obranném pásmu, zatímco my jsme čím dál tím více svěšovali hlavy a odešli jsme i po psychické stránce. Nedá se nic dělat. Děkujeme soupeři a gratulujeme mu ke třem bodům.
Komentář hostů Řezanka Karel (Vedoucí):
V minulém zápase jsme bohužel ztratili šance na postup do play up.Takže jsme si před zápasem řekli že si to půjdem užít a jak by řekl Housky ,,hlavně si to užívat". V prvních dvou třetinách jsme to vzali až moc doslova a nehráli jsme uplně dobře.Ve třetí třetině jsme zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a pár fíků jsme tam nasázeli.Děkuju trenérovi že mě hned po dlouhé absenci nasadil a dal mi nějaký minuty na hřišti.Přístě už zkusim trefit bránu.Děkujeme divákům za podporu a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:23
60:00
58:45
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #88 Karel Řezanka (2:12).
58:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #9 Tomáš Houska (2:11).
57:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #66 Adam Štěpánek (2:10).
55:25
50:55
Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:58
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #19 Jiří Křesák (2:8).
46:05
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #9 Tomáš Houska (2:7).
40:01
A poslední třetina právě začala .
Pro Soběslav to znamená posledních 20 minut něco udělat s výsledkem zápasu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:14
40:00
35:04
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (2:6).
32:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #32 František Peterka (2:5).
31:04
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (1:5).
30:42
Vyloučen hráč #12 Libor Podlaha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
30:15
Strakonice se zatím jeví jako dravější tým , Soběslav bude muset zamakat, aby zvrátila výsledek zápasu.
23:43
Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování florbalky.
23:43
Hráč ze Strakonic s číslem 38 vyločen na 2 minuty.
Příležitost pro domácí Soběslav snížit náskok soupeře.
22:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:11
20:00
10:08
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (1:3).
10:08
Týmu Strakonic stačila minuta a půl a zvyšují náskok na 3:1
08:31
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (1:2).
05:22
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #12 Libor Podlaha (1:1).
05:22
Ondřej Vácha z týmu Soběslav si zkušeně poradil s balónkem a srovnává na 1:1
02:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #9 Tomáš Houska (0:1).
02:13
Strakonice se ujímají vedení !!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Petr Jindra.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Tomáš Mareš, Lukáš Pluskal, Jiří Křesák, Karel Šavrda
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: David Mikšovský; hráči v poli: Jan Dušek, Jan Dvořák, Jan Ludvík, Marek Dóka, Adam Zíka